

. Даа Драго ще снима, ама не е същото. И сега по повод концерта да ви кажа, как ме прецакаха, Драго взима Кокитоса от детската градина и ми казва искат бяла тениска за понеделник, ок бяла бяла, не е лесно да се намери, да ви кажа честно, и я носим в градината. Снощи майка взима Коко и ми носи бялата тениска нарязана на ресни, а аз да продължа да я донарязвам, трябвало да бъдат модерни на сцената. Хубо няма лошо, ама можеха да кажат, че им трябва с цел тениската, ами ако бях се изцепила с едни 10-15 лева за тениска и да ми я донесат нарязана, хем ми стана смешно, хем ме доядя.
, а такъв мързел ме е обзел, че май ще се проваля тази сесия. Е, май, че това беше, хубав ден от мен!
...мечтая си за момента,в който ще акустирам в къщи 






и го обявиха за най-надарения бг певец 



и гледате кака ви Нинка целата в лайна, ама и дъжд нали вали та се поразмекнала
абе влизам в банята какво да ви кажа.






) си имала. 





Препоръчани теми