Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на майките за името Мира?
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на майките за името Мира?
-
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
-
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
-
Какви са мненията на майките за имената на бебетата?
-
Какви са мненията на майките относно болките по време на бременност?

,тогава вече ще съм в 19 тата седмица,ама аз нали съм шашната,искам сега ,веднага да видя бебчо,пък и още не го усещам и съвсем се паникьосвам
.Браво за труда
.Аз на бързичко да ви почерпя за моят сладкиш,който днес става на една годинка .Утре ще се включа с снимки след като ви изчета (ако смогна 

Ето какво намерих в сайта на Марков:

Важното е с бебчето всичко да е наред, а ще се задоволя с гушкания и целувки. 