Добре сме.
Хапчетата за сърце явно действат , защото е спала добре нощес. Днес като се чухме пиеше кафенце - каза да не се притеснявам - ако има нещо ще звънне , ама аз си я наслушвам де - майцича ми е!

Още веднъж благодаря за съпричастността!


Успех утре с тиинейджърите! 
(макар и с намаление в йерархията). Дано да ти е по-хубаво и спокойно! 


Какво прави малък Яни, скоро не си казвала нови бисери 


Все си казвам, че е дете и не трябва да му посягам, но как успява така да ме принуди да го шамаросам направо не знам. А после сума ти време се чувствам като най -ужасната майка.
и така и не успях да стигна до работа. Бях тотален парцал. Незнам какво точно се случи - дали от доматите и бирата, ама няма такива болки, такова чудо. Вече май съм затегната 
И каккво е това чудо дето си изкарала? абе ти тая бира с всичко ли я комбинираш - бира и домати - малко ми е странно....
)) (това по повод че обикновено трудно се разбираме с майките си)

Отгоре навсичко и шефа реши от почивката си да се обади и да ме помоли докрая на деня да направя отчет за миналата година...незнам луд ли е или какво...как мисли, че мога да се справя с всичко...

Препоръчани теми