Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 360
Здравейте и от мен.
Гледам, гости, почивки, морета....а аз съм се заринала вкъщи да пиша дипломна работа. Даже пратих хлапетиите на бабин дон за 2 седмици, да мога без тях по-бързо да се справям. Ама ми е толкова мързеливо, а време не остана....май ще отпадна от 1та дата.
Момичета, децата нали сега са 2ра група??? Получихте ли писма от ИСОДГ??? Вижте моето и моля кажете как го разбирате?

Здравейте,

Във връзка с проблемите в някои райони и немалко детски градини,
свързани със запълването на капацитета в предучилищните групи,
имаме възможност да сменим набора на деца родени 2005, за да кандидатстват в предучилищна група.

Ако желаете детето Ви да посещава предучилищна група през учебната 2010/2011 год.,
имате възможност да заявите това си желание чрез меню 'Кореспонденция' в профила на детето
и ние ще сменим набора за кандидатстване от 2005-ти на 2004-ти.

Необходимо е да ви информираме, че детето Ви ще може да е в предучилищната група само в рамките на тази учебна година,
след което ще бъде отписано от детската градина.

Поздрави,
ИСОДГ


Нещо се обърках...особено от последното изречение...хем мога да избирам, хем съм длъжна да избера ПГ...
Виж целия пост
# 361
ами коментирам го,още ми е готино затова Crazy
Геша нещо ме притеснява обаче...не знам Форката с какво впечатление е останал,но моя мъж всеки ден ме пита за него и дали сме се чули със Светла? newsm78
и всеки ден се говори за вас вкъщи  Heart Eyes

Ами не се помайвайте с Геша и идвайте на 29-ти.  Hug
Танче, не мога да коментирам това, което си написала. Аз твърдо съм против детето ми да тръгва на 6 години (аз самата съм тръгнала на 6, но бях отворено дете и не ме искаха в детската (всичко знаех от сестра ми) и съм им проваляла занятията с активност  Embarassed)
Но тогава времената бяха други и системата за учене беше друга. Сега ги претоварват и мисля да дам на Сами още 1 година безгрижие.

Да ви представя ЯСЕН:

http://blagomiratabakova.snimka.bg/other/cvetya.467019.18903476

Ох, и не мога да не се похваля. Сестра ми и зет ми са избрали аз да бъда кръстница на ЯСЕН! Ще се пукна от кеф!!!

Чао и усмихнат ден
Виж целия пост
# 362
Лелеле ама тази миниатюра жива ли е или е кукла.
Много да ви радва Богинце.
Виж целия пост
# 363
Боги, пу-пу, много сладък...а колко мъничък изглежда...бързо се забравя колко бяха малки тези, които сега ни се катерят по главите. Макар че, Валерия ми е дребничка /105 см, 16 кг/.
Не знам какво искат тези от системата от мен. Как да я запиша ПГ, като тя не стои 5 мин на едно място. Приказка изтърпява цяла, само, ако е полузаспала...Моториката не е на ниво. Пак нещо недомислиха със системата. Ама няма да я дам, тя няма да има 6 навършени 2011, 15.09, та явно ще караме 2 пъти ПГ.
Виж целия пост
# 364
Оххххх,разтопих се...Боги ,прекрасно мъниче пу пу пу! Heart Eyes

Ох, и не мога да не се похваля. Сестра ми и зет ми са избрали аз да бъда кръстница на ЯСЕН! Ще се пукна от кеф!!!
ЧЕСТИТО!
ще ти бъдат опростени 40 гряха и после ще можеш да започнеш на чисто Joy
тия дни се чудя къде се затри и Ади?
Виж целия пост
# 365
и аз за нея щях да питам,
Спокойна нас не са ни тормозили все още с подобно писмо, знам че наистина нашите ще карат два пъти предучилищната, но в случая напите ще си я карат в градината, или поне така си мисля  Thinking
Виж целия пост
# 366
.......имаме възможност да сменим набора на деца родени 2005, за да кандидатстват в предучилищна група.

оооо, тия могат ли да си гледат работата? нашите деца и без това са родени в края на годината, та ще са сред по-по-най-малките в класа...

Плами, невероятни хубавици... радвам се, че не се наложи да разичташ на несериозен човек като мен!
Боги, наистина си е чест да си кръстница Simple Smile честито! да целунеш Яско и от нас по веднъж Simple Smile
Стягайте се за среща!!! А ние тук ще си мислим за вас!

мнооого ми е хубаво. Не ми се разказва надълго, но живота е хубав Simple Smile и мъжа ми има рожден ден днес, така че, наздраве Simple Smile
 

Тези дни пазарувах по магазините. Усещането да ти предложат да пробваш по-малък размер, защото този ще ти е голям, е несравнимо!!!!
Виж целия пост
# 367
Боги много хубави дечица. Сами как само тайничко наднича да види бебчо, с усмивка до ушите.  Heart Eyes
Ясен ще има страхотна кръстница, излъчваща много положителен заряд.  Hug

За предучилищната да ви кажа как стоят нещата.  Wink Тази година дават възможност на нашите деца да изберат искат ли да тръгнат по-рано в училище или не. Т.е. ако искате ги записвате предучилищна група на есен и догодина ще са първокласници  Wink /От на Криси групата няколко деца тръгват на училище на есен - до обяд се води предучилищната/. НООО... тези деца, които са вече приети в детска градина, и не желаят да форсират нещата родителите им, остава по старата програма.  Peace  Ще си учат по израните учебници /Моливко, Слънчо или др. подобни/ пригодени за тяхната възрастова група, а догодина ще учат по учебните материали за предучилищна/. Така че не се шашкайте, че ще ги натоварят излишно. Дава се възможност за избор.
Но за децата които не са на детска градина нещата не стоят така. Задължително на есен тръгват на  предучилищна подготовка, която ако родителите желаят ще продължи 2 години и след това ще бъдат първи клас. Това се прави с цел да се изравнят знанията на децата. Защото все още има много деца, които тръгвайки на училище дори не могат да говорят български  Crazy За бразилчетата става въпрос  Wink
Та така... вие си решавате. Аз лично няма да бързам. Мъничето ще си бъде сега трета група, догодина четвърта и живот и здраве като му дойде времето и тя ще стои по цял ден на чин  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 368
Облаче, жив и здрав да е готиният ви татко. Само хубави неща да му се случват и да се радвате все така заедно на живота. Весел купон довечера.  Hug

И вземи покажи една снимчица, че да не те размина по пътя без да те позная, някой ден.  Heart Eyes

Голяма прегръдка за всички.  Hug
Виж целия пост
# 369
Надушвам я аз бирата отдалеч!!!! newsm08
Облачка - да ти е жив и здрав ДАНЧОV Да ви радва да ви обича и на ръце да ви носи!
Много поздрави от нашата къща! Hug
Боги - ма бебе - чудо си имате вие!Такова малко мишленце....еееххх...размечтах се... а до внуци имам време още.. Joy
Кламерче - страшни снимки видЕх аз. Едни хубавици там- цели 3! Mr. Green а картината на Криси е просто чудесна. Ние още драскаме неразпознавателно! Mr. Green Затова много се радвам на това твоето талантливо дете!!!!  bouquet
Момичета нещо тия дни нямам време за нищо.
Оставаме за събота- до вечерта. Това е последно вече. Въпреки че се извиних на кръстниците за евентуалното си неприсъствие- Мирела ме изненада с ново 5. В неделя сутринта тръгват на Хасково на фестивал. Това значи че все пак трябва да сме си в къщи. Но пък вече нямам търпение да ви вида!!! smile3521
само да не забравя да се ориентирам де е тази Вонеща вода Mr. Greenда не разпитвам по пътищата...обикновено така ми се случва!

Айде бягам

И на мен Дринка ми липсва... newsm12
Виж целия пост
# 370
отчет от чичо доктор:

Кака ви Гея е с бронхит и ще пие антибиотик, че дори и болничен #Cussing out
Виж целия пост
# 371
[b]Светле, бързо оздравяване.  Hug
Облачка[/b], честит ти рожденик, да е здрав и много да се слушате.
Виж целия пост
# 372
Облаче,честит ти рожденник! на здраве!
и браво за по-малките размери,наистина чувството е прекрасно!
Светле,слушай чичо Доктор Wink
пий си АБ,забрави бирата за 5 дена и всико ще е ок!
Hug
Виж целия пост
# 373
"Добро утро, мили мои майчета"  каза кака Гея и се протегна блажено, с рошави коси, боса и по пижама, с ухаещо на вкъщи кафенце!



Така е то, болните - в къщи....само да не умра от скука днес, всъщност съм замислила пране, гладене и подмяна на гардероба, както и опаковане на целия багаж на Преси, защото, както знаете, след срещата ни във Вонеща вода, той отива в Плевен. Любимото Плевенско лято....само за това говори, колко малко остава.....Отпратих ги на градина и на работа с обещанието, че остават само 2 дни до прословутия Плевен......

Облачка, с леко закъснение - да ти е жив и здрав любимия. Да те зарежда с енергия и много любов. Купонясвахте ли?

Момичета, време не остана - готови ли сте? Последно кога ще се съберем в събота - по обяд ли?
Виж целия пост
# 374
Добро утро и от мен.
То да си болен вкъщи да ти кажа не е много за завиждане... ама така сладко си се протегнала, че чак аз се прозях  Wink Да оздравяваш бързо ей, че те очаква голямо пътешествие. И какви са тези чистенета, пранета али бали... я с една хубава книжка си подари малко спокойствие за душата и краката  Grinning
Аз да ви кажа днес идва полиция в къщи  Rolling Eyes проверяват дали на този адрес живеят деца  Joy, че подадохме документи на Вики за задграничен паспорт. Ще я изпращам да учи в Лондон  Mr. Green в балетната школа с усилено изучаване на рисуване и задължително ядене на шоколад в междучасията  Laughing Да бе да...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия