СЕПТЕМВРИЙСКА весела дружина, първата половина мина!

  • 26 526
  • 715
# 90
Добро утро,мацки.
Щица, моите съболезнования  Hug
Tommelise,стискам ти палци .  Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Добро утро на всички!
Вчера се рових малко и намерих този сайт за дрешки на много прилични цени ако искате го разгледайте:http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=21 .
Лек ден !
Виж целия пост
# 92
здравейте и от мен!искам да се присъединя към вас.и аз ще ставам мама септември ако е писано.аз се надявам да е момиченце но в най скоро време ще разберем.аз сам се ориентирала към името но  мъжлето ми нищо не знае Joy
Виж целия пост
# 93
Добро утро Grinning
Tommelise,успех мила,ние вярваме в теб Grinning
Аз забравих да честитя на всички вече настоящи госпожи,желая ви дълъг и щастлив семеен живот  bouquet
violeta_83,добре дошла Hug
Някоя мама беше споменала преди време за срещичка,и аз да побутна пак темата,ми хайде да се организираме.Според мен ще е приятно и на живо да се запознаем WinkНие с момичетата в отчетната на дъщеря ми редовно се виждаме,с колички,без колички.Кръчми и на диско сме ходили и национална среща си правихме,сега ни предстои втора юни месец. Grinning
Айде днес от мен закуската,и ви желая спорен ден Hug

Виж целия пост
# 94
alximika добе заварила! благодаря. що се отнася до срещата с удоволствие но софия ми е алечко понеже сам от варна.а сега ставам че обяда ме вика Laughing
Виж целия пост
# 95
Добро утрооооо!!!  Hug

gerinceto, на Йоан се казва на галено Йони.  Grinning За мен лично много сладко звучи.

Аз се опитва от вчера да обработя мъжа ми за Ема.  Crazy На него хич не му допада, но каза в крайна сметка както ти искаш. Но не искам и така да става, искам и на двамата да ни хареса. Не съм съгласна с мненията, че щом аз го нося аз ще решавам. Ако го нямаше таткото нямаше да го има и бебето. А името е много важно, така че се надявам след време да му хареса. Ако пък не, ще мислим друго.  Flutter

Между другото намерих едни безплатини курсове за бременни, които се провеждат в Сити Центъра всяка сряда. Пускам линкче.
http://www.st.lazar-hospital.com/bg_school.html
Виж целия пост
# 96
Jani4ka,за таткото е ясно,че трябва да харесва името на детето си,аз вчера имах предвид,че не могат разни други хорица да се обаждат относно имената(разбирай свекървището Twisted Evil) Peace
А Ема  е много хубаво име,дано твойто мило започне да го харесва.
На Йоан може и Йойо да му се вика на галено. Grinning
violeta_83 аз за Софийските мами говорих,да се видим на по едно кафенце Laughingна теб наистина ти е далечко,но те Варненки май скоро си говориха да се срещнат и те Hug
Виж целия пост
# 97
Jani4ka,за таткото е ясно,че трябва да харесва името на детето си,аз вчера имах предвид,че не могат разни други хорица да се обаждат относно имената(разбирай свекървището Twisted Evil) Peace
А Ема  е много хубаво име,дано твойто мило започне да го харесва.
На Йоан може и Йойо да му се вика на галено. Grinning
violeta_83 аз за Софийските мами говорих,да се видим на по едно кафенце Laughingна теб наистина ти е далечко,но те Варненки май скоро си говориха да се срещнат и те Hug

Аааа, ясно...е, да никой друг няма право да се бърка. Аз бях разказала преди време една ужасна история с едни ужасни свекъри. Слава богу при нас няма такива проблеми.
Дано, да. Вчера ми каза, че щели да я питат "Ема от какво?" Аз му обяснявам, че Ема вече е популярно име и няма да я питат такива неща.  ooooh!
А за среща аз съм за!  Simple Smile

Люляк, чакаме те да пишеш!  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 98
здравей  jani4ka !и аз сам на същото мнение че името трябва да се изберае от двамата. аз мисля за името Бриджит. но все още не сам споделила с мъжа си а само със сина си  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 99
violeta_83welcome
Стискам ти палци името да се хареса и от мъжа ти.  Flutter А кога ти е термина?
Виж целия пост
# 100
Jani4ka ти мина половината вече newsm44 newsm44 newsm68 предстои на всички, но понеже си в началото на септември често се случва да се загледам в лентичката ти Peace

violeta_83 добре дошла при нас Hug желая ти приятни емоции и само хубави новини Peace

благодаря за палчетата.... отивам да уча
Виж целия пост
# 101
Добро утро, момичета! Аз докато се усетя, че има нова тема , вие сте изписали 7 страници  Grinning

alximika, чудна закуска  Peace

Tommelise  fingerscrossed
Виж целия пост
# 102
Jani4ka ти мина половината вече newsm44 newsm44 newsm68 предстои на всички, но понеже си в началото на септември често се случва да се загледам в лентичката ти Peace

 newsm44 newsm68  Мани мани колко бързо минава времето!

Успех с ученето, имаш едни палчета от мен.   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 103
Добро Утро  Hug !
Рали имаш палчета и от мен  Heart Eyes !
Яна и аз чакам новини от Люлячето,дано скоро пише  Praynig Praynig Praynig.
Момичета Марина Маринеля я няма доста време...дано и с нея всичко е наред  Praynig Hug!
Каня ви на по чашка кафе    Mr. Green
Виж целия пост
# 104
Привет и от мен   bouquet Днес бях на дългоочаквания ехограф, но бебчето ни се срамува и не пожела да се разкрие, така че може и да съм от последните, които ще научат пола. Иначе всичко ни е наред. Аз преди ви бях писала, че не съм на 100 % сигурна дали това, което чувствам е бебо, но от няколко дни нямам никакво съмнение - чувства си се отчетливо и с ръка на корема (дори и таткото усети ритничетата на няколко пъти), а понякога като подритне по-силно си се вижда как ми подскача корема hahaha

Щица, много съжалявам за баба ти Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия