Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 375
Здравейте, сладуранки!
Светлушке, бързо оздравяване! Какви са тези бронхити посред жегите?! ИИИИИИх, значи, няма да можеш да пиеш бира  Rolling Eyes

За срещата - предлагам към 12-13 часа да сме там!!! Поне ние ще бъдем  Mr. Green

Аля, да ти е жив и здрав рожденика! Да те носи на ръце! Завиждам за по-малкия размер.  Mr. Green

Аз вчера бях на проба за роклята, която си харесах и ауууууууууу ужас - голяма грозотия като се сложи, или поне на мен така ми стоеше и засега се отказах!
Имам резервен вариант с една рокля, която Страхил ми беше донесъл от Англия и съм слагала само веднъж, ако не успея да харесам нищо друго.

Цунки от мен.
Сега бач



Виж целия пост
# 376
Ей,ще пукна от скука и тъпотия...atwork
няма колеги и тука пустош и тишина Crossing Arms

в 17ч. и ние сме на доктор,Васката от вчера е с гърлобол,а днес взе да вдига и "тепеантура"
казал на баба си да му направи таратор с многоооо чесън,че да изгонел вируса Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Ей,ще пукна от скука и тъпотия...atwork
няма колеги и тука пустош и тишина Crossing Arms

в 17ч. и ние сме на доктор,Васката от вчера е с гърлобол,а днес взе да вдига и "тепеантура"
казал на баба си да му направи таратор с многоооо чесън,че да изгонел вируса Mr. Green

Умното си е умно  Laughing

Искам и аз пустош и тишина, ама хиляда задачи ме подпират. Ей, не е истина каква бумащина и бюрокрация из университетите  Rolling Eyes Нема как...

Но съм много доволна, че успях да си издействам отпуска. Понеже съм сама и шефка каза: "Намери някой да те замества и излизай". Добре, че имам готини колежки (преподаватели), които се отзоваха (срещу заплащане естествено) и такаааааааа
3 седмици юли
2 седмици август

Мнооооооого се кефя,  newsm44
Виж целия пост
# 378
Боги, много ти се кефя,ама много Heart Eyes
огън момиче си...дано ни се отвори някой слънчев ден парашута да се запознаем "на живо" и с теб/вас! Praynig
Виж целия пост
# 379
Мооооооооооооого бач! Немога да стигна до вас!  Hug

Гео оправяй се бързо
Виж целия пост
# 380
Боги, много ти се кефя,ама много Heart Eyes
огън момиче си...дано ни се отвори някой слънчев ден парашута да се запознаем "на живо" и с теб/вас! Praynig


Embarassed
Само да допълня, че заплащането не е от мен, а от университета ( да не помисли някой, че на ръка им плащам)   Laughing
И аз се надявам да ни се отвори парашута - ей, любимия Бургас, колко споменииииии ми навява. Луди млади години!  Laughing
Понякога като се сетя каква откачалка бях, маллеееееей, хваща ме малко срам и мнооооооого страх, дето казват, че се връщало  Crazy
Да ми е яко гъзето и нервната система!
Алоу, болната изпра ли, изчисти ли??? дай отчет
Виж целия пост
# 381

Алоу, болната изпра ли, изчисти ли??? дай отчет

Рапорт даден, рапорт приет! Всичко е на ниво, освен таратора, после ша го забъркам. Даже и се къпах...ихаааа, в банята, да не мислите, че в морето  Mr. Green
Отивам да взема Преско.

Маце, Васето е хванал някоя гадост от мене, да знаеш....да се знам в таковата....ама и аз незнаех, че се разболея, де.

ох...немога, ша ви накарам да се разкършете малко
http://vbox7.com/play:51973131



Виж целия пост
# 382
Аз ся да си довърша мисълта, че ме прекъснаха...

Богинце бравус!   bouquet

И аз оправих отпуските  Mr. Green
1. 14.06- 05.07
2. 23.08-07.09
Да се и изфукам малко направих резервация и плащане на морсата ни почивка в Царево.
 Mr. Green

Относно лудите години кат знам каква бях аз и колко бягах отвкъщи и ... направо не страх ами незнам какво ме хваща, ама да са живи и здрави децата пък може и да не ни връщат   Praynig

Аля и аз с едно мноооого голямо вече закъснение да ти поздравя рожденикът!       bouquet

Плами какви са тези полицаи, какви са тези неща с Вики и балети?  Thinking Нещо аз ли съм тъпа, ама несхванах.
Виж целия пост
# 383
Маце, Васето е хванал някоя гадост от мене, да знаеш....да се знам в таковата....ама и аз незнаех, че се разболея, де.[/color]
Глупости не ми се слушат...БДЖ-то е виновно!

и аз за моите луди години,като се сетяяя ooooh!
с vbox-а ша са разкършвам в къщи!
Виж целия пост
# 384
Маце, Васето е хванал някоя гадост от мене, да знаеш....да се знам в таковата....ама и аз незнаех, че се разболея, де.[/color]
Глупости не ми се слушат...БДЖ-то е виновно!

и аз за моите луди години,като се сетяяя ooooh!
с vbox-а ша са разкършвам в къщи!

аз бях примерна и свенлива девойка - никакви глупости не съм правила. Пишех, смятах и четях, а гаджета ич  Mr. Green
Виж целия пост
# 385
Да бе,а Фори сигурно ти беше приятелка и си играехте с кукли и парцалки Laughing
Виж целия пост
# 386
ааа...не така Naughty тия теми ги нИщЪ Whistling
щото като се сетя само...и като си помисля че щерката може да повтори и малка част от това което съм била....и то коси не ми останаха.... ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 387
Добро утро, сладуранки-поспаланки!
Черпя с лееееека закуска


И ви казвам, че ви обичам и нямам търпение за утре!!!  Crazy
Днес ще е един луд ден, но Кака ви Блажка без фуражка ще ви наблюдава.

Виж целия пост
# 388
Хелоу и от мен.
Чета ви аз тука седянката и ви се радвам.
Гея надявам се, че си по-добре  Hug
Бела как е дребосян?

Снощи бях на открит урок по английски, срам, срам, срам и позор. Само дето успокоението е, че не само мойто чаве не знаеше нищо..Госпожата им се беше постарала приказка, роли за всяко дете, представяне, чрез песнички. Яд ме е на самата мене си, има си и книжка, която е за работа в къщи от родители и деца, ама нашата си стои небутната в шкафчето, нито оцветена - нищо. Яд ме е щото покрай бебето изпуснах този момент с английския, не мога да очаквам, че всичко ще дойде само от учителката, трябва и в къщи занимания, а ние ги отървахме, добре че го имаше този открит урок, че да се видя отстрани, как не се занимавам изобщо с детето Embarassed

Мацките весело изкарване утре и мноооого снимков мат'риал чакам, споменете ме и мен с добро  Laughing
Виж целия пост
# 389
 Нади, Hug , аз затова никъде не го записвам Сами (особено в детската).
1. още са малки за чуждоезиково обучение(мнение на колеги-педагози по ЧЕ), каквото и да учат то е наизустяване, не е нещо, което да е трайно.
2. ако са в семейство билингви - там е друго нещо и има смисъл.
Мое мнение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия