Юлски бебета-Тема 31

  • 22 602
  • 743
# 285
Лелеее, Дидии, какъв шедьовър си сътворила  Peace
Миме, у нас обувки, пантофи и всички производни са на почит, така че благодаря за идеята за кучешката играчката Laughing
Фрида, много сладко зайче Heart Eyes
Виж целия пост
# 286
Чочии няма за какво да се обиждам, но говорих с гинеколога и той каза, че толкова скоро след секциото няма да мога да износя друга бременност. Аз така или иначе обаче не го изпих това хапче, докито каза, че трябва да се изпие до 24 ч. от акта (нищо, че на опаковката му пише до 72 ч.), а те вече минаха, така че стискайте палци да не съм оплескала нещата. С таткото направихме преговор на ситуацията, накрая решихме, че не е толкова трагично положението, изчислихме в проценти вероятността да съм забременяла и се отказах от хапчето.  Mr. Green Пък после ще видим.
Куку най-бързо повторила  Laughing иначе за ескапелето-пие се едно единствено хапче (те са по едно в опаковка) и тези странични ефекти са се получили само от еденичен прием, та затова се стреснах.
Виж целия пост
# 287
Купих авокадо за Влади, той естествено изяде 2 л. и направих набързо гуакамоле,то пък върви с любимите ни крекери, хайде и тях забърках и опекох - с ленено семе, мак, сусам, ким..

Кукумявче, радвам се много! Опитайте се да говорите повече, да изясните някои неща сега и за в бъдеще. Hug
Фрида, прелестни снимки, браво!
Диди, и у нас е около 19-20 градуса. Много ти е хубав тутманика, аз правя банижа така на рулца, но с готови кори, а напоследък ми е любима една, която се навива на хармоника, ветрило.
Евита, хайде, чакаме да видим и Марти! Hug Фрош купувам от едно магазинче за препарати на пазара в Борово и от Пикадили, в другите големи магазини много трудно намирах и накрая спрях да търся в тях. Верото не го ползвам за миене на чинии, защщото ползвам миялна машина, но като цяло съм доволна от марката, но и разнообразявам понякога. Права си за Уикипедия, та има много неверни неща, но нали всеки може да добавя всичко..
Нели, аз имам замразени домашни кайсии (обелени), но още не съм дала, мерси, че ме подсети, скоро ще дам. Но ти подходи по-внимателно.
Драга, заповядайте! Hug А за вкъщи има много подходящи люлки за възрастни,
само място да има де.. Wink Ех, много тъпо, че се е наложило по-сериозно лечение.. хайде да свършват тези вируси. А за връщането на работа, е е да не мога да дам съвет, но вероятно финансите ще бъдат решаващи, разбира се, ако питаш мен най-добре да си я гледаш и като забременееш отново тогава да я пуснеш на ясла, че да си почиваш. Simple Smile
ТАНИ80, сигурно е било много романтично на водопадите. Дентокинд аз давах при съмнения от следобед към 17 докато заспи през час по 1 хапче (директно в устата, той си го смучка, хруска), а сутрин и на обяд по 1. Така пишеше в листовката.
Александра, взе ми си някакво шалче на вън, въобще престраши се веднъж и ще видиш, че всичко ще е ок!
Мила, нямам търпени да видя и вашите снимки! Heart Eyes
Джиджи, Миме, и Влади така с хартията и обувките, чехлите. В някоя от родителските книги бях чела именно да се разгледат и щандовете за домашни любимци, ама аз нещо не смея..
Миме, за теб само курейшо! Simple Smile Нали си питала Диди в 18.10 какво да ядеш, друго не ти се полага. Simple Smile
Ем, наистина е трябвало опция "не се пазя", че вече има желаещи доста. А ти?
Фрида, Евита, е не може сега да не ни разясните тук публично как ви свързва този синеок вуйчо!? Simple Smile) Иначе вие и по никове сте свързани донякъде Фрида Кастро, Евита Перон.. Simple Smile
Рал, супер, ще стане страхотно! Да се похвалиш после какво си избрала! Басейн подобен имаме, ще взимам по-малък и тук за терасата, а като избереш шезлонг покажи ми, че пак за тук искам, но такива, които да не заемат много място и да стават на стол.
Карелия, мисля, че всички много ще се радвате на аквариума! Аз преди време исках голям, с дискуси, също да правим в новия апартамент стена, но се отказахме след като уморихме няколко скаларии. Хубаво е, ако е голям и имате възможност да идват професионалисти поне да го почистват.
Цветен прашец, стискам палци при всички случаи! Но много крайно ми с видя мнението на лекаря ти.. newsm78
Виж целия пост
# 288
Първо да се изкажа за вулкана, че той значим  Joy Joy Joy"От пресцентъра на вулкана обявиха, че докато хората не се научат да му произнасят правилно името, той няма да спре да изригва. От пресцентъра на вулкана също така обявиха, че вулканът "Еяфялайокул" вече е известен като "Басивулкана""

Цветен, аз тъкмо щях да ти казвам, че докато се чудиш ще ти изтиктака времето цък цък.

Куку, в темата има най-бързо повторила мама. Ама тя е всъщност щастливо потретваща.

Куки, нали и вас ви морят комарите - справих се с помощта на  това http://download.cnet.com/3001-2056_4-10070392.html?spi=40061984f … d75d7d43d37b3de6b
Виж целия пост
# 289
Ай, ай ... едва успях да вляза в ритъм.

Диди, еее не, ти разби всичко детско в мен. Не стига че умирам от глад, ами и тази гледка сега. Ще го сънувам този тутманик.
Драга, жалко за АБ-то, но дано помогне на Анди да оздравее по-бързо. За второто чаве и майчинството - обяснили са добре девойките. Ако го спретнете и излезеш в 45 дни преди да са ти изтекли 410-те дни от първото, без да се връщаш на работа - пак си взимаш парите от първата година. Само трябва да се справяте една година с 240 лв. Не си сама в тази дилема и аз я обмислям сериозно в момента. Но ще ни бъде много трудно.
Сиси, няма почивки Crazy - майчинството се спира, ако детето е на ясла. Т.е. трябва да се изчака да излезе по майчинство за второто дете и тогава.
Бубичка, надуп... hahaha
Миме, и на мен ми се ходи до Карфур, за да разгледам. Най-малкото от професионално любопитство, но ми се струва, че няма да издържа на тъплата и блъсканицата. Ще чакам да се кротнат нещата и тогава. Умирам си от смях каква ценова война предизвикаха.

Кайсия и праскова давам от поне месец. Четох на няколко места, че не са рискови откъм алергии, особено след обработката.

Това чудо на съвременната технология irobot-чето е едно от нещата, които страшно ми се ще да притежавам. Само ще изчакам да им паднат още малко цените и ще се си го самоподаря, ако трябва. То не, че аз прахосмукирам и мия вкъщи (сега ми се налага с Калина, но иначе...). Това е задължение на таткото. Обаче вече си представям с какъв кеф го замъквам по всякакви разходки, вместо да го гледам с парцала как обикаля.
Виж целия пост
# 290
Първо да се изкажа за вулкана, че той значим  Joy Joy Joy"От пресцентъра на вулкана обявиха, че докато хората не се научат да му произнасят правилно името, той няма да спре да изригва. От пресцентъра на вулкана също така обявиха, че вулканът "Еяфялайокул" вече е известен като "Басивулкана""



medula, ще се напишкам от смях  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 291
Сиси мойто Фрида идва от Фридакало, но беше заето когато се регистрирах  Grinning А относно синеокия вуйчо мойто брат и Евита свързва ни комшийство  Laughing Живеехме в един и същи блок преди да се преместиме и двете доколкото разбирам в Младост.
Виж целия пост
# 292
Нали пиша скорострелно и съм объркала..
Фрида, разбира се, че Фрида Кало имах предвид. Simple Smile
Джил, аз за физическа почивка от Андрея говорех. Wink
Медулка, май забравих да изкажа комплименти и симпатии към Ния! Hug

Лека..
Виж целия пост
# 293
Джил, аз за физическа почивка от Андрея говорех. Wink

Тъй, тъй... разбрах те аз. Ама, хубава почивка от Анди ще си организира, ако остане без пари. ooooh!
Виж целия пост
# 294
лелееее, колко сте изписали, но успях всичко да прочета, няма да пиша, освен за тутманика на мама Диди - ще го сънувам и това е  Laughing
В тази връзка - Сиси, дай рецепта за твоите крекери ако може Heart Eyes

За белега от БЦЖ - не е задължително да стои като пъпка и да се вижда, на Калина не се виждаше, но докторката като натисна мястото където се прави ваксината се появи червена точица след това изчезна пак, но и това било достатъчно, Миме, това специално за теб го пиша.
Виж целия пост
# 295
Тутманика ми или по-точно това ,което остана от него ви благодари за комплиментите  Mr. Green

Прашец, имам приятелки - едната роди година и 4м след първото раждане ,а втората година и половина.Така,че и аз мисля,че мнението на лекаря ти е доста крайно.

Сега гледах бб истината от снощи и лягаме
Лека ви нощ сладури  Hug
Виж целия пост
# 296
Най-накрая ЗАПИС  Grinning. Прочетох всичко, гласувах в анкетите, смях се... Като казах анкети - в тази не мога да гласувам, защото го няма отговора "Не се пазим"  Crazy. При нас шанса за спонтанна бременност е доста малък, аз още нямам цикъл, правим секс МАСА рядко и ако взема, че забременея ще сме най-щастливите хора на Земята  Grinning

Аз по едно време бях изчезнала от темата, защото трудно я следя и чак сега разбирам, че е имало сръдни  ooooh!. От Аманита го очаквах - тя се връзваше лесно, но за Стеф се очудвам. С тях се засичам в други теми.

Джиджи, Фрида, страхотни фотосесии, невероятни модели си имате  Heart Eyes.

Стъклен дом ми харесва, симпатични лица, хубава обстановка. Гледам го с интерес. За Биг Брадър не бих си направила труда дори и да надникна, винаги съм се чудела какъв е смисъла на това предаване  newsm78. Миналата година обърнах да го видя и даваха някакви откачалници в един самолет  #Crazy.

Ох, защо съм толкова скарана с готвенето, бих си хапнала един тутманик. У дома само аз ям тесто, моят мъж е на диета - иска да се втали, че иначе няма да го пуснат в България  Laughing. Още не може да се отърве от натрупаното през бременността ни, милия  Crazy.

Толкова засега, че малката сърдитка ме ревнува от компютъра  Naughty.

Едит: Гледам отгоре тече реклама на Gymboree classes -  ще има и в България. Аз точно на такова място водих бебка и много се забавлява, който има възможност да отиде на безплатните занимания  Peace.

Като съм почнала да се редактирам... Мама Диди, Честит Рожден Ден!



Между другото, на тази дата е роден и Хитлер и той много много не си е поплювал  Joy
Виж целия пост
# 297
Мама Диди,

Виж целия пост
# 298
Диди, ЧРД и от мен! Здраве и усмивки! Весел празник, и днес по възможност да не се въртиш около печката, нищо, че обичаш. Wink

Ели, заповядай - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284025.0 Георги ги предпочита със сусам, аз с ким, Юлиана не знам точно, правя и мешани, също с различни брашна.. Много са бързи, аз нали съм против всичко пакетирано за гризкане, та Юлиана, ако се присети правя домашни дребни неща и сладки, и солени.

Грацийка, ще проверя за Gymboree classes, не съм чула. Hug
Виж целия пост
# 299
Карате ме да се замисля с това манту  newsm78 . Ние сега също нямаме белег. Мисля, че беше на 6 месеца, когато педи го погледна, имаше белег и каза, че ще се размине с второ боцкане. Аз си мислях, че тогава се гледа.
Карелия, Евита - и мен много ме дразни неправилния правопис. Макар че, се хващам във форума, че пиша и аз глупости. Като сте започнали - какво ще кажете за ТВАРЕНЕ, РАЗТВАРВАНЕ, МЕНМБРАМА... Що бисери имаше още, ама съм ги позабравила. Бяха ми подарили и една чаша, на която пишеше - МЛАДОСТА ЕДВА СЕГА ЗАПОЧВА.
Карелия - сестра ми си купиха, голям аквариум, както казваш с всички салтанати. Ако имаш подходящо място, за да го сложиш е много хубаво. Я като си маниачка на цветя - какво можеш да ми кажеш за орхидеята. Имам една, която е цъфнала, но и се виждат вече корените на дъното на саксията. Знам, че не се пресажда цвете в цъфтеж, но да не го съсипя така.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА ДИДИ! Бъди жената,която е невъзможно да бъде забравена! Бъди тази,която влиза в стаята и никога не я напуска напълно! Тази,която се отдава и получава,но никога не остава с празно сърце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия