СЕПТЕМВРИЙСКА весела дружина, първата половина мина!

  • 26 526
  • 715
# 60

Jani4ka , гледам линийката ти, правиш 20 седмици днес! Честита ти половин бременност!

Много ти благодаря, миличка!   bouquet  Hug

А и нали знаете какво казват, че на по-възрастните родители се раждат по-умни деца.  Wink
Айде, айде. Майка ми ме е родила на 22, а пък аз съм си непризнат гений все пак. (тва в кръга на шегата, разбира се) Mr. Green

 Joy  Joy  Joy Във всяко правило си има и изключения все пак!  Mr. Green  Ще видиш пък Ема каква умница ще бъде!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 61
Забравих да кажа и другата причина, поради която отпадна София - фамилията на бебето ще бъде Маринов/а и таткото категорично отказа дъщеря му да е Софи Маринова  Grinning Оставало и сина му да е Веселин Маринов  Grinning
Виж целия пост
# 62
Забравих да кажа и другата причина, поради която отпадна София - фамилията на бебето ще бъде Маринов/а и таткото категорично отказа дъщеря му да е Софи Маринова  Grinning Оставало и сина му да е Веселин Маринов  Grinning
  201uu  moresmile Разбихте ме от смях с тия имена !  Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Здравейте мами, отдавна не съм се включвала, но няма за сега с какво да се похваля и от какво да се оплача иначе редовно ви чета

Danielkka поздравления за хубавата тема.

Щица моите съболезнования.

Виждам, че тази тема е ориентирана към избора на име...доста е забавна Laughing Laughing  Моите предпочитания за момче са Йоан и Филип ...поне засега де до края...., а за момиче ако е имам твърдо име вярно не е кратко но.... Исидора..така се казваше баба ми и винаги ми е харесвало. Исках да кръстя дъщеря си така но всички нададоха вой, че не можело първо дете да се кръщава на умрял човек....голяма атака беше и аз накрая отстъпих но сега няма. Пък и с таткото сме се разбрали, че този път името ще избирам аз и само да съм го уведомяла да не се излага пред другите, че не е знаел  Laughing  Laughing  Laughing

Весел ден


Виж целия пост
# 64
Забравих да кажа и другата причина, поради която отпадна София - фамилията на бебето ще бъде Маринов/а и таткото категорично отказа дъщеря му да е Софи Маринова  Grinning Оставало и сина му да е Веселин Маринов  Grinning
smile3532 rotfImbo
Виж целия пост
# 65
Щица, моите съболезнования мила, но живота е такъв.....когато бях бременна със сина ми дядо ми - човека, който ме е отгледал от бебе, почина когато бях в 6тия месец, непрекъснато питаше за бебето, не доживя да го види, но знам и вярвам, че го закриля и пази. Прегръщам те силно.
Относно имената и на мен мъжки ми харесват много, ако беше момче нямаше да се чудя въобще, защото си имах име - Пламен, но сега каквото и да предложа все не става, за Габриела няма да ви казвам как се изказа - звучало като име на лека жена.  Rolling Eyes Направо щях да падна, въобще женските имена мъжете май много много нямат представа за тях. За сега Мира, но ще видим има време, може и да го променим.
Виж целия пост
# 66
много се развеселих с мъжете и техните асоциации, но да си призная честно и аз понякога правя такива hahaha Embarassed Joy по-често обаче асоциациите на името са ми свързани с хора, особено, ако не харесвам някой, дори името д е хубаво веднага го свързвам с човека ooooh! абе зор ще видим с тия имена докато ги измъдрим, но това да ни е проблема, бели кахъри както се казва Naughty
Виж целия пост
# 67
по-често обаче асоциациите на името са ми свързани с хора, особено, ако не харесвам някой, дори името д е хубаво веднага го свързвам с човека ooooh! абе зор ще видим с тия имена докато ги измъдрим, но това да ни е проблема, бели кахъри както се казва Naughty

 Peace И при мен е така.
Виж целия пост
# 68
здравейте,мами!Искам да се оплача, и да питам има ли и други с такъв проблем,поради масови предстоящи проверки шефът ми намали осигуровките на минимални,а като си представите,че повишението ми съвпадаше със реалните ми доходи-но не и според неговите счетоводни измами.остават 4 месеца и съм много притеснена,че дадох пари на вятъра.Споделете или дайте съвет да търсиа ли алтернатива с втори договор?
Виж целия пост
# 69
Записвам се и аз в новата тема Rolling Eyes

Много ме забавляват имената и реакциите на мъжете. При нас е лесно. Още от преди да забременея знам, че искам първото да го кръстим на бащата на таткото Simple Smile. И тъй като все още не знаем какво се крие в коремчето сме решили Ивайло или Ива (Ивелина).

Но като цяло почти всички имена тук ми харесват Simple Smile. И съм сигурна, че всеки ще избере най-страхотното име за своето дете Simple Smile
Виж целия пост
# 70
С избора на имена темата придоби много весел характер. Сега като спря да ни се гади и повръща и като разбрахме какви ще са бебетата развихрихме фантазиите. Ние за сега сме се спряли на името Жана ама все още има много време.
Виж целия пост
# 71
С избора на имена темата придоби много весел характер. Сега като спря да ни се гади и повръща и като разбрахме какви ще са бебетата развихрихме фантазиите. Ние за сега сме се спряли на името Жана ама все още има много време.
А, адашка! Mr. Green

И аз по-често свързвам имената с хората, които познавам.

Irena_ianakieva, много неприятно, освен някой познат да те води фиктивно на работа и да си плащаш осигуровките...ама не знам дали е възможно.
Виж целия пост
# 72
Danielkka темата е супер newsm74.Поздравления за което.Да напиша и аз за имената за момиче ми харесва Катерина,Катина, Ева ,а за момче Крум или Кубрат.За името Ева мъжът ми го свърза с Ева-Дева нали ще е зодияДева
Виж целия пост
# 73
Здравейте! Честита нова темичка. Харесва ми много, защото и аз съм на тема имена. Още незнаем пола но си набелязвам някой мъжки и женски имена. Много ми харесват Йоан и Йоана, но на галено как биха им казвали, по точно на Йоан?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 74
Йо. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия