Израел-50

  • 60 064
  • 739
# 720
Добро утро! Тигар,благодаря за препоръката Непременно ще идем до там Момичета,благодаря за това,че ме приехте сред вас Успешен ден!
Виж целия пост
# 721
wavey
Тук съм GrinningНе съм писала отдавна,ама редовно Ви следя!
Вече съм,като кит Laughing,ама малко ми остава!Последният месец го изкарах с контракции,а жегата направо ме довърши!

Направо го написах,като телеграма Laughing

Наина,радавам се, че намери време и за нас и най-вече че си добре Peaceчестити розови гащи, значи още една принцеска ще си имате вкъщи Laughing.
Дани Г. - добре дошла при нас и весело изкарване в Израел  bouquet мъжът ми е влюбен в Ейлат, дано и на вас ви хареса Peace
Тали, поздрави на учениците и от мен и успешна година им желая Heart Eyes
Виж целия пост
# 722
Ей Наинка, честито  Hug За кога си определена ?
Мимкиса, мажа се с какво ли не и хапове пия  Tired Май ще изтърва днес второ барбекю заради тоя моя гръб  Twisted Evil
Виж целия пост
# 723

Дани Г. - добре дошла при нас и весело изкарване в Израел  bouquet мъжът ми е влюбен в Ейлат, дано и на вас ви хареса Peace

Благодаря Жаки!Сигурна съм,че ще ми хареса!С нетърпение очаквам да тръгнем !
Виж целия пост
# 724
   Борянка, съчувствам ти, то и аз имам болежки, но те са временни моите, бременелски Whistling Дано бързо се размине при теб Hug
   ПП. Да питам някой ще прави ли нова тема? Борянка?
Виж целия пост
# 725
  ПП. Да питам някой ще прави ли нова тема? Борянка?

Липсва ми творческо вдъхновение  Tired Ако някой не изяви желание ще я направя ...
Виж целия пост
# 726
Здрастии на всички и мерси за поздравленията,ох и на мен ми се ходи до Ейлат,ама няма да е точно сега,толкова организациоони неща са ни на главите ,не се оплаквам де,нали е за добро:)Simple SmileНе мога да свикна с жегата,потя се като слон,(не знам дали слоновете се потят де)даже и да не мърдам...ама по добре от оня студ по швабско:)
Борянка върви на лекар,има инжекции за 3 дни си кукоряк,в БГ бяха 10 лв едната, правят се 3,и като се оправиш непременно си вземи колан,това е много важно особено когато си на работа,много е болезнено това с прешлена,така че наистина се надявам да ти мине по-бързо,но иди на лекар не отлагай,на невролог трябва.
До скоро на всички и лека и прохладна вечер!
Виж целия пост
# 727
Да се похваля - днес си купих тази книга: http://meto76.blog.bg/politika/2010/06/02/kniga-quot-naciiata-no … aelskoto-i.556039
Стори ми се доста интересно четиво.
Виж целия пост
# 728
Tигър, поздравления за покупката Peace аз също съм решила да си я купя и на мен ми изглежда интересна Thinking моля те, сподели после дали е така.
Веселана72, радвам се за теб  bouquet все така да ти върви, както на летището Laughing
Виж целия пост
# 729
Тигър,и на мен книгата ми се струва интересна,поне това което прочетох в рецензията,е обещаващо Аз също ще си я купя
Виж целия пост
# 730
Борянка,Веселана е права-иди на невролог,лечението е с нестероидни противовъзпалителни средства В дългосрочен план за профилактиране на подобни инциденти добра работа върши фитнеса- и то упражнения за укрепване на окологръбначната мускулатура Бързо оздравяване
Виж целия пост
# 731
Веселанка е права ама Борянка няма медицинска осигровка а за да си ползва частната трябва да пътува накрай света  Rolling EyesЗа фитнес тук си трябва разреяително от лекар, което поради горната причина отново нямам  Rolling Eyes Та така ...Но благодаря за съветите  Hug

Една прекрасна седмица ви пожелавам  Hug
Виж целия пост
# 732
Бубе, прекрасна седмица и на теб и да се оправяш вече  bouquet
Виж целия пост
# 733
Много успешна седмица,момичета! Бубе,бързо оздравяване и дано бързо си оправиш документите,защото това,без осигуровка си е гадно!
Виж целия пост
# 734
Бубале, има частни лекари, които работят със застраховки на овдим зарим, доплаща се част от прегледа. И да не забравя да споделя, че Клалит имат същата застрахова като цена, както и на Арел, но с по-добри условия. Не знам дали сте проверявали, но при нас има такава опция. За мен не важи де, заради бременността Peace
    Макаби и Меухедет също имат подобни пакети, провери има от 3 месеца до 1 година Peace

ПП. Правя новата тема, другия път за нова тема, вероятно вече няма да имам възможност Grinning
     
     
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия