ЮЛСКА калпазанка, скри се да играе под пързалка!

  • 33 045
  • 735
# 30
Честито на новите бременни мами,Оле и Лиана   bouquet
Аз тия дни се разбих от чистене и резултат никакъв , Ели изобщо не уважава труда ми  Crossing Arms
Дуци, това което ти се е случило е ужасно,аз като изтърва малката за една секунда от поглед и се паникьосвам,а ако я изгубя сигурно ще получа инфаркт , добре че всичко е наред  Hug
Виж целия пост
# 31
Честито на Олето и Лиана  Hug Пожелавам ви лека беременност и послушни каки   Grinning
Виж целия пост
# 32
Живи сме  Hug
Изпуснала съм доста материал, но виждам от последните страници страхотните новини за Олето и Лиана! Хайде честито, лека бременност и здраво пухкаво бебче желая и на двете  Hug
И Дуци дано не се случва повече това! Аз веднъж изпуснах Ели и я търсих около минута, стори ми се цял час ужас!
Виж целия пост
# 33
Честито, Лиана!    bouquet
Оле, айде да спира да ти се гади вече! Simple Smile

Мен Никола страшно много ме изморява, непрекъснато иска да го нося, не му се върви пеш, но и не му се вози в количката, освен това много се катери навсякъде и е голям зор. С тази бременност май няма да ми е лежерно като с първата. Дори се шегувах, че ако не родя преждевременно от напъване да нося Никола и всичко останало, ще е цяло чудо!  Laughing
Виж целия пост
# 34
Честито, Лиана И Оле!
Лека бременност и сладки, здрави бебчета на финала!
Аз съм като цапната с мокър парзал, а Здравко кипи от енергия(пу-пу). Спи съвсем по малко(ако изобщо заспи) и после е като хала. Днес над 50 пъти се хвърля върху баща си , като едновременно го удряше и крещеше от кеф. Мъж ми голям бой изяде Twisted Evil
До после, че ме дърпа малкия...
Виж целия пост
# 35
Лиана, много ме зарадва новината ти Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала!
Виж целия пост
# 36
Честито и от мен, Лиана!  bouquet Лека бременност и приятни мигове в очакването!
Виж целия пост
# 37
Лиана, Оле, честито и от мен  Grinning Кажете си термините за да ви добавя в първия пост при другите бременни  Wink ако желаете, разбира се  Mr. Green

Джоли, не ходих до Ри Ри Ра. Като видях къде се намира и се отказах, ужасно далече ми е, а инфото не е кътв крайна сметка  Laughing Би ли разказала как беше, моля те  Praynig

Аелиа, благодаря ти още веднъж че се обади   bouquet Ходихме на Витошка и Графа , но всичко беше изчерпано. Само малки номера имаше. Взех му сандалки на КК от аутлета на Пиротска и едни много яки обувки от Халите /пак на КК/  Crazy Но се прецаках, защото му разраниха краката само за един ден  #Cussing out Тези си покупки направих, защото продавачките в Геокса ме убедиха, че в магазина на Сердика и Скай сити всичко е изчерпано. Да ама не, днес му купих маратонки на Геокс от мол Сердика  Twisted Evil Та така пръснах 150 лв. за 2 дни  #Crazy С Геокса е много устойчив и нямаме проблеми, разходихме ги тази вечер  Grinning Обаче, вече няма да взема КК, бясна съм им  Confused

Иначе Бобо тези дни ме побърква. Пищи за всичко, направо истерясва, а вече и аз съм на път  Mr. Green
Виж целия пост
# 38
Благодаря ви момичета на всички за пожеланията  Hug Много ме трогнахте.Шада моя термин е 23 Ноември.Айде лека нощ от мен.До скоро  Heart Eyes
Виж целия пост
# 39
Лиана, честито и на теб от все сърце . Лека и безпроблемна бременност ти желая.
Виж целия пост
# 40
Ноеми от 1 седмица е без биба. "Получиха" я патките във Франкфурт  Wink Мина без драми, заспива си без проблем - явно сме улучили момента.

Откарах аз една седмица в Италия, 2 деца на сестра ми, 2 мои + 1 бебе на 8м за 2 дена = лудница голяма  ooooh!
Виж целия пост
# 41
Лиана, честито ! Лека бременност и здраво номеврийче ти желая  stork-boy
Виж целия пост
# 42
Oле,Лиана честито и от мен HugЛека бременност ви желая.

Бора беше болен миналата седмица.Температура и кашлица.Пи антибиотик.Сега е по-добре,но продължава да кашля малко.

Желая на всички прекрасен пролетен ден Hug
Виж целия пост
# 43
Оле, Лиана честита бременност, лека и безпроблемна да е Hug
Моят мъж дава зор за второ, аз обаче искам поне до лятото да изчакам преди да започнем с опитите.
Виж целия пост
# 44
Лиана, честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче ти желая!

Аз също искам да изчакам до лятото и тогава да започваме да работим за второто  Simple Smile Искам пак лятно бебе или поне късно пролетно  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия