Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 820
  • 2 407
# 1 545
А филмче за Барбароните някой  да има че четем книжката и слушаме песничката, но ми се ще и филчето да гледа моят Ати. Praynig
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1 546
Момичета, някой срещал ли е вече песента за мечето Буми? Ако я има някъде, моля споделете.
Виж целия пост
# 1 547
днес се сетих за едно филмче за дъщеря ми и се извинявам ако е повдигнато и др път,но просто не ми се разглежда на зад.та филмчето е БАНАНИ С ПИЖАМИ даваха го по Канал 1 в Лека Нощ Деца.моля дайте линк или нещо др за да го дръпна...  Hug
Виж целия пост
# 1 548
А филмче за Барбароните някой  да има че четем книжката и слушаме песничката, но ми се ще и филчето да гледа моят Ати. Praynig
Благодаря предварително
Barbapapa Vol.1+2 DVD    1.-20. епизод + Бонус
Barbapapa Vol.3+4 DVD  21.-40. епизод + Бонус
това е дала една мама в темата торенти за детски филми, но мисля, че не са на бг
Виж целия пост
# 1 549
днес се сетих за едно филмче за дъщеря ми и се извинявам ако е повдигнато и др път,но просто не ми се разглежда на зад.та филмчето е БАНАНИ С ПИЖАМИ даваха го по Канал 1 в Лека Нощ Деца.моля дайте линк или нещо др за да го дръпна...  Hug
В Замунда има бабани с пижами-ето ти линк, но иска регистрация:
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%E1%E0%ED%E0%E … =0&incldead=1
Виж целия пост
# 1 550
Буми малкото мече
отдалече то дойде.
С,ъс, кожухче мекичко
стъпва леко, лекичко.
Пр. Буми, Буми /2
Буми/2 брум, /3
А децата с/ъс ръка
канят мечо за игра.
Той им вика с весела глас
аз приятел съм на вас.
Пр. ...
Виж целия пост
# 1 551
Може ли "Снежанка"?
Виж целия пост
# 1 552
днес се сетих за едно филмче за дъщеря ми и се извинявам ако е повдигнато и др път,но просто не ми се разглежда на зад.та филмчето е БАНАНИ С ПИЖАМИ даваха го по Канал 1 в Лека Нощ Деца.моля дайте линк или нещо др за да го дръпна...  Hug
В Замунда има бабани с пижами-ето ти линк, но иска регистрация:
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%E1%E0%ED%E0%E … =0&incldead=1
мерси  Hug свалям го...   bouquet
Виж целия пост
# 1 553
Бихте ли ми дали линк,откъдето мога да си принтирам рисунки за оцветяване.
Виж целия пост
# 1 554
Пепито, подобни неща има в тази тема Игри, моделиране и апликации за малки и големи
Виж целия пост
# 1 555
Бихте ли ми дали линк,откъдето мога да си принтирам рисунки за оцветяване.
http://masterstb.com/details.php?id=10320
ето тук има 900 картинки за оцветяване на дисни.ако искаш прати ми скайп на лични да ти ги пратя, ако нямаш тук регистрация
Виж целия пост
# 1 556
Бихте ли ми дали линк,откъдето мога да си принтирам рисунки за оцветяване.
http://www.raskraska.com/
аз харесвам тази страница, има и за най- малките една голяма картинка - круша, мишка, елха и т.н
Виж целия пост
# 1 557
Бихте ли ми дали линк,откъдето мога да си принтирам рисунки за оцветяване.
http://www.raskraska.com/
аз харесвам тази страница, има и за най- малките една голяма картинка - круша, мишка, елха и т.н

да , тези за най-малките са много хубави
хем са опростени , хем са симпатични  Party
Виж целия пост
# 1 558
Предполагам, че търсиш филмчето - има го в Замунда - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=32283.
Сигурно и другаде я има, но не съм търсила.
Виж целия пост
# 1 559
Опитвах се да се регистрирам в Замунда, но не успях.
/"Снежанка и седемте джуджета"/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия