Седнахме, обсъдихме какво ме притеснява, прегледа ме и след това на дълго и на широко ми обясни за какво става въпрос и какви са вариантите. Говорихме, говорихме, смяхме се, пак говорихме. За първи път излизам от кабинет на лекар и съм разбрала за какво става въпрос. 
Седнахме, обсъдихме какво ме притеснява, прегледа ме и след това на дълго и на широко ми обясни за какво става въпрос и какви са вариантите. Говорихме, говорихме, смяхме се, пак говорихме. За първи път излизам от кабинет на лекар и съм разбрала за какво става въпрос. 

Мисля, че е съвсем обикновен ехограф, но то повече зависи от задапаратното устройство
Мисля, че е съвсем обикновен ехограф, но то повече зависи от задапаратното устройство 

Мен на ФМ всичко ми гледаха на 2Д, но за нашия кеф, накрая пуснаха 3Д. Да ви кажа честно, за мен това е за радост на родителите, а не необходимост за преглед
Препоръчани теми