Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 315
Честито лелче Heart Eyes

Жив и здрав да е малкия Ясен и нека късмета го закриля!
Виж целия пост
# 316
Честито, Боги! Здраве, щастие и късмет на мъничето Ясен! И бързо възстановяване на сестричката ти!

Виж целия пост
# 317
ЧЕСТИТО БОГИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЯСЕН И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!

Момичета, аз съм много разстроена. Искат да пенсионират едната ни госпожа в градината и то от другия месец. Аз толкова разчитах на тази жена, а и Рали толкова я харесва. Тя е толкова всеотдайна към тях и си личи, че има голямо желание да научи децата на нещо. Оффф толкова ме е яд. Ще правим някаква подписка, но едва ли ще стане някаква промяна. Да не говорим, че това означава, че и на лагера лятото няма да ходи тя, аз не мога да си пусна детето с някоя непозната госпожа, да не говорим, че само на нея имам такова доверие, то затова и миналата година още я пратих. Дано стане някакво чудо и да си ги изкара децата още две години, или поне тази до края, че и лагера.
Виж целия пост
# 318
http://oracula.hit.bg/index.html

 Shocked e,как става това?! newsm78
Виж целия пост
# 319
Добро утро, майки - зайки!

Само пожелавам днешният ден да е по-добър от вчерашния!
Сипвам ви кафенце и запретвам ръкави!
Виж целия пост
# 320
Честита радост Боги. Да расте жив, здрав и много щастлив мъничкият ти племенник.
Да се събужда с усмивка, да спинка сладко, да хапва лакомо и слънцето да го гали по мъничките бузки.
На сестричката ти пожелавам бързо да се възстановява и скоро да се прибират у дома  Hug


Мишленце много е неприятно това с учителката. Дано се размине и да си изкара випуска с Рали  Hug

Аз днес съм от 17 ч. съм на прощален урок в детската градина на Вики, от 17:30 обаче има родителска среща в бъдещото й училище  ooooh!, а в 18 е на балет на почивка, генерална репетиция преди концерта. Някой може ли да ми каже освен балета кое да пропусна  newsm78 Това ми се струва като мистиката на bella  Wink Ще стане, ама никой не знае как.  Joy
/Гаджето е на работа до 18  Thinking/
Виж целия пост
# 321
ааа, хванах го аз как става.

Кламерче, много натоварена програма. Аз като гледам и в нашата градина каква треска ги тресе родителите на последната група...А какви неща разправят за записването в първи клас, направо не ми се мисли какво ще правим след две години. Незнам във Варна дали е така, но тук в по-"елитните" училища е много трудно положението.
Виж целия пост
# 322
Привет, мацки!  Laughing
една щастлива леля ви приветства  Laughing
Благодаря на всички за пожеланията - много сте мили и знаете, че ви обичам!
Благодаря на Кламерче, че ми се обади да ме поздрави  Heart Eyes

Майка ми е видяла Ясен - много изписан, с хубави черти, беличък и най-красивият, ъф корс.
Днес ще ходя да ги видя, че снощи малко се почерпихме, а и тя не беше съвсем възстановена за разходки по коридора.

Вчера напазарувахме за бебчо - леля снощи пра дрешките и днес ги простирах, че нали не е хубаво дрешките на новороденото да замръкват (ох, добре, че се сетих  newsm78)

Плами, много натоварена програма! Вярвам, че ще успееш да прехвърчиш навсякъде  Wink
Ели, наистина е неприятно това с учителката! От друга страна може да дойде някоя млада учителка (като Надито), която също да обичат. Пожелавам го!
Нашата учителка също май няма да ги довърши...  newsm78

Порастнаха ни децата, ей! От 1 юни са вече 3-та група.  Rolling Eyes
И аз вече се замислям за училището - покрай нас има 4 и се чудя кое да избера newsm78
Понеже Аля е дала много ценни съвети за това, че трябва да се избира учителката, мисля да я послушам.

Друго, друго - като го измисля , ще пиша
Виж целия пост
# 323
Боги - ОГРОМНО ЧЕСТИТО и от мен. Да е жив и здрав малкия юнак, много усмивки да донесе на цялото ви семейство  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Кака ви приключи остава  и само държавен изпит - аз лично съм доволна от себе си, ама ми се паднаха златни деца, дето си знаят всичко и нямаше никакви проблеми.

Кламерче - някоя баба, леля, помощ отнякъде. newsm78
Виж целия пост
# 324
Боги, честито леля и от мен  Simple Smile! Желая да расте здраво и послушно дете и да радва мама и тати!
Вчера бяхме на открит урок на Преслава - много голяма емоция, показаха ни урок по математика.
Виж целия пост
# 325
Наде  Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap аз не съм се и съмнявала в теб де.  Hug
За мен ти си достатъчно спокойна, уравновесена и добричка и ще бъдеш страхотна учителка. Гушкам те.  Hug

За довечера сестра ми ще ходи да гледа Вики и Ици /племенника/, че нали са в една група.
Аз ще бъда на родителската среща в училището.
За балета... няма да отидем за съжаление. Сега като се обадя на треньорката и ще ме ....  newsm66
ама няма да ми е за сефте.  Whistling

Да ви кажа до къде стигнах с диетата. За 35 дена на Дюкан - 8 килограма. Свих малко паласки, малко корем, дупе, и много от циците /Облаче обща болка/, но много си се радвам на себе си. Намърдах се в една страхотна риза и на сватбата ще им събера очите  Joy /да бе да/ hahaha Имам да свалям още дестина кила и на другата среща няма да ме познаете  Mr. Green Фук, фук  Crazy

mmz снимки от откритият урок няма ли. Не съм я виждала малката симпатяга от много време.

Ех Боги, колко е хубаво да си леля...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
Боги честито душа! Hug Hug Hug Да е живо и здрово малкото човече. Да ви радва и да ви обича!!!На теб - ДА ТИ СЕ ВРЪЩА!!! Hug
Плами - измислила си я с нагласата... то не мой да огрееш на всякъде, аз това отдавна съм се убедила. По закона на мърфи всичките родителски срещи са в един ден и час. Тъй съм ги научила...е ме и търсят даже. Идват лично да ми разкажат...нали имам "оправни деца" все за нещо се налага да ми говорят Mr. Green и така
Девойки - 1 седмица остана- решихте ли кой кога ще пътува...
аз една съвест ме клони към "с преспиване" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 327
JuliS вярно е, винаги всичко се изсипва на куп, то така и с хубавото, с лошото и с родителските срещи...  Wink
За мен този месец е препълнен от събития, и за съжаление няма да успея да съм на всякъде... а ми се искаше другата седмица да бибиткам зад Боги, карайки заедно на индианска нишка.  Sad Е нищо, де, догодина, като затвърждаваме традицията с междузвездната среща.  Hug
Сега за съвет, за съботната сватбата  newsm78
Треньорката на Вики ми даде ей тази шаферска рокля, но честно да ви кажа много се чудя да бъде ли с нея малката смешка... много ми е ... хммм как да го кажа по-меко - приказна.  Whistling
 Малкото много си се радва, ама мама му не съвсем.
А за Вики харесах тази пола, но не мога да намеря с какво да я комбинирам  ooooh! Въобще до никъде не сме я докарали с обличането на
сватбарчетата. Ето утре отиваме и риза за мъжо да търсим... всичко в последния момент  Crazy

Но за сметка на това вече стегнах Вики за детската дискотека, по случай завършването й другата седмица:

Ей тук са манекенките в цял ръст  Mr. Green http://klamerche.multiply.com/photos/album/124/My_girls#

Утре в 16 ч. кмета трябва да награди малката ми художничка, но още идея си нямам ще успея ли да избягам от работа, за пореден път.  ooooh!  Какви са тези едни никакви часове в работно време. Ето другия петък също трябва да офейкам и то в 2 без 15  ooooh! Шефа ще ме смачка. Добре че е готин, а и утре има имен ден, ще взема да му се подмажа с едни дюкански курабийки  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 328
Добро ютро!
Станяла съм с първи петли да се погрежа за закуската ви и да ви пожелая прекрасен ден!



Моята Йоана поддържжа Т. Вече трети ден - онзи ден около 37,5, вчера 38, а през ноща 39,5. От снощи има огнено червено гърло и според педи ще да е или ангина или скарлатина. Днес ще ходим да я види. Иначе нищо не я боли и е весела и щастлива. Странна работа  newsm78 Обаче да ви кажа аз кат кламерчето - кое по-напред. На лекар ли или на работа.  Thinking
Наистина гаден избор, защото няма нищо по-важно от децата, но какт знаете съм сама и съм обещала на шефа да съм там плътно, а и днес ще идват рано нофи клиенти дето искат да подписваме договор и  #Crazy
Измислила съм да отидем при педиатъра с моята баба и да ги зарежа там. Да обясна на док. ситуацията и да офейквам, а баба да я прибере до жилището на майка ми, която около 10ч. ще свърши работа. Абе ужасно се чувсквам
 #Crazy

Хайде стига с негативните мисли!

Пожелавам ви прекрасен слънчев ден и лека работа, че е  smile3558, а след него и 3почивни дни!  Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Добро утро!
благодаря за кафенцето и закуската Heart Eyes...сръб...мляс,мляс Grinning
Нинка,съчувствам ти...гуш...бързичко да оздравява Йоанка-сладуранка! Hug
Кламерче,напълни ми се душата с прекрасните ти Вики и Криси....сладки и чаровни,както винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
...на мен пък роклята ми харесва,а щом и на нея,няма какво да му мислиш Peace


София,дръжте се идвамеееее ту туф ту туф ту туф ту туф тутуууууууууууууууууууууууууу!
и наистина ли е такъв студ при вас? newsm78
ние тука вече сме по къси ръкави и боси крака newsm78та бая се чудя дебелите якета да ги взимам ли...Светлето снощи ми каза взимай,та ще взема да я послушам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия