Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 871
  • 2 407
# 1 590
c-mira ,благодаря! HugАко имате и линка към нея ще е супер!
Виж целия пост
# 1 591
Мисля, че от тук можеш да я изтеглиш!!! Peace
http://store2.data.bg/wotson/dawe/bg%20detski%20pesnichki/
Виж целия пост
# 1 592
loopy ,много ти благодаря! Heart Eyes
Че и в датата,където ми е най-лесно тегленето!! Hug
Виж целия пост
# 1 593
Много ви благодаря!
Ellea, ще си ги дръпна всичките  Laughing! Колко ще е щастлива дребната - пак благодарство  Hug
Виж целия пост
# 1 594
Здравейте!
А аз издирвам филмчето за Малкото  пони!
И песничката,но на български!Ако можете,помагайте!  bouquet
Виж целия пост
# 1 595
       Момичета, някой да е срещал линк за следната песничка:

       На мама днес е празник,
       на мама днес е ден.
       Тя зная най-обича
       латинки и невен
       Припев:
       Аз зная /2/ латинки и невен.

       През март латинки няма,
       невенът не цъфти.
       Ала на листче може
       букет да зацъфти.
       Припев:
       Но може /2/ букет да зацъфти. 
       
       Трябва да я учим за тържеството за осми март, но не мога да я открия. Peace     
Виж целия пост
# 1 596
sladko pate, тук, 14-тата подред!
Виж целия пост
# 1 597
Здравейте!
А аз издирвам филмчето за Малкото  пони!
И песничката,но на български!Ако можете,помагайте!  bouquet
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=86359 - тук е на англ.
http://masterstb.com/details.php?id=18989 - това го дават като малките понита - с бг аудио, не знам дали това търсиш
зацикли ми нещо, имаше още 2 неща, но не ги видях. по късно пак ще видя
Виж целия пост
# 1 598
sladko pate, тук, 14-тата подред!
      Ellea, благодаря ти.  bouquet
Виж целия пост
# 1 599
къде мога да намеря песни на "Таралежите"?искат ни в градината,а аз и идея си нямам.Някой може ли да помогне?
Виж целия пост
# 1 600
Мисля, че имаше няколко страници назад, потърси.
Виж целия пост
# 1 601
къде мога да намеря песни на "Таралежите"?искат ни в градината,а аз и идея си нямам.Някой може ли да помогне?
Виж на страница 72Peace
Виж целия пост
# 1 602
Здравейте
някой дали не може да ми помогне  Simple Smile търся си две песнички...едната се казва "споко крокодиле" , а другата "даскал кънтри". Много благодаря предварително  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 603
много ви благодаря мамчета,но аз търся новият албум на Таралежите,Бон бон,Усмивки и Врабчета.май ще изчета цялата тема.... Sad
Виж целия пост
# 1 604
       Момичета, някой да е срещал линк за следната песничка:

       На мама днес е празник,
       на мама днес е ден.
       Тя зная най-обича
       латинки и невен
       Припев:
       Аз зная /2/ латинки и невен.

       През март латинки няма,
       невенът не цъфти.
       Ала на листче може
       букет да зацъфти.
       Припев:
       Но може /2/ букет да зацъфти. 
       
       Трябва да я учим за тържеството за осми март, но не мога да я открия. Peace     


Погледни 27-ма песен тук http://www.zayo.hit.bg/music.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия