Идеи за подарък на мъж зодия Телец

  • 29 295
  • 135
# 45
Ето,знаех си че е нелека задача телеца newsm78 /не че ако е друга зодия ще съм улесненена  Blush/ Благодаря на всички за идеите   bouquet
Виж целия пост
# 46
Имам няколко много близки Телци в обкръжението си (жени) и ако на някоя от нас мъж и подари цвете, значи е ново гадже. Отдавнашните си знаят- парите за китките се прибавят към парите за подаръка  Mr. Green Когато купуваме подарък за някоя от нас, вместо букет, прибавяме луксозен шоколад.
Не познавам Теле, което да се очарова от купени цветя, по-скоро веднага ще извади калкулатор, да смята колко пари са дадени за това чудо, което нито се яде, нито се пие, нито ще остане за вековете. Ако искаш да го очароваш- набери му букетче полски цветя- този жест ще бъде оценен.

За 20г не се е уморил да ми подарява изключително скъпи и огромни букети за всеки повод. Вярно че най-често е много консервативен и избира все рози (които не понасям особено), но за цветя никога не пести. Хвърля огромни суми за най-луксозните и грамадни рози.
Аз на него рядко съм подарявала цветя, но трийсет и кусур ириса помни по-добре от всеки един подарък. Цяла кофа с ухаеща красота. Никога не е питал за цената.

Телците все пак обожават природата. newsm78 Пък и си падат по всичко красиво. Нали са под знака на Венера...
Обаче си мисля, че букетът задължително трябва да е впечатляващ. 1-3 цветенца пролет не правят. newsm78 Едва ли ще го оценят. Мисля че грамаден букет красиви пролетни цветя би го разтопил. На цветната борса могат да се купят много изгодно.
Виж целия пост
# 47
Щом искаш да впечатляваш по- добре разбери нещо повече за интересите му. И има ли хоби.  Laughing Не разчитай на зодията да не останеш изненадана.
Виж целия пост
# 48
Вярно е, че не обичат изненадите. Просто за мен е трудно да уцеля точно какво би му харесало. Особено ако е дреха  Rolling Eyes ...
Понякога може да се улучи, нещо скъпо, нещо луксозно или нещо много практично. Нов, модерен парфюм, някаква джаджа, 12 чифта боксерки за задника  Laughing ...
Може и цвете наистина, но не обичат букети, последно домъкнах една орхидея - тъмночервен симбидиум, с два цвята, много я хареса  Peace ...
Виж целия пост
# 49
Вярно е, че не обичат изненадите. Просто за мен е трудно да уцеля точно какво би му харесало. Особено ако е дреха  Rolling Eyes ...
Понякога може да се улучи, нещо скъпо, нещо луксозно или нещо много практично. Нов, модерен парфюм, някаква джаджа, 12 чифта боксерки за задника  Laughing ...
Може и цвете наистина, но не обичат букети, последно домъкнах една орхидея - тъмночервен симбидиум, с два цвята, много я хареса  Peace ...
Eто го астралният близнак на моя Телец. Laughing

Всички саксии у дома той ги е донесъл, с цветята и каквото там се сетите, но букет ми е подарил един-единствен път, на осми март тази година. За вече осма година съвместно съжителство как караме. Laughing
Виж целия пост
# 50
Цитат
но букет ми е подарил един-единствен път, на осми март тази година.

Щото толкова те обича, затова.  Laughing Laughing

Влюбеният телец е изключително романтичен. Wink Колкото и да няма фантазия, цветя и вечеря на свещи винаги ще направи за любимата си жена. А може и закуска в леглото.
Виж целия пост
# 51
Цитат
но букет ми е подарил един-единствен път, на осми март тази година.

Щото толкова те обича, затова.  Laughing Laughing

Влюбеният телец е изключително романтичен. Wink Колкото и да няма фантазия, цветя и вечеря на свещи винаги ще направи за любимата си жена. А може и закуска в леглото.
Дрън дрън ерина, Ксенийке, пак от кълбото ли го прочете това?

Цветя, вечеря на свещи - аууу, това е перфектният начин аз пък да избягам с 200. ooooh!
Виж целия пост
# 52
Цитат
но букет ми е подарил един-единствен път, на осми март тази година.

Щото толкова те обича, затова.  Laughing Laughing


 hahaha Жозефина, край! Търси си брачен консултант, или пък адвокат, по-добре!
Няма Телец, който да обича букети, това го гарантирам с двете си ръце. Природата не е букет, нито пък букета е романтика. Практичната му същност се ужасява от продадени умрели цветя, затова ще купи саксия, но не букет. Или ще набере цветенца- романтично и евтино  Laughing
Виж целия пост
# 53
Нашият телец пък подарява цветя. И без повод. Виж да зaпали свещи  hahaha На него обаче би предпочел да му подарят
Цитат
луксозен плик пълен с хубава сушеница, отлежало червено вино,
  Laughing
Виж целия пост
# 54
Елиас-подписвам се под това за откъснатите цветя!!! с 3 ръце!!!
Виж целия пост
# 55
Цитат
Дрън дрън ерина, Ксенийке, пак от кълбото ли го прочете това?

Уау...вече и още ли едно име си имам?  Laughing

Нямам нужда от кълба- доста телци познавам. Може да са стиснати по принцип, но за влюбен телец не важи. Wink
Нито от вкус са лишени, нито от романтика.

Вашите явно или са мноооого стиснати (хич не е изключено-то си им е присъщо), или лишени от чувства.
Сори. Mr. Green

Саксиено цвете подарява само човек без вкус. Ще му го захлупя със все саксията. Laughing
Виж целия пост
# 56
Елиас-подписвам се под това за откъснатите цветя!!! с 3 ръце!!!

И аз така - Телецът повече би се зарадвал, ако цветето е живо.
Delusion, за теб сигурно е безвкусица, но наблюденията ми са други...

Портфейлът не е лош вариант, между другото, но мога от опит да споделя, че ако вече си има хубав портфейл ще да е доста привързан към него и надали ще го замени лесно с друг.
Каквото и да е, гарнирай го с хубав шоколад - няма да сбъркаш. И все пак аз бих заложила на хобито...не може да няма някоя слабост. Като за човек, когото не познаваш добре все още, това е най-сигурният вариант да не сбъркаш с подаръка.
Виж целия пост
# 57
Цитат
И аз така - Телецът повече би се зарадвал, ако цветето е живо.
Delusion, за теб сигурно е безвкусица, но наблюденията ми са други...

За всеки човек, който не е лишен от вкус, саксиено цвете за подарък е безвкусица. Ако не е разбира се някоя красива и рядка орхидея (и то...допустимо само за поомръзнали си вече съпрузи). Рязаният цвят е живо цвете. Поне докато не увехне.
При цялата им привързаност към природата, саксия не биха купили за подарък на любима жена. Това е хипер-скъперничество и абсолютно просташко.
Превъзпитавайте си мъжете! Laughing Бива-бива стиснатост, ма чак толкова....
Виж целия пост
# 58
Цитат на: Delusion link=topic=489283.msg14840446#msg14840446

За всеки човек, който не е лишен от вкус, саксиено цвете за подарък е безвкусица......
 Това е хипер-скъперничество и абсолютно просташко.
Превъзпитавайте си мъжете! Laughing Бива-бива стиснатост, ма чак толкова....


 Shocked Защо си толкова груба и правиш подобни констатации за хора, които дори не си виждала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 59
Бива-бива стиснатост, ма чак толкова....
Не се има предвид самият подарък да е цвете в саксия, а ако към подаръка има цветя, то те да са в саксия, а не рязан цвят. Повечето мъже телци, които познавам, отглеждат цветя с по-голям кеф от жените си. Със сигурност ще се зарадват на рядко цвете, което да прибавят към колекцията повече, отколкото на букет, който след максимум седмица ще отиде в кофата за боклук, колкото и да е скъп, красив и естетически по-издържан от саксийка. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия