Крем за лице след 35+

  • 1 249
  • 1
Здравейте момичета бихте ли ме посъветвали какви кремчета за лице са подходящи за тази възраст.
Кожата ми е нормална и до сега съм използвала на нивеа и лореал, бих искала да опитам и българска козметика или медицинска козметика, но не зная кои марки са добри и подходящи.
Предполагам, че на тази възраст вече трябва да ползвам и нещо против бръчки  newsm78
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
   Кремовете на Ейвън от серията АНЮ са много хубави и имат видим ефект. За възраст 35+, е ето тази серия:

  http://www.avon-emart.com/images/Reversalist.jpg

 Ползвала съм го, защото и аз съм в тази възрастова група и мога да го похваля. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия