Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 899
  • 2 407
# 1 275
не е тази.
ето текста - току що пресен го извадих от касетофона... Mr. Green

Зайче бяло се е спряло
на пътечката в снега.
И се пита :
"Кой ли скита
в тоя страшен студ сега?"

Пр. Малък зайко, сняг щом падне
идва Новата Година.
И през преспите грамадни
Дядо Мраз от тук ще мине.

Веят вихри дългокоси,
ала той върви към нас.
Всекиму подарък носи,
кой не чака дядо Мраз?

пр. Малък зайко, сняг щом падне
идва Новата Година.
И през преспите грамадни
Дядо Мраз оттук ще мине.
Виж целия пост
# 1 276
Новата версия на Хей ръчички - в изпълнение май на Бон-бон????
Виж целия пост
# 1 277
iviche, нямам я. Съжалявам
Виж целия пост
# 1 278
няма проблем. Peace

Весело посрещане на Новата Година !  bouquet
Виж целия пост
# 1 279
знае ли някой песента за топка непослушна и целия текст на "Дядо Мраз вече слушам аз.....
Не знам дори заглавията Confused
Виж целия пост
# 1 280
Няой знае ли цялото стихче? 

Сурва сурва година,
много мед в пчелина.
Много дренки и крушки,
много гъбки червенки.
А на Зайо в полята,
много зелки в колата.
А пък на Тарльо пилички,
да си остри бодлички.

А на Лиса  тояга,
в дън горите да бяга!


И за вълчо има......,но ....
Виж целия пост
# 1 281
знае ли някой песента за топка непослушна и целия текст на "Дядо Мраз вече слушам аз.....
Не знам дори заглавията Confused
   Heart Eyes  топке   непослушна,где  сега   се  мушна
              цапна   те  с  ръката-скачаш  на  главата
               ритна   те  с  крачето-стигаш  до  небето
           пр: ла-ла-ла..................
 ето  текста  и  на   втората  песен:
             -  мили   дядо  Мраз , много   слушам   аз
               пиша   от   сърце , кратко   писъмце:
               -ти   ми   донеси ,кукличка   да   спи
               толкова    голяма  и   да   казва-мама
     bouquet  Весело    посрещане   на    новата    година   на   всички    съфорум-
  ки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Виж целия пост
# 1 282
Благодаря за текстовете! Ще ги пеем вече и в къщи! Честита Нова Година!
Виж целия пост
# 1 283
Честита Нова година!
Момичета, търся Малкия лорд Фаунтлерой. Трябва да са го давали между Коледа и Нова година по някоя от телевизиите, но ние сме го изтървали. Имаме и четохме книжката и щерката чакаше с мерак да гледа филмчето.
Виж целия пост
# 1 284
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА НА ВСИЧКИ !
Дадоха ни един ДВД диск с една детска песничка "ЗИМНА ПЕСНИЧКА" - ("Над смълчаните полета, пеят медени звънчета. Писана шейна премина бялата пъртина")
То е видеоклипче - анимация , Обаче е ДВД фолмат и не се отваря с някои плеяри...но ако се запише на диск , всяко двд ще го отвори . Може да се избира дали да гледаш видеоклипчето с песничката , или само с инструментала на песничката  Grinning
GOM Player и bsplayer също го отварят , но за избора на един от двата варианта (с инструментал или с песничка ) трябва да се използват стрелките и ентер.
Ако на някой му трябва и иска да му го изпратя , да каже Skype или ICQ - номер  Hug
Не е голямо - 377 MБ .
Виж целия пост
# 1 285
Новата версия на Хей ръчички - в изпълнение май на Бон-бон????

Да си повторя молбата......

И ако може линк(активен) за филма Карибски пирати?
Виж целия пост
# 1 286
Заповядай:

КАРИБСКИ ПИРАТИ 1, 2, 3
Виж целия пост
# 1 287


Понеже обичам приказките (на 24 съм - явно няма възраст за това) се опитвам да ги събера и да им придам хубав вид, ако някой прояви интерес да му пратя това което съм направила като начало, ако се хареса ще продължа

това са  снимките 

ако някой прояви интерес да пише на katomova@gmail.com Peace Hug
Виж целия пост
# 1 288
Новата версия на Хей ръчички - в изпълнение май на Бон-бон????

Да си повторя молбата......

И ако може линк(активен) за филма Карибски пирати?
[/quote          bg-pirates.hit.bg/cruse.html.24k  newsm10  Надявам се да ти помогна
Виж целия пост
# 1 289

Благодаря ти! Вече тегля дори......  bouquet
Благодаря от името на син ми,който го искаше всъщност....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия