Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 195
Ооооооооо добро утро и от мен в тоз последен работен ден преди 10-дневната ми почивка... То работен е относително понятие, де... Simple Smile))

Кламерче, аз на сватба не съм ходила никога през живота си (ако щете вярвайте) и таз година се надявам мойта най-близка приятелка да се омъжи и по стечение на обстоятелствата аз работя при нейния бъдещ мъж, ама нещо ги гледам, че се ослушват. Иначе предложението е било много романтично - на средата на едно замръзнало езеро в Австрия около Нова Година...
Ама чувала съм, че по сватби се подаряват разни чинии, кафемашини... Щом и новопостроена къщата, според мен идеалния подарък е 200 тухли за кенеф (външен, разбира се). Така ще се сещат за вас доста често...
Виж целия пост
# 196
Щом и новопостроена къщата, според мен идеалния подарък е 200 тухли за кенеф (външен, разбира се). Така ще се сещат за вас доста често...
Охххх, ама си оригинална, както винаги.....
 Аз съм за картина или сувенир за дома!
Виж целия пост
# 197
Нинче, много неприятно, пий си хапчетата и се оправяй бързо. Hug

Кламерче, за сватбата май най-добре да ги попитате от какво имат нужда, ако им знаеш обзавеждането може някоя картина да им вземете.

Светле, има си характер детето, тази пък госпожа как така ще му говори, той много добре й го е казал това с английския  Joy
Ние другата седмица ще имаме открит урок за движението по пътищата.

Рали пък вчера ми гледа корема /а аз вече една чаша вода да изпия и така ми се подува, ужас направо/ и ми вика - мамо ти да нямаш бебе в коремчето. Аз й се оплаках, че не е от това, просто съм дебела и тя милата го взе много на сериозно, замисли се задълбочено и изведнъж се извиква - Имам една чудесна идея. Ще купим едно коланче от тези, дето ги дават по телевизията, с тях ще ти отслабне корема, даже стават и за дебели дупари  Joy Но добре, че на време се коригира, че поне "дупарата" ми не била дебела.
А пък на една приятелка каза, че ще й изглади кожата, защото много се била смачкала /от целулита/ Joy
Виж целия пост
# 198
Аааа Мандарински те кенефи си имат, няколко дори, на всеки етаж бройка...  Mr. Green
Мишленце обзавеждане нямат никакво... в момента измазват къщата от вътре. Wink и живот и здраве на есен с песен.  Grinning
 Мисля си и аз за една хубава картина, или за градинска люлка от тези двуместните.... нещо такова.
Но незнам дали ще успеем да се съберем в 200 лв newsm78

Много се смях с Рали. Каква е идейна и пълна с решения   Laughing
Аз казвам на Вики, че не ям сега сладко защото съм дебеличка и искам да поотслабна, а тя ми
каза - мамче, ми ти и така си много хубава, най-хубавата мама на света... е вярвайте ми, разтопих се.
Поне мъжа като не се сеща да го казва, децата ми доставят тази душевна радост.  Heart Eyes
А малкото докато се гушка и ми казва, каква си пухкава и мекичка  Joy
Виж целия пост
# 199
Аз пък съм супер слаба и това ми е проблем. Никой да не казва, че ми завижда! Аз не се харесвам слаба, няма дупе, цици, смао кокали и косми стърчат. И не мога да кача килограми, а ги свалям с часове. Ям и не става... Спрях да се меря, защото се депресирам като видя, че съм малко кила. Та оня ден ще влизам да се къпя, обаче нещо трябваше да отида до хола и отивам по тениска и прашки и Иво като ме видя, първо почна да скимти супер смешно докато преодолее препятствията, за да стигне до мен, после стигна, залепи си ръцете на дупето ми, почна да го мачка и ми вика "Мамоо, колко ти е голямо дупето, чак ти излиза от гащите" (щот нали съм с прашки, а не с бикини)
Виж целия пост
# 200
Аз пък съм супер слаба и това ми е проблем. Никой да не казва, че ми завижда! Аз не се харесвам слаба, няма дупе, цици, смао кокали и косми стърчат. И не мога да кача килограми, а ги свалям с часове. Ям и не става... Спрях да се меря, защото се депресирам като видя, че съм малко кила. Та оня ден ще влизам да се къпя, обаче нещо трябваше да отида до хола и отивам по тениска и прашки и Иво като ме видя, първо почна да скимти супер смешно докато преодолее препятствията, за да стигне до мен, после стигна, залепи си ръцете на дупето ми, почна да го мачка и ми вика "Мамоо, колко ти е голямо дупето, чак ти излиза от гащите" (щот нали съм с прашки, а не с бикини)
А ти си мислиш, че си слаба, а? а с това голямо дупе Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Добро съботно утро! Heart Eyes
аз няма да ви карам да си раздвижвате дупетата и да подскачате Laughing
само ще ви сервирам чаша ароматно кафе

...паркирала съм се пред компа и чакам резултат и снимка Flutter...днес е четвъртък Светлеее!


Нинка,дано си по-добре! Praynig
голям лаф сте дръпнали пак вчера Crazy
целуФки и до после!
Heart Eyes
Виж целия пост
# 202
Добро утро!
Светлеее, и аз надничам.
Честит имен ден на всички Гери и Георги! Здраве и щастие!
Нинка, лекувай се, че лошо с болестите.
Ние отлитаме за Чепеларе.
Виж целия пост
# 203
Добро утро мили мои!

Честит празник на всички именници!
Живи и здрави!


Ами една черта е само - няма бебе - казах ви аз.

И ние отлитаме след малко за Плевен

Хубави почивни дни!
Виж целия пост
# 204
ами Светле newsm78 най-вероятно е рано да се каже окончателно...  PeaceHug
весело изкарване в Плевен и целувки за теб и за Прес! Heart Eyes
Виж целия пост
# 205
Здравейте и честит празник на всички. Празнуващите имен ден и професионален празник да за здрави и мноооого щастливи.

Болните да се оправят.... то и аз съм от тях ама се крепя още.

При мен се заформи тежък месец и големи промени. От доста време го обмислям и тази седмица си пуснах молбата за напускане. Така че след един месец съм волна птичка. Все още не съм решила какво ще правя, но се надявам като си почина малко да ми се избистрят нещата.

Не съм чела всичките страници напред, но ще се постарая сега през почивните дни да наваксам.

Весели празници момичета!
Виж целия пост
# 206
Честит празник на всички празнуващи днес!

Светле като си с нередовен може и да се покаже втора черта след ден два.   Peace

Хубави празници навсички!

Виж целия пост
# 207
Добро утро!

Леле да ви разкажа.. вчера беше егати странния ден!
Баща ми е Георги и идеята беше аз, брат ми и жена му да се съберем в наште. На брат ми жена му е в 9ти месец, термина й е на 12ти май. Ама това не е брат ми от Пловдив, а другия, закойто не знае, че имам двама братя Simple Smile Та вчера сутринта първо се обажда баба ми, на майка ми майката и казва, че едната й сестра е починала. Те са 4 сестри и ние другите 3 сме ги виждали по 1-2 пъти, та за мен все едно е починал чужда човек, в смисъл... Бе не е като да е починала мойта баба. Та баба ми се обажда и почва да се опитва да ни накара да ходим до село (до Троян) и някой да я закара на погребението (в Тръстеник), обаче никой не може да отиде.. Всеки е на работа или е нещо зает. Та цял ден майка ми се занимава с нея и се опитва да измисли начин тя да отиде на пгоребението, но в крайна сметка се реши, че тя няма да ходи. Идва вечерта и отиваме с баща ми до магазина да пазаруваме и му се обажда сестра му, която гледа баба ми (другата), която е много болна и вече бере душа милата. Та леля ми, която е страшна паника и е човек, който ако не се налага, аз не бих виждала и не само аз... Обажда се и вика как баба ми имала аритмия и трябвалод а я карат в болница. Баща ми хуква да я карат. Аз отивам в наште, където е само майка ми. Идват след малко брат ми и жена му и сядаме да си говорим. Хилим си се нещо и по едно време бременната започна да ражда... Grinning Контракции на 10 минути с болки. И ние викаме, бе то е рано още, я да си поговорим още малко. И след половин-един час контракциите зачестиха и се усилиха... Хукнаха да раждат пък те. Баща ми още го няма и си седим с майка двете и се чудим на странния ден... Накрая и аз си тръгнах. Гергьовдена стана чуден Grinning
За протокола - баба е добре, бебе още няма, има само 5 см разкритие.

Виж целия пост
# 208
Манди верно страшен ден сте имали... На бременната леко раждане!
Виж целия пост
# 209
Тя пък взела, че родила бе... Така било много лесно, като не раждам аз...
Та излезнала е девойка 3500, 50 см и най-вероятно ще се казва Рада. Айде да са живи и здрави всички Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия