Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на майките за името Мира?
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на майките за името Мира?
-
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
-
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
-
Какви са мненията на майките за имената на бебетата?
-
Какви са мненията на майките относно болките по време на бременност?

Оставало и сина му да е Веселин Маринов
Разбихте ме от смях с тия имена !
абе зор ще видим с тия имена докато ги измъдрим, но това да ни е проблема, бели кахъри както се казва
И при мен е така.
. И тъй като все още не знаем какво се крие в коремчето сме решили Ивайло или Ива (Ивелина).
.Поздравления за което.Да напиша и аз за имената за момиче ми харесва Катерина,Катина, Ева ,а за момче Крум или Кубрат.За името Ева мъжът ми го свърза с Ева-Дева нали ще е зодияДева