ЮЛСКА калпазанка, скри се да играе под пързалка!

  • 33 045
  • 735
# 15
Олеее, честито Simple Smile Лека бременност ти желая и живо и здраво бебче октомврийче   stork-girl
Виж целия пост
# 16
Дуци, леле голям ужас си изпитала! Да не се случва никога повече!

Оле, страхотна новина Hug Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно хубаво бебче на финала!

Шада, видях че Румито още е в списъка на бременните ни юлки, а пък тя роди през март, забравих датата обаче.

Виж целия пост
# 17
Добро утро Simple Smile Заспала съм с Ния в 9.30 и сега кукуряк. Мислех да правя содени питки, но имам само варени, а не сурови яйца Simple Smile Ако отида до магазина (макар и денонощен) дали няма да ме помислят за кукуригу  Crazy

Шада, записа ли се? С предварително уведомление е? ЖЗ ще се видим Simple Smile

Дуци, не си спомням дали коментирах бягството на Анна, но като чета отново толкова ти съчувствам на преживяното.  Hug Как е новата къща? Кварталът? Установихте ли се?
Виж целия пост
# 18
Днес тук времето беше чудесно, уж тръгнахме да ходим до Италия да ядем спагети, пък то имало стачка на влаковете и накрая се разхождахме по плажа в Ментон, но си изкарахме много хубаво де, лежахме на плажа, а Габито си игра с камъчетата  Laughing
Shocked Къде стачкуват? Във Франция ли?

Олее, честито Hug Страхотна новина, много се радвам Grinning
Виж целия пост
# 19
Оле, наистина хубава новина! Желая ти лека бременност и здраво октомвийче!   bouquet
Виж целия пост
# 20

 Shocked Къде стачкуват? Във Франция ли?


Да, те тук много често стачкуват влаковете  Simple Smile И автобусите от време на време стачкуват. Все от нещо не са доволни  ooooh!
Виж целия пост
# 21
Да, те тук много често стачкуват влаковете  Simple Smile И автобусите от време на време стачкуват. Все от нещо не са доволни  ooooh!
Аха, аз се разрових, но не намерих нищо, мен за Италия ме интересуваше всъщност и се притесних да не стачкуват там.
Виж целия пост
# 22
Оле, честито и от мен  Hug
Виж целия пост
# 23
Оле, честито. Много се радвам. Лека бременност и на финала здраво бебче пък може и  две Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Оле, дано скоро спреш да повръщаш  Hug

За Катето уикендите са празници, понеже сме тримата заедно  Grinning

На последната консултация лекарката й ми препоръча да й давам сироп Апетон (пчелно млечице плюс витамини). Не знам дали е от него или случайно стечение на щастливи обстоятелствата, но има известно подобрение в апетита й. Днес даже обясни на баща й какво е обядвала  Laughing
Виж целия пост
# 25
запис да ви следя
Виж целия пост
# 26
Оле честито и от мен   bouquet Страхотна новина, много се зарадвах! Желая ти лека бременност, здраво и послушно бебче  Hug

Aelia заинтригува ме с този курс по биостатистика, много искам и аз да изкарам такъв. Би ли ми писала подробности на лични  Praynig

Гнидка нека все така си с апетит си хапва Катето! Отдавна се каня да ти пиша, че е и Меги е злояда. Не й личи, защото си наваксва с кърма. За пасирането не се притеснявай. Минахме същия период, усетеше ли и малко парченце й се повдигаше и изплюваше всичко. Сега иска да дъвче парчета, които й давам от ръка.
Виж целия пост
# 27
Добър ден на всички  Hug Сигурно повечето от вас вече са ме забравили защото мнооого рядко пиша  Blush Ама нямам никакво време.Сядам рядко на компа и за малко.
Първо искам да честитя на Олето и да и пожелая спокойни девет месеца и един юнак накрая  Hug
Второ влезнах и аз да се похваля че края на Ноември месец отново ще ставам горда мама  Heart Eyes
Иначе малката ми калпазанка расте,става все по дива.До края на Април ще я пускам на ясла че да има с кой да тича по цял ден и да изразходва тая енергия.Вече говорим по малко.Опитва се и изречения да прави.И така.Това е от нас дано по често да ми остава време да ви пиша.Целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 28
Еййййй, развълнувахте ме с тези хубави новини Grinning

Оле, Лиана, честито и на двете ви Hug. Лека и безпроблемна, много се радвам за вас Heart Eyes
Виж целия пост
# 29
Оле и Лиана честити ви коремчета  preggo
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета:hug:

На Симона още и намачквам храната иначе плюе.Но пък за сметка на това кисели краставички хапва със удоволствие.Каквото иска това яде.Вчера като опуках пуканки се скъса да яде Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия