Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на майките за името Мира?
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на майките за името Мира?
-
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
-
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
-
Какви са мненията на майките за имената на бебетата?
-
Какви са мненията на майките относно болките по време на бременност?

!
(това точно е без болка). Като стана сутрин от леглото и докато се разгрея, си ме боли кръста. И както казваш vany666 - и от едната страна само може да е - примерно около таза, че и малко надолу. Малко да се завъртя насам-натам и може да ме сецне. После като се раздвижа е по-добре де. Не ме притесняват тези неща, но се чудя колко по-зле може да стане. В даден момент бих се обърнала към доктор, може би да ме изпрати на физиотерапия или нещо такова. Но ме е страх и после като родя да не продължат тези болки. Иначе правя 2-3 упражнения за кръста и гърба при бременни, дано помогнат малко!
!

, аз по твоята лентичка се ориентирам и днес очаквах да сме скочили в 6-ти
и
, че вчера нещо ме размързя и нищо не съм свършила
Моята лентичка се движи в друго астрономично време и прескача в следващия ден малко по-късно сутрин
Ей сега ще се оправи след малко. 
Сискайте ми по едни палчета, а като се върна ще разказвам.