До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 159
  • 1 618
# 1 350
Така е. А ако прецениш че няма да успееш през тези 30 календарни дни, върни направлението на личния и поискай ново, което важи пак 30 дни от датата на издаване.
Виж целия пост
# 1 351
Някой може ли ми каже къде е кабинета на д-р Душепеев, че утре имам час, а не знам къде да ида?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 352
На ул."Цар Симеон I", влиза се в едно тунелче на втория етаж, в дясно.В същата кооперация правят и зъбни снимки.
Виж целия пост
# 1 353
Аха, сетих се, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1 354
Здравейте! Вчера ходих при д-р Душепеев на преглед и с всяка нова среща с него все по-очарована оставам  Grinning Седнахме, обсъдихме какво ме притеснява, прегледа ме и след това на дълго и на широко ми обясни за какво става въпрос и какви са вариантите. Говорихме, говорихме, смяхме се, пак говорихме. За първи път излизам от кабинет на лекар и съм разбрала за какво става въпрос.  Heart Eyes
Реших да отида при него, защото нямам време да взимам направления, а с направление пак щяха да ми вземат 25лв. за преглед с ехограф. Платих за всичко 30 лв. и поне съм 100% сигурна в компетентността на лекаря.  Grinning
Виж целия пост
# 1 355
Здравейте! Вчера ходих при д-р Душепеев на преглед и с всяка нова среща с него все по-очарована оставам  Grinning Седнахме, обсъдихме какво ме притеснява, прегледа ме и след това на дълго и на широко ми обясни за какво става въпрос и какви са вариантите. Говорихме, говорихме, смяхме се, пак говорихме. За първи път излизам от кабинет на лекар и съм разбрала за какво става въпрос.  Heart Eyes
Реших да отида при него, защото нямам време да взимам направления, а с направление пак щяха да ми вземат 25лв. за преглед с ехограф. Платих за всичко 30 лв. и поне съм 100% сигурна в компетентността на лекаря.  Grinning
Лече- Буболече нова ли е апаратурата на др Душепеев
Виж целия пост
# 1 356
Какво значи нова?  newsm78 Мисля, че е съвсем обикновен ехограф, но то повече зависи от задапаратното устройство  Grinning
Виж целия пост
# 1 357
Какво значи нова?  newsm78 Мисля, че е съвсем обикновен ехограф, но то повече зависи от задапаратното устройство  Grinning
Имах предвид дали е 2Д или 3Д Simple Smile
Виж целия пост
# 1 358
Мен ме гледа на 2Д, мисля, че няма 3Д, не знам.  newsm78
Виж целия пост
# 1 359
Мен ме гледа на 2Д, мисля, че няма 3Д, не знам.  newsm78
Аха значи, че е от новата технология Grinning
Виж целия пост
# 1 360
И аз мисля, че при Душепеев е 2Д ехографа, всъщност каква е разликата между 2Д и 3 Д newsm78
Виж целия пост
# 1 361
това се вижда на 3D, а това на 2D
Виж целия пост
# 1 362
ЕЕЕеее, категорично ехографа на Душепеев е 2Д.
Виж целия пост
# 1 363
Ама то са един апарат. Т.е., това че са ви гледали на 2Д, не означава, че няма функция 3Д  newsm78 Мен на ФМ всичко ми гледаха на 2Д, но за нашия кеф, накрая пуснаха 3Д. Да ви кажа честно, за мен това е за радост на родителите, а не необходимост за преглед  newsm78
Виж целия пост
# 1 364
бременните майчета колко плащате за ехографа при Душепеев
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия