Израел-50

  • 60 063
  • 739
# 255
Мента , да ви е жив и здрав малкият юнак, много да ви радва и все да е усмихнат, да има много късмет и щастие в живота, то другото само си идва Simple Smile . И да го пазиш много, че като гледам колко мами вече са му хвърлили око за зет, пу пу да не му е уроки, а пък и е зодия Телец, а те са едни красавци и чаровници  Simple Smile . Пожелавам ти успех в отглеждането му, убедена съм че ще е едно много усмихнато и обичано бебче Simple Smile Да ви е жив и здрав, а на теб по-бързо възстановяване Simple Smile   bouquet


Аз малко напоследък не съм се мярвала тук, ама то какво ли не беше, та изпращане, та матури, ей преди малко се връщам Simple Smile падна се одата на Левски от Епопея на забравените, честно казано съм доволна 3 листа и нещо изписах, макар че можеше и още, ама разултатите са важни, а нали знаете - то може и малко да е писано ама пък да е много смислено Simple Smile Та сега си чакам резултатите от тази матура и на 17 май - втората по английски, ама там лесна работа - за 30 минути отивам и съм готова, живи и здрави Simple Smile , че после и бал ме чака и гости , а пък и кандидатстване...Мани мани Simple Smile

На всички ви пожелавам хубав, слънчев и топъл ден Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 256
Oхо тук имало попълнение Hug


Ментичка, честито, да ви е живо и здраво слънчицето, да расте волно и щастливо, по малко да плаче и повече да оставя мама да спинка Simple Smile

Виж целия пост
# 257
PuRpLy, ти си писала на макс, как ще е малко. Simple Smile
Даже 4 листа е максимумът за коментар, нали?
Успех и в понеделник! Simple Smile
Кога ти е балът?


Мента,  Hug



Малко съм телеграфна, по-късно ще дочитам.
Поздрави на всички! Hug
Виж целия пост
# 258

PuRpLy успех във всички начинания. Тук ли ще кандидатстваш в БГ?
Виж целия пост
# 259
Плюшке Simple Smile  Максимум, максимум ама да видим какъв ще е резултата, дано да си е такъв каквито и до сега съм правила Simple Smile Иначе, да, пише да се коментира въпросът в обем до 4 страници, ама аз имаше още какво да напиша и да кажа, ама викам чакай да не се повтарям вече, че тогава ще е лошо Simple Smile
Опа , забравих да кажа за бала, на 25 май е Simple Smile само се надявам да не вали, че тогава ще е лошо  Sad

Иначе suni4ka за сега си оставам в България, и по точно във Варна ( сега всички ще се чудят защо не тук в София ) , премислила съм така нещата че 1вата година да си остана тук, да схвана основите на нещата и после се местя някъде, или ще е Англия или Израел (макар че, там е доооста трудничко да се влезе newsm78 ) Но за сега планът е такъв Simple Smile дано да е успешен Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Плюшке Simple Smile  Максимум, максимум ама да видим какъв ще е резултата, дано да си е такъв каквито и до сега съм правила Simple Smile Иначе, да, пише да се коментира въпросът в обем до 4 страници, ама аз имаше още какво да напиша и да кажа, ама викам чакай да не се повтарям вече, че тогава ще е лошо Simple Smile


Иначе suni4ka за сега си оставам в България, и по точно във Варна ( сега всички ще се чудят защо не тук в София ) , премислила съм така нещата че 1вата година да си остана тук, да схвана основите на нещата и после се местя някъде, или ще е Англия или Израел (макар че, там е доооста трудничко да се влезе newsm78 ) Но за сега планът е такъв Simple Smile дано да е успешен Simple Smile

 Дано  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 261
Пърпли,  Hug
Напоследък доста хора ходят да студентстват във Варна (аз също бих, Варна ми е любимият град). Simple Smile Добър план имаш, дано се осъществи! Hug
Като каза Израел, отворих статията за Psychometric Entrance Test в уики и пак ми се вижда доста сложен. Confused



Бях на кино и преди малко се връщам. Crazy



Виж целия пост
# 262
Оо и на мен Варна ми е любим град, а пък като отида там, няма да е нито на квартира нито на общежитие, имам си поне къде да живея Simple Smile

А колкото до психо теста ( аз така му викам  Laughing ) на доста високо ниво е, макар че имам сертификат по английски, пак има някои думи,  които дори не съм чувала  Confused

Каза че си ходила на кино Simple Smile Какво гледа ? И аз днес имах план да отида , но се оказа че филма вече не го дават и се отказах   Sad
Виж целия пост
# 263
Мерсии Simple Smile дано всичко стане както трябва Simple Smile   Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 264
Има Седмица на испанското и ибероамериканското кино в София и гледах Стръв. Това е премиерата му в България и след прожекцията имаше беседа с режисьора. Simple Smile Аз съм голям любител на тази култура и не пропускам. Flutter
Пърпли, ти кой филм си искала да гледаш? Hug
Виж целия пост
# 265
Ех сравнение с твоя филм, моят пасти да яде  Grinning Исках да гледам Последна песен (по книгата  на Никълъс Спаркс, но най вероятно филма ще е мнооого по различен от книгата ) Книгите му са интересни , макар и вече да стават еднообразни, чела съм ги повечето на английски, пробвах се с Тетрадката на български , но останах дълбоко разочарована от превода и направо я зарязах още в началото.

Оххх Espana Espana, винаги ми е била в топ трите любими страни Simple Smile На няколко пъти се захващах и испански да уча, но все имаше нещо по- важно и го оставях, сега се надявам, че като свърших с английския, с матурите и с кандидатстването - ще ми остане време и за него, защото съм буквално влюбена в този език - звучи толкова чувствено и страстно Simple Smile

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 266
Здравейте мами:)Интересувам се от иврит,но не искам да ползвам самоучители и разговорници,а се надявам да намеря такава школа.
 
Може ли някой ако има информация да сподели за уроци по иврит тук във Варна:)))Споменаха ми за някаква школа"Шалом" до х-л Мусала.
        Ще съм мн благодарна ако някой сподели информация:)))
                         bouquet   
Виж целия пост
# 267
Добро утро  Hug


ALESSANDRA , не е школа а е еврейски културен център  Peace Не знам дали все още е зад х-л Мусала, единственото което знам е, че до преди 2 години не се предлагаха никъде във Варна курсове по иврит...Позвъни на справки, питай ги за номер на центъра Шалом, може да го имат  Peace
Виж целия пост
# 268
Оо, Борянка се е появила. Hug
Ето кой е ранобуден. Mr. Green

Пърпли, не го ли дават вече филма? Гледам сега един сайт и пише, че премиерата е била на 7.05.
Аз съм гледала "The notebook" и "Dear John", но не съм чела книгите.
Дано имаш възможност за испанския, страхотен е! Hug

Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 269
Добрутро!

Моито милото снощи пак се прави на риболовец и сутринта домъкна в къщи 5килограмово нещо си, та тропа, тропа докато ни събуди всички. Хич не обичам на шабат да ставам рано и сега съм  Crossing Arms  Crossing Arms.

Обаче видях новите снимки на Мишмиш Ментов и това ми оправи настроението. Много красиво бебече  Heart Eyes.

PuRpLy, успех! Стискам палци за матурите, нали оценките от тях се зачитат за кандидат студенстските изпити тази година, ти отделно ли ще ходиш на изпити? Каква специалност си си харесала? Варна е добър избор- чарарите до Израел са ефтини  Laughing. Твоето момче ще може ли да дойде за бала ти?
"Тетрадката" е филм, който много ме разчувства преди време, но не съм попадала на книгата.

Плюшка, препоръчваш ли ни ги този филм? При теб как върви ученето, какви са плановете за лятната ваканция?

Бубе, как върви ученето?

Мимкис, къде си? Как сте вие с коремчето?

След няколко дни тук е Шавуот- освен всичко друго тук го свързваме с яденето на много млечни продукти и особено угат гвина. Тази година ще правя нещо ново- в сместа за студената угат гвина вместо захар слагам кондензирано мляко, веднъж пробвах става просто разкош. Също така открих в един руски магазин бомбони като нашите Лакта- ще ги разтопя на водна баня с масло и ще залея угата отгоре- ще стане карамелена угат гвина   chef.

Ох, още не съм пила кафе- крайно време е на дауча децата да ми го правят  Laughing. Миналият шабат ми бяха направили овесена каша, а около чинията бяха наредили парченца шоколад и празна чаша за кафе- в нея имаше бележка: " за кафе- мамо много те обичаме"  Laughing  Heart Eyes  Laughing !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия