Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 345
Мараба! Mr. Green
ние се прибрахме,цяла нощ се кандилкахме във влака...многобройна среща за мое съжаление не се осъществи,по-късно разбрах,че Мириндата е била готова да се видим дори и в дъжда в събота,но и нашата програма беше натоварена доста и не стана Confused
Миринде,много ме е яд да знаеш!
НО пък успяхме да реализираме едно отдавна желано и чакано бирапиене със Светлето и нейното прекрасно семейство Heart Eyes
страхотни са и тримата,а Прес е най-очарователното хлапе...нагушках го и го нацелувах...жалко,че живеем на двата противоположни края на България!
а да не ви разправям колко е красиво,уютно и подредено у тях истински съм очарована от всичко,за мен т.е. за нас беше незабравима събота вечер!
Светле,обичам те и ви благодаря за всичко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Пламенко,и на мен ми стана много гордостно за Вики и Криси!голямо БРАВО! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

тук качих,снимките от готината вечер Wink
http://www.flickr.com/photos/84667222@N00/sets/72157624123871186/
Светле,чакам и тези от вашият апарат!
Виж целия пост
# 346
bella_   Heart Eyes страхотни снимки на семейни приятели виждам... много ви се радвам, много.  Hug

Ето няколко снимки и от сватбените ни приключения... друг път ще разказвам по-подробно как е минало, че след малко изхвърчаме от вкъщи и ще ходим на цирк  Crazy

Виж целия пост
# 347
Пууу принцеси, ще ги изям  Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Добро утро, дами Heart Eyes
Как сте тази сутрин? Предполагам сте във форма и се чувствате прекрасно Simple Smile

Много малко остана до дългоочакваната срещичка, всъщност почти не остана - след броени дни се виждамеееее......

Плами, прекрасни сте, очарователни и приказни - просто нямам думи - истински принцеси!
Напълниха ми очите с красота и вълшебство!

Аз наистина имах гости от Бургас - Васето от морето с мама и тати. Много съм доволна! Само дето аз снимки нямам, той нали Пресата снима и......да има читави 2 снимчици само....


Вчера се видях с Мириндето - на кафе и ходихме да избираме подарък.....знаете за какво, няма да ви подсещам. Понеже няма никаква активност от ваша страна-всичко е по наше усмотрение Mr. Green

Желая ви хубав и прекрасен ден! Остават някакви си 4 работни дни Mr. Green


опс......кафето:


Виж целия пост
# 349
Еее де,къде сте бря?
Добре,че беше Светлето да сложи по едно кафе и да се опита да ни разбута,ама като гледам тц...
Плами,разкошни са Вики и Криси Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нинка,по-добре сте вече надявам се! Praynig
Светле,две-две чакам да ми ги метнеш,когато е удобно и възможно за теб...за мен са безценни! Heart Eyes
Виж целия пост
# 350
Ехоооооооооо
Тук съм бря!
Много работа и шеф чакам да дам отчет!
Всички сме ОК. Йони е добре - аз и не разбрах, че е болна от гнойна ангина. Гледат се с баба ми насело още една седмица зарад АБ.


Светле, Дилянче страхотни снимки!  Heart Eyes

Плами страхотни малки принцеси, а рисунката наистина е за награда! Чакаме да видим и другата художничка!
Виж целия пост
# 351
Юхууу Simple Smile))
Здравейте!

Стягате ли се за среща? Аз да. Сега, разбира се, нямаме пари, но ще намерим Simple Smile)
Точно като трябват и нямаме. Доста тъпо. Ама карай, знам че не съм единствена Simple Smile)
Снощи срещнахме Мишленцето в Борисовата градина и разменихме няколко приказки.

Моля ви някой да пусне списък с хора, които ще идват на срещата, щото забравих кои са Simple Smile

Желая ви хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 352
ПРивет, мили мои!
Посрещнахме вчера бебе Ясен - малък бонбон. Миниатюрен - около 2700. Кротува, хапва и спинка. Добре са. Сестричката ми е 6. Като се сетя аз каква маниачка бях и не бях никак спокойна - яко ме беше треснал хормона.  Crazy Пу пу да са все така спокойни. Сами е във възторг от бебето - все иска да ходим да го гледаме (нали сме врата до врата), но гледам да не досаждаме.

Днес е неработен ден и ходихме с мъжо да гледаме за партакеши за сватбата. Аз онази вечер учудващо бързо си харесах рокля в бутика срещу нас. Утре ще ходя да ми я кроят  Mr. Green.
Страхил и той  си набеляза някои неща. Резултат от обиколките - туника за мен
 Mr. Green

Плами, много сте сладки девойките  Heart Eyes И младоженците и те.
Дилянче, Светле, браво на вас! Много хубави снимки!
Хубаво е, че сте се организирали, вие знаете за кое  Mr. Green

Списък с днешна дата:
1. Зорото
2. Манди
3. Гея
4. Миринда
5. Света
6. Мишленце
7. Боги
8. Джулка
9.
Виж целия пост
# 353
Боги представям си само колко е мъничък и фин мъничкият ви Ясен. Много хубаво име.  Heart Eyes
Дано скоро и за Сами да има едно такова вързопче у дома  Praynig Вярвам, че ще ти се усмихне живота.  Hug
А за сватбените букети от сега да ти кажа - никакви рози, че клюмват до ритуала и става една "красота" Crazy
Аз специално ходих да поръчвам три букета от предния ден, да ми ги направят по-фешън, и много им се радвах, докато не влязоха в колата и не се окепазиха...  #Cussing out
За Сами избрахте ли дрешки? Я как бързо я докарах аз Вики с бялата пола и блузка купени и необличани от преди няколко години  Joy
Гея искам и аз гостенчета... и от Бургас и от София, че и варненчета дори...  Crossing Arms Ех как ми е мъчно, че няма да съм с вас на междузвездната среща. Ама вие всички си знайте, че мислено ще се телепортирам сред вас и ще ви напрегръщам едно хубаво.  Hug

Гале как сте с Тони и Катрин? Защо не пишеш? Знаеш че много си ви обичам, нали?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 354
Добро утро! Heart Eyes
пие ли ви се кафе?


Боги,нацелувай му крачетата на мъничък Ясен от мен! Heart Eyes Hug
и аз си мисля за Галя,много отдавна не е писала никъде,дано се разпише скоро!

чакам активност и от останалите!
Naughty
Виж целия пост
# 355
Добро утро Simple Smile
 Кака Гея е болна, много ме дере гърлото - много, и някак ми е подуто цялото подезичесто място....ужасия. Довечера при чичо доктор. Уж се оправях, ама нещо не е както трябва.
Болят ме гърдите.

Бела, много ти благодаря  за кафенцето Heart Eyes
Мислехме днес да поставяме ваксина на Пресито, ама ша се размине.

Ще ви чета по-късно.
Виж целия пост
# 356
Белка тенкю за кафето! Прекрасно е човек да си го изпие с добри приятели!  Hug

Гейооооооо не така. Тичай при доФтора, че аз си напатих последните два пъти, ама вие си знаете! Дано не е сИриозно!   Praynig Hug

Боги много целувки на Ясен и от мен!
Виж целия пост
# 357
Светлушкеее,взимай крути мерки,явно тъй от само себе си няма да мине! Hug

не остана време до 29-ти fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


иска ми се да напиша нещо много хубаво за моето любимо хлапенце Преси,трябваше да е подплатено и със снимка,но не съм успяла да направя все още Wink
на финала на приятното гости в събота вечер той и мама Светла направиха 3 страхотни подаръка на Васката...Прес се раздели с един ликомотив Томас(а всички знаем колко му е любим),една прекрасна възглавница във формата на кола,която Васко гушка всеки път,когато спи и много хубава книжка за часовника...за мен е повече от похвално,възхитена съм и много благодарна!
като знам хлапетата на тази възраст как си пазят територията и личните съкровища,а той с такава лекота и готовност се съгласи с мама Heart Eyes...Васката съм 100% сигурна,че нямаше да го направи Mr. Green
...доволна съм,че успях да разбера от Прес какво иска да има,така че ще успея да се реванширам!


ох,още нещо щях да пиша newsm78...после,като се сетя Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Белооооуу, ша има да го коментираш това гости сума ти време.  Hug
Ама, радвам се, че ти е харесало, и подаръците За Васката също  Hug
 А, само да ти кажа, че има една бутилка с Поморийска в хладилкника - мисля, че Геша трябва да си я допие...така, че ще я пазя.

Абе, хора, ако знаете как ми се ходи на моренце, и идея си нямате - я кажете къде може да се отиде за няколко дни за почти без пари Mr. Green, така, де, разбрахте ме.....

Морските, кажете някакви оферти с изгодни ценички Praynig
Виж целия пост
# 359
ами коментирам го,още ми е готино затова Crazy
Геша нещо ме притеснява обаче...не знам Форката с какво впечатление е останал,но моя мъж всеки ден ме пита за него и дали сме се чули със Светла? newsm78
и всеки ден се говори за вас вкъщи  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия