
Жив и здрав да е малкия Ясен и нека късмета го закриля!


, а в 18 е на балет на почивка, генерална репетиция преди концерта. Някой може ли да ми каже освен балета кое да пропусна
Това ми се струва като мистиката на bella
Ще стане, ама никой не знае как. 
/ 
)


! Желая да расте здраво и послушно дете и да радва мама и тати!
аз не съм се и съмнявала в теб де.



/да бе да/
Имам да свалям още дестина кила и на другата среща няма да ме познаете 
Да е живо и здрово малкото човече. Да ви радва и да ви обича!!!На теб - ДА ТИ СЕ ВРЪЩА!!! 

Е нищо, де, догодина, като затвърждаваме традицията с междузвездната среща.


Въобще до никъде не сме я докарали с обличането на 
Какви са тези едни никакви часове в работно време. Ето другия петък също трябва да офейкам и то в 2 без 15
Шефа ще ме смачка. Добре че е готин, а и утре има имен ден, ще взема да му се подмажа с едни дюкански курабийки

Обаче да ви кажа аз кат кламерчето - кое по-напред. На лекар ли или на работа. 

, а след него и 3почивни дни!
...сръб...мляс,мляс 




та бая се чудя дебелите якета да ги взимам ли...Светлето снощи ми каза взимай,та ще взема да я послушам! Препоръчани теми