Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 225
ДжулкаHug
винаги излизат непредвидени неща!
Идеята беше да тръгнем рано сутринта от родните места и към обяд да сме там, така че ще има начин да се видим.
Важното е, че дори за няколко часа пак ще можем да се видим!  Grinning
Виж целия пост
# 226
Джулка ти си навитачка жена, ама и мъжо ти такъв, така че все ще успеете да направите всичко възможно да се видите с девойките.

Плами, аз мъжо го крия не за друго, ами много студентки около него, знам ли къде е пръскал материал, да не вземе някоя да го познае за татко на детето си Flutter

Айде и да почерпя за него, че от днес вече е доцент човека


Боги и аз се посмях със Самито. А по повод почивката, знам за какво говориш.

Много ми е напрегнато тия дни и нямам много време да пиша, ши мъ извините, ама по-малко ще се отчитам когато мога.
Виж целия пост
# 227
E-e-e-e-e-eee-e и замириса на море...


или на кафе,както предпочитате Wink добро утро!


Как чудесно се успах!
Сладко и нарочно!
До кафето се добрах
в 11 точно.
Пих го дълго, пих го с кеф, още по пижама.
Дишам крепко и добре.
В офиса ме няма.
Няма ме във автобуса,
няма ме в таксито.
Даже може да закуся.
Кой за мене пита?
Малко съм като насън.
Боса на паркета
гледам – ръси дъжд навън,
чорлави врабчета,
сряда, трескав ден,
запотен и жалък.
Да, но не и тук при мен.
Чувствам се успяла.
Няма да се извиня!
И не се обаждам.
Само мой си е денят!
Само аз съм важна!

 Heart Eyes

Надее,честито на доцента!  bouquet
Виж целия пост
# 228
Мммм, дай боже всекиму!
Благодаря!
И ДОБРО УТРО! И Слънчев и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 229
Дилянче, благодаря за прекрасната сутрин, която ни предложи!  Hug

Надинка да ти е жив и здрав сладкият доцент!    bouquet
Виж целия пост
# 230
бела - страхотно това... навън почна да вали...и  почти е 11 часа.... лелееее, как се размечтах само Crazy
Наде, честит ти доцент, да ти е жив и здрав и да се пази от студентките, че те напаст Mr. Green Mr. Green

На мен да ви кажа снощи ми идваха кръстниците на гости... и ми казаха че няма да се расърдят ако не отида на бала. Щели сме да го празнуваме следващата седмица след рожденият ден. Сега остава да преборя съвестта си и наистина да не отидем... ама пуста съвест... има време. Може наистина нещата да се подредят!

Боги - къде си душицо?
Виж целия пост
# 231
Хелоу, мацки!
Джулка, тук съм, ама не мога много да пиша  Mr. Green
Поставена си пред мноооого труден избор и съм сигурна, че ще вземеш правилното решение (дано да е в наша полза  Wink )
Алоу, доцентшата,  Crazy , честит доцент! И да почерпи, ей!
Нади, що си напрегната???
 
Дилянче, както винаги моите адмирации за кЕфето и настроението, което внасяш  Heart Eyes  Hug Страхотно стихче, само да беше истина! Това със ставането  Wink

Ние снощи бяхме мома и ерген и отразихме едни миди на крайбрежната... Открихме сезона така да се каже.
Ето малко снимки от почивката:
http://blagomiratabakova.snimka.bg/other/beli-os-m-2010.500269.18675677

Вчера ходих при доФторката - хормоните ми са 6, този месец само ще следим как е овулацията без стимулация. И от другия месец почваме с тежката артилерия...
(ох, дай Боже, това да е нашия месец!!!)  Praynig
Целувки
Виж целия пост
# 232
Богинце,
страхотни снимки...Сами е бонбон,за пореден път се убеждавам! Heart Eyes
стискам,стискам,стискам за водолейче или рибка
Виж целия пост
# 233
Богинце,
страхотни снимки...Сами е бонбон,за пореден път се убеждавам! Heart Eyes
стискам,стискам,стискам за водолейче или рибка

Каква рибка, чист водолей требе да е Wink
Heart Eyes  Hug

Нещо смешно ( мъжОвете да се поучат и да вземат пример)
http://www.vbox7.com/play:5b682665
Виж целия пост
# 234
И аз и аз се присъединявам към пожеланията за водолейче!    Praynig Hug


Нещо смешно ( мъжОвете да се поучат и да вземат пример)
http://www.vbox7.com/play:5b682665

 Laughing суперскооооо  Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Боги кой беше точно комплекса - супер изглежда.
Виж целия пост
# 236
В градината пък на Йоана днес има тържество по случай деня на Европейският съюз. Всички 6групи ще разкажат за по една от учредителките. Нашата група е за Италия и има доста сложни думички като Сицилия, Павароти, Карло Колоди и раздни други и направо падам от смях с тези деца. От цял месец репетират и да видим днес как ще се представят.
Виж целия пост
# 237
Боги кой беше точно комплекса - супер изглежда.
Ето този:
http://www.ostrova-bg.com/

Персоналът е много вежлив и усмихнат, сервитьорите на ниво, готвачът горе-долу. Май беше арабин, защото имаше арабски специалитети, салати и десерти в менюто, но нещо не успя да ме спечели като майсторлък. Имаше включена и закуска към нощувката, но беше доста оскъдна - в смисъл, че беше разнообразна, но по малко (капацитета на ресторанта е към 150 места). Напр. сервитьора с хъс носи 1 нарязан домат  Mr. Green, или 5 мекици или ...
Ние бяхме в апартамент - оборудван с хладилник, котлони, абсорбатор, кухненски шкафове, спалня и стая с разтегателен диван, 2 телевизора. Обзаведено с мерак.
Цените са малко солени за сезона
за събота и неделя нощувката в апартамент е 110 лв, двойна стая 90 лв.
 #Crazy
Виж целия пост
# 238
Ей, маймуни, никакви ви няма...
Айде черпя по нещо разпускащо и бегом вкъщи


Нинка, звучи интересно, ще разказваш утре  Laughing
Виж целия пост
# 239
Добро ютро народе!

По късно ще кача и снимките и кратък разкъз за тържесвото...беше много хубаво!   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия