Лека бременност ти желая и живо и здраво бебче октомврийче
Лека бременност ти желая и живо и здраво бебче октомврийче
Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно хубаво бебче на финала!
Заспала съм с Ния в 9.30 и сега кукуряк. Мислех да правя содени питки, но имам само варени, а не сурови яйца
Ако отида до магазина (макар и денонощен) дали няма да ме помислят за кукуригу 

Как е новата къща? Кварталът? Установихте ли се?
Страхотна новина, много се радвам
И автобусите от време на време стачкуват. Все от нещо не са доволни
И автобусите от време на време стачкуват. Все от нещо не са доволни 


Страхотна новина, много се зарадвах! Желая ти лека бременност, здраво и послушно бебче

Сигурно повечето от вас вече са ме забравили защото мнооого рядко пиша
Ама нямам никакво време.Сядам рядко на компа и за малко.


. Лека и безпроблемна, много се радвам за вас

Препоръчани теми