Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на майките за името Мира?
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на майките за името Мира?
-
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
-
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
-
Какви са мненията на майките за имената на бебетата?
-
Какви са мненията на майките относно болките по време на бременност?








. Измери ми кръвното - 90/50 (по принцип съм с ниско, но това на какво прилича
). Сега видях, че са излезли изследванията ми в нета - и ОООО,изненада, хемоглобина ми пак е нисък
. Плацентата ми се е вдигана нагоре, пъпната връв е наред. Т.е бебка е добре, поне това ме радва, а пък аз ще се оправям, а и моето не е болка за умиране

