Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 285
Юхууууууууууууу,
де сте, бряяяяяя....
Боги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes......чакаме хубави новини
 newsm32
Чакайте, колкото трябва....дано всичко мине по вода!


 Каква е тази слаба активност,бе майкииии,  по-скоро НЕАКТИВНОСТ......ама хааааааааааа
 Къде сте всички, то верно, че времето е поспаливо, ама вие сте тотално мързеливи...
...а знаете ли колко малко остава до нашата срещичка? толкова мъничкооооооо...
Виж целия пост
# 286
Тук съм аз, ей ме на.
Ходих по магазините в обедната почивка, да търся рокли за госпожиците,
че нали в събота сме на сватба.
Честно ви казвам лошо ми стана от цифроманията, навсякъде е скъпо до
безобразие, а няма и едно рокле което да ми грабне очите на 100 % и да
си струва парите. Къде да търся по-стилни дрешки? 

Боги притаявам дъх и очаквам всичко да мине нормално със сестричката ти.
Тези доктори луди могат да те направят... миличката ти сестричка,
представям си само колко й е свито и притеснено.
Дано скоро да се похвалиш, че си гушка живо и здраво детенце  Praynig
В коя болница е?
Виж целия пост
# 287
Боги, леко раждане на сестричка! Hug
Ние имаме здравословни проблеми с мама. Вчера беше прединфаркт , та сега ни мисля, ни  работя...
Виж целия пост
# 288
Миличка Юли   spoko, дано оздравее майчето ти по-скоро Praynig и да ти се отпусне сърчицето.
Пожелавам й здраве, здраве, здраве и дълги години още да ви радва  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 289
Благодаря за окуражителните думи! И стиснатите палци!  Hug

Сестричката ми е насторена философски и не го приема навътре-всички сме спокойни и чакаме. Казвам й да си почива още малко, че после и да иска няма.
Така или иначе мислеше тези последните дни наистина да си полежава и да се наслаждава на тишина и спокойствие, че беше голяма хаймана - по цял ден не се спираше.  Mr. Green

Ще ражда в Окръжна болница. Условията са добри - много чисто и хубаво, а и бебоците първо само ги носят да ги кърмят и са отделно, че да могат родилките да почиват. (Има голяма логика в това)
Снощи ходих към 21 да й занеса тва, онова, аууууууу то голям страх брах. Сгради, сгради, алеи -няма жив човек. Пък аз съм бъзла в тъмното. Озъртах се като гърмян заек. Не ми излезе късмета слава богу!
ДжулкаPraynig за мама! Ще се оправи, вярвам и се моля!
Виж целия пост
# 290
Джулка,прегръдка и кураж и от мен  Praynig Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 291
И от мен, Джулка! Стискам палци да се размине! Hug както и на Богисистър за бързо и лесно раждане!
Виж целия пост
# 292
Ето ме, и аз стискам палци и на мам на Джулс, и на систър на Боги.
 Praynig
Виж целия пост
# 293
Джулкаааа, мила,

Силна прегръдка и много, много, много кураж! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 294
Боги, лесно и бързо раждане на сестричката ти  Hug!

Джулка, бързо оздравяване на мама  Praynig!
Виж целия пост
# 295
благодаря момичета  bouquet
имах нужда от силна прегръдка. Благодаря ви!
Някога ти е много трудно да говориш..засяда ти оная пуста буца в гърлото..и боли.
Хората са казали , това което майката си мисли че се е случило на детето и- никога да не му се случва!
Сега разбирам че и при децата е така... колко лесно би било да мога да си помисля... "това е невралгия"...
ама...не мога пусто...
Още веднъж ви благодаря за съпричастността! Hug
Виж целия пост
# 296
Джулка една силна прегръдка и от мен! Hug Дано бързо оздравее мама!  Praynig
Виж целия пост
# 297
И от мен силна прегръдка за Джулката! Дано всичко мине и остане само като лош спомен. ХУбаво е да си позитивен - за да докараш при теб хубавата и добра енергия. Аз ти пращам от мен такава Simple Smile

Боги - успех в твоите начинания, както и леко разждане за сестричката ти!
И при нас се появи бебенце вчера  - на наш колега му се роди бебоче - ама все едно на мен се е родило - толкова му се радвах Simple Smile
и това ме върна назад назад във времето когато и на мен ми се случиха тези радостни събития Simple Smile

Аз се включвам да ви кажа добро утро и да ви пожелая един прекрасен ден, въпреки мрачното време навън!

Целувки от нас
Виж целия пост
# 298
Добро иютро!!!

Нямаше ме вчера, ама нали бях да се излагам пред децата от 4-та група, ама големи са сладури, имаше едно хлапе, на 7 години, ама то почти колкото мен бе, егати чернобила и чудото. Малко се поизложих, е аз си мисля, така щото съм на ниво 4,5 -5 години в момента, нали КОко е на толкова, и малко ги подцених децата, ама те много знаят, много могат, големи са все пак. Знаят и да четат, много ги впечатлих, че съм чувала за всичките идиотски герои, че накрая чак и автограф ми искаха, оценките ми са положително високи, но точно какви нямам идея. Утре съм в училище, там вече ще е мощна излагацията, все пак 4-ти клас, няма как да ги впечатля със Шрек и Червената шапчица.  Crazy

Джулка много силна  Hug и както каза Зорото много положителна енергия пращам за цялото ти семейство.
Боги и за сестричката ти също, всичко да се нареди най-добре за нея и за бебчо.
Отивам да мятам уроците за утре. Айде чао засега.  bouquet
Виж целия пост
# 299
Julis, прегръдка и от мен, мамчето бързо да се възстановява!
voltage13, сестричката роди ли, не я ли мъчат прекалено дълго вече?
При мен скука, времето е гадно и на мен ми е едно мързеливо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия