Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 866
  • 2 407
# 1 260
Честита Коледа на всички.
Виж целия пост
# 1 261
Честита Коледа на всички Heart Eyes
Търся две песни, не знам дали тук е мястото, защото не са детски, но не знам къде да попитам за тях!
Ела да пием чай за двама, чай със чуден аромат......
не знам кой е изпълнителя newsm78
както  и
Дали хазяйката ще ме събуди рано
с виенска кифла, каничка кафе.....
от къде мога да си ги дръпна Grinning
Виж целия пост
# 1 262
здравейте и от вас! Честита Коледа на всички! santa2
Не знам дали въпроса ми е за тук, но ще го задам: откъде мога да намеря стихче за сурвакане-сурва, сурва година...?
Виж целия пост
# 1 263
здравейте и от вас! Честита Коледа на всички! santa2
Не знам дали въпроса ми е за тук, но ще го задам: откъде мога да намеря стихче за сурвакане-сурва, сурва година...?
Например в Google.

СУРВА, СУРВА ГОДИНА!
Зелен клас на нива.
Голям грозд на лоза.
Жълт мамул на леса.
Червена ябълка в градина.
Пълна къща с коприна.
Живо, здраво до година!
До година, до амина!

Виж целия пост
# 1 264
PEPANP, ето някои:

Сурва  весела годината
яка да ти е гърбината.
Колкото звезди на небето-
толкова пари в портмонето.
Пълна къща с коприна!
А в гаража-лимузина.
Червена ябълка в градина-
Здраве и късмет да има.
Сурва весела година-
догодина, до амина!


Сурва, весела година,
златен клас на нива,
червена ябълка в градина,
пълна къща със коприна!
Да си жив и здрав догодина,
догодина, до амина!


Сурва,сурва година,
здрава,здрава гърбина,
златен клас по нивята,
сладък плод за децата,
вечен мир на земята!


Сурва, сурва година
(Народна благословия)

Сурва, сурва година,
весела, весела година!
Голям клас на нива,
червена ябълка в градина,
жълт мамул на леса,
голям грозд на лоза,
пълна къща със деца,
пълни обори със стока,
пълна кесия с пари!
Живо, здраво догодина,
догодина, до амина!


СУРВА ГОДИНА
Цанко Церковски

1. Сурва, сурва година!
Давай, татко, гърбина!
Дай, пък аз с меден глас
ще попея, ще разсмея
всички вас.

2. А пък ти извади
и с пара ме дари.
Сурва, сурва година,
давай татко гърбина.


Сурва ,весела на баба,
че ни трябва като хляба
Сурва, весела на дядо ,
да му е сърцето младо.
Сурва ,весела на мама ,
баницата по-голяма.
Сурва ,весела на татко ,
да ме тупа по нарядко.
Сурва ,весела на всички ,
умни ,весели ,добрички!



Сурва, весела година!
Зелена ябълка в градина!

Да е здрава таз гърбина!
Да играеш цяла зима!

На сина си дето толкоз учи
Време е да вземеш куче.

Две три новички игри…
Ако може някой да ми подари..

Време е за нов компютър
Като на чичо ми Димитър

Да направиш сто бели
Без баба да те залови

Сурва Весела Година
Нов телефон, или пък три
с плейър, камера, игри,
кой ли ще ми подари!

Да сме живи да сме здрави..
И… камиони с шоколади...
.



AFRODDITA, имам я и мога да ти я пратя на мейл, ето й текста

Богатство
Тангра

За мен отдавна хората говорят,
че вечно съм без пукната пара,
но аз със всеки съм готов да споря
дали това е най-важно на света

Живея на последния етаж
в една мансарда, точно под звездите
прозорецът е моята врата
и аз вървя към тях и ги разпитвам

Дали след време тука под звездите
прозорецът ще има светлина
дали тогава пак ще слушат "Бийтълс"
и вечните поети ще четат

Дали хазяйката ще идва рано
с виенска кифла, с каничка кафе
и вместо да попита тя за наема
ще се усмихне - спахте ли добре

И пак ли ще звучи невероятно
за някой , ако някой пак твърди,
че има най-голямото богатство
един прозорец и безброй звезди.
Виж целия пост
# 1 265
Здравейте първо да пожелая весели празници на всички
Търся песничката похвалило са зайче ....
Виж целия пост
# 1 266
Здравейте първо да пожелая весели празници на всички
Търся песничката похвалило са зайче ....

Похвали се зайче

 

Похвали се зайче,
на своето майче,
на татко, на батко,
на бабка, на дядко..
В училище всички
добри ученици
сега изучаваме чужди езици.



На кучешки зная
аз вече да лая:
бау, бау, бау.
На котешки тука
отлично мяукам.
мяу, мяу, мяу.

Похвали се зайче
на своето майче,
на татко, на батко,
на бабка, на дядко:
- В училище всички
добри ученици
сега изучаваме
чужди езици.

Знам кравешки, ето,
говоря с телето.
муу, муу, муу.
Разбирам и бухал,
когато забуха.
буу, буу, буу.

Разбирам и сврака,
когато заграка.
га, га, га.
И жаба из блато,
когато закряка.
квак, квак, квак.


http://m.dir.bg/new_song_open.php?sid=74898
Виж целия пост
# 1 267
Благодаря много за бързите отговори smile3525
Ще ми свършат чудна работа newsm10
Виж целия пост
# 1 268
AFRODDITA, имам я и мога да ти я пратя на мейл, ето й текста
Богатство
Тангра
Благодаря ти, пращам ти мейла на лични   bouquet
Виж целия пост
# 1 269
здравейте и от вас! Честита Коледа на всички! santa2
Не знам дали въпроса ми е за тук, но ще го задам: откъде мога да намеря стихче за сурвакане-сурва, сурва година...?
нашето е от детската градина

Сурва , сурва година,
весела Ви година!
На всеки по жълтица,
а на мене със торбица!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 270
http://masterstb.com/details.php?id=18015 ZIMNA PRIKAZKA
Виж целия пост
# 1 271
Честито Рождество Христово!
Момичета, дали може да се намери новия албум на "Таралежите"- Детски лудории?
Виж целия пост
# 1 272
http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/pooh/

малко забавление за децата  Simple Smile ,досега малката която е на 3 г. и 8 м. се забавлява като броеше до 10 разни предмети /без да помагам/,има песничка,малки клипчета и игрички които даже и да не могат децата да играят се забавляват на героите на страницата които се движат
Виж целия пост
# 1 273
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА !!!  bouquet

темата е страхотна и много полезна. Peace

спешно търся да изтегля една детска песничка - "ГОСТ" се казва. текст - Г.Златина, музика - Ст.Диомов, изпълнява - Калина Милева

досега се рових в линковете, но нищо не открих. Rolling Eyes

ако можете, помагайте.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 274
iviche, не съм сигурна че търсиш тази песен

Дядо Коледа

Зън, зън, зън....
Кой е вън? Кой е вън?
Кой ще дойде в този час?
Дядо Коледа при нас!

Искам още щом го зърна,
от сърце да го прегърна,
че си знам, че си знам -
той ми носи дар голям.

Чук, чук, чук...
Кой е тук? Кой е тук?
Кой е вече тук засмян?
Дядо Коледа желан!

Ако е така ще ти я пратя на мейл. Ако не е тя дай малко от текста  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия