Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 300
благодаря момичета.
Добре сме.
Хапчетата за сърце явно действат , защото е спала добре нощес. Днес като се чухме пиеше кафенце - каза да не се притеснявам - ако има нещо ще звънне , ама аз си я наслушвам де - майцича ми е! Hug
Още веднъж благодаря за съпричастността!
Виж целия пост
# 301
JuliS браво на мамчето! Все по-добре да се чувства!  Hug

Надинке не се и съмнявам, че добре си се справила!  Hug Успех утре с тиинейджърите!  Peace

Аз съм на тема море... Mr. Green Търся all inclusive в курортите около Бургас. Ще съм благодарна ако някой има идеи и от вас!
Виж целия пост
# 302
Julis, прегръдка и от мен, мамчето бързо да се възстановява!
voltage13, сестричката роди ли, не я ли мъчат прекалено дълго вече?
При мен скука, времето е гадно и на мен ми е едно мързеливо...
Мими, още е спокойно положението. Имала съвсем леки неболезнени контракции, разкритие към 4 см. Ще я държат, докато дойде моментът. Важното е, че е под наблюдение! Нека да си почива, колкото и да е некомфортно в болницата, наистина е почивка. Ние ще приготвим всичко у тях  - и за нея, и за бебето. Знаете как е, вкъщи винаги се намира какво да се върши.  Mr. Green
На теб честита ти нова длъжност   bouquet (макар и с намаление в йерархията). Дано да ти е по-хубаво и спокойно!

Джулка, радвам се за мама! Щом и кафенце си пийва, значи е по-добре! Браво!  Heart Eyes

Нади, малееееее, к`ви вълнения! Щом са ти искали автограф, значи си ги впечатлила  Wink
И аз не мога да си представя какво е да се изправиш авторитетно пред толкова деца и да си в час за всеки въпрос!  Успех утре!

Мириндичката как ли е? Дано Алекс да се възстановява бързо!

Нещо май треската за срещата поутихна  newsm78
Може би за да избухне с пълна сила следващата седмица  Laughing

Целувки от мен
Утре няма да имаме ток и ще съм на трудов ден - ще чистя, подреждам и ще съм без вас!
Виж целия пост
# 303
Джулка, радвам се че мама е по- добре  Hug Какво прави малък Яни, скоро не си казвала нови бисери  Simple Smile
Нади, в коя градина ти беше урока, дали не е бил в нашата  Thinking
Миме, а ти защо скучаеш, не си ли на работа ?
Дринка дали е почиваща вече, никаква не се включва  Thinking

Вчера имахме родителска среща в градината, ще работят до 11.06., после да се спасяваме до 1.09. Ще има сборни групи, но само за много належащи случаи, така че Светославко сигурно ще е лятото на село да гони кокошките  Mr. Green
Да ви призная понякога е такова гевезе и инат, че не го издържам. В неделя например бяхме в майкини на гости, и брат ми със семейството му, и това дете откачи направо. Хем се опитвам да се въздържам, но накрая не издържах и го нашамарих пред всички, след което брат ми ми каза такива неща, че се почуствах още по- зле  Sad Все си казвам, че е дете и не трябва да му посягам, но как успява така да ме принуди да го шамаросам направо не знам. А после сума ти време се чувствам като най -ужасната майка.


Виж целия пост
# 304
оооо Боги, не ни е минал мерака, даже напротив, точно гледах на картата къде се намира.

Джулка, радвам се, че е по-добре майчето, дано се оправи по-бързо  Praynig

Светли, понякога и мен ме вбесява Рали, нормално е. Аз се вбесявам единствено като започне да се лигави, е това направо ми е ужас. Иначе за шамаренето, на мен не ми дават, на тати момичето не може да го докосва никой  Laughing, но се опитвам с някое наказанийце да оправям нещата. Като цяло е добра де, не искам да се оплаквам, че можеше и да е по-зле. Това, че е по-дивичка ме притеснява понякога, но го предпочитам пред това да не се отлепя от нас.

Нинче, аз май съм се насочила към Албена тази година, въпреки, че преди няколко дена вдигнаха цената на този хотел, който бях харесала, но като цяло са добри цените за това лято.
Иначе към Бургас - ходихме в Мирамар по-предишното лято, ако искаш го погледни.
Ама това е голям напредък, да не би да успя да навиеш мъжо за море  Laughing

Виж целия пост
# 305
в 27-ма Цдг "Златна рибка", ама Светльо-вци в мойта група не е имало, аз бях на 4-та най-най-големите.
Виж целия пост
# 306
Добро утро, мили мои!

Бързо да сервирам по едно топло сгряващо кафенце


Как сте народе?

Аз вчера имах доста разстроен ден smile3550 и така и не успях да стигна до работа. Бях тотален парцал. Незнам какво точно се случи - дали от доматите и бирата, ама няма такива болки, такова чудо. Вече май съм затегната Mr. Green

Джулка, мама как е? Пиши....

Относно морето, аз на никъде не съм се насочила.....познайте защо.....

Боги,какво става със сетричката?
И ако искаш да знаеш  треската изобщо не е поутихнала....мен си ме тресе,
даже нямам търпение по-бързо да идва 29 майййййййййй  Hug

 В тоя ред на мисли, какво ще е времето тогава - за срещичката?




Виж целия пост
# 307
Добро утро пак от мен!

Светле - ама ти много рано пишеш - ти спиш ли изобщо Simple Smile И каккво е това чудо дето си изкарала? абе ти тая бира с всичко ли я комбинираш - бира и домати - малко ми е странно....

Първо на Надето да кажа - браво за чудесното представяне - да ти кажа и аз като Боги смятам учителстването за трудно професия - разбира се говоря за добрите и съвестни учители. Спомням си как в осми клас гимназията беше пропищяла от нашия клас - имахме страхотна учителка по английски език , която обаче имаше малко дете и често отсъстваше. Та когато я нямаше вдигахме заместващите учители на "Ура", просто не им давахме шанс особено - нашата беше много добра и всички бледнееха пред нея- съответно не искахме да ги слушаме. Абе - детска му работа. Та стистам палци всичко да мине наред и да се представиш и още по добре пред 4-окласниците.

Джулка - добре е че мама е добре. нали знаеш - с мама зле, без нея - още по зле Simple Smile)) (това по повод че обикновено трудно се разбираме с майките си)

Относно морето - не знам къде съм - искам , но не ми се рови, и не смея да правя планове - тези малките зверове винаги ме изненадват драстично. И сега са сополиви и кашлящи. И в този ред на мисли да ви се похваля - не дадох да Ива предписан антибиотик -наистина много кашляше , но не вдигаше температура. И аз го купих , но го държах и не и го дадох. Онзи ден я водих на профилактичен при друг педиатър  - добре е , гърдите са си чисти. Та съм доволна. НО все още кашля момичето. Сега в четвъртък пак ще я водя - истината като гледам не е в тъпченето с антибиотици, а в честото и навременно наблюдение. Както и да е. Засега го считам като успех - дано и така да си остане.

целувки от нас и прекасен ден!

Виж целия пост
# 308
Добро утро, милички!
И аз за малко съм тук - ще видим ще спират ли тока, няма ли  newsm78
Аз за всеки случай си взех лаптопа - така де, няма цял ден да чистя.
Целувки от мен
Виж целия пост
# 309
Зори, прави за кашлицата чай от орехи - целите орехи, заедно с черупката, леко ги счупваш само ( 3-4 ореха и литър вода) и вариш поне 10мин, подслаждаш с мед или небетшикер.
Последния път Светославко като беше болен му правих и доста добре му се отрази ( йодът много помага ).
И браво че сте се разминали с АБ.
Хайде лека работа на работещите и хубав ден на почиващите  Hug

ето един сайт с промоции за почивки :
http://posoka.com/exkurzii_pochivki/?exec=1&page=1&type% … per_page=50&=
Виж целия пост
# 310
Добро утроооооооооооооооо!

Аз се завърнах още миналата седмица, ама не ми се пишеше нещо. Не мога да се настроя обратно в работен режим...
На практиката беше суперррррррр.
А тая събота и неделя отивам на село и пак ще се кисна в минерални басейни (щот и на практиката бях 3 дни на село и се киснах)
А следващата събота и неделя... сещате се... Simple Smile

Малко да ви разведря, от вчера се дивя, чудя и смея на ето това явление: http://www.vbox7.com/play:de9f2d92

Желая ви хубав и усмихнат ден, на пук на гадното време!
Виж целия пост
# 311
Добрю ютро!
То станало почти добри ден ама... нали съм сама и клиентите решиха тази седмица да се юрнат да идват и всеки по нещо иска...
  Mr. Green

Светле благодаря за кафето! Ще го пийна м/у телефоните 3бр. и почти постоянно звънят и хората идват и как да си свърша моята основна работа не ми е ясно.  Sad Отгоре навсичко и шефа реши от почивката си да се обади и да ме помоли докрая на деня да направя отчет за миналата година...незнам луд ли е или какво...как мисли, че мога да се справя с всичко...

Svetli благодаря за линка ще търся когато мога! Много гадно с тез градини и зборни групи. Нашето ОДЗ го сливат с още 6бр. и 2ясли  #Crazy

Мандиииииииии мързеливке........  Hug
Виж целия пост
# 312
Момичееееееееееееееетааааааааааааа
станах леляяяяяяяяяяяя

днес  в 12.15 ч. се роди
ЯСЕН
3 кг., 49 см.

Ох, голямо щастие!!!
Много бил сладък - беличък с малко косичка
Нямам търпение да го видя

И да си гушна сестричката!!!

ОБИЧАМ ВИ!
ОТИВАМ ДА ЧЕРПЯ
Виж целия пост
# 313
Йееееее Боги ,ЧЕСТИТОООООО!
радвам се много заедно с теб!

Да е здрав и с много късмет Ясен! Heart Eyes
babydust7
Виж целия пост
# 314
Богиии честито!
Да е жив и здрав като ясен малкият Ясен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия