! 



А за Гергьов ден - нЕмам думи 
явно сте си я заслужили изцяло... усмихнах се широко!
апропо, много се смях на голямото дупе, изливащо се от прашките (така го разказах на половинката де:)
но се радвам, че е имало и хубави моменти. Не пропускай до снимките и разказа да добавяш линк с мястото, където сте били, за по-добър ориентир 
много готино някой друг да се погрижи за еб. Отслабнала съм 5 кила, във Враца влязох в доста по-малък номер дънки и не ги купих









И изпращам по една топла прегръдка.
Много се смях с малкия образ. Какви хубави пухкави бузки има. А Коко един такъв пораснал ми се струва. И страхотно местенце... ей така се разпуска, на зелено и тихо. Искам и аз някой ден. Не остана... вижда им се върха на палатките вече
впечатляващи резултати. Сигурна съм и че се чувстваш по-енергична, свежа и усмихната. И да си напазариш най-яките дънки ей... да сложиш дупето вътре, една хубава ризка и да им събереш погледите на всички

Всяко ново начало е една нова възможност
Как е Пепи?



Мерси за чайчето, и аз ще уморя едно тука. Хайде късмет и на теб, ще правим водолейчета този месец и по-усърдно, моля
! 








Препоръчани теми