До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 157
  • 1 618
# 1 005
Аз съм раждала при Ковачева - секцио,конците ми ги сваля в болницата-не в частния си кабинет.Не ми е взимала пари за това.Знам ,че има много недоволни от нея,не я защитавам,аз лично съм и благодарна.
  Явно със всеки процедира ралично и взима различна сума. Имам две познати раждали при нея и двете ги викала в кабинета си.
Виж целия пост
# 1 006
Води ЖК по ЗК но ехото си го плащаш 40 лв Peace
Дори и безплатните екографски прегледи ли не прави?Те са два при нормално протичаща бременност и два допълнителни при рискова.Всеки ехографски преглед ли и ска да й се плаща или само тези извън полагащите се по ЗК?Благодаря предварително за отговорът. Peace
Не много е коректна прави си всичко което е по ЗК и двата бвзплатни прегледа...аз си водя бремеността при нея и съм много доволна само дето много се чака...
Виж целия пост
# 1 007
Здравейте мацки  Grinning Имам едно питане, някои знае ли къде се е преместил д-р Георгиев, който приемаше в кабинет близо до пожарната? И евентуално тел. за връзка. Видях на първа страница, че има и се чудех дали е актуален  newsm78 Знам, че мога да го намеря в "Дева Мария", но не ми се ходи до там.
Виж целия пост
# 1 008
Здравей,ето ти телефона 826602,но се обади в понеделник от 9 до 11ч.Тогава акушерката раздава часовете за седмицата.Веж пак дали не е изместила графика за записването и да започва по-рано или да свършва по-късно.
Аз не   знаех,че има такъв и дамата здраво ме наруга,изключително груба жена,но това са си мои впечатления.Все пак си заслужава заради доктора.
Питай и за адреса!
Успех!
Виж целия пост
# 1 009
Благодаря Славка   bouquet  Ще звъня в понеделник!
Виж целия пост
# 1 010
Здравейте. Някой знае ли Габровска до кога ще е в болнични? Звънях и няколко пъти, но не отговаря. newsm78
Виж целия пост
# 1 011
Здравейте. Някой знае ли Габровска до кога ще е в болнични? Звънях и няколко пъти, но не отговаря. newsm78
на вратата на кабинета в Меден Рудник е записано че в събота ще работи в 9 ч
Виж целия пост
# 1 012
Супер благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1 013
Здравейте момичета,
моля ви, препоръчайте ми гинеколог по ЗК за бременността ми? Попов ще я следи, но трябва ЖК по ЗК. Най-добре, да е в центъра...
какво ще кажете за Бояджиев или Златев?
Виж целия пост
# 1 014
Златев не съм го чувала, но от Бояджиев съм много доволна!
Shana, Георгиев има частен кабинет в Лазур
Виж целия пост
# 1 015
Здравейте момичета,
моля ви, препоръчайте ми гинеколог по ЗК за бременността ми? Попов ще я следи, но трябва ЖК по ЗК. Най-добре, да е в центъра...
какво ще кажете за Бояджиев или Златев?

Аз си следих бременността при Попов и при Златев по ЗК. Хубавото на Златев е, че дава направления за всякакви прегледи и изследвания, прави ехограф всеки месец без да плащаш допълнително.
Не съм ходила при Бояджиев, но една от майките в нашия парк остана много недоволна от него, защото още е началото на 7-мия месец му каза, че няма намерение да ражда в Девата. Тя каза, че след това е претупвал прегледите много, накрая дори не обърнал внимание на това, че тя започва да качва кръвно.
Виж целия пост
# 1 016
Здравейте момичета,
моля ви, препоръчайте ми гинеколог по ЗК за бременността ми? Попов ще я следи, но трябва ЖК по ЗК. Най-добре, да е в центъра...
какво ще кажете за Бояджиев или Златев?

Аз си следих бременността при Попов и при Златев по ЗК. Хубавото на Златев е, че дава направления за всякакви прегледи и изследвания, прави ехограф всеки месец без да плащаш допълнително.
Не съм ходила при Бояджиев, но една от майките в нашия парк остана много недоволна от него, защото още е началото на 7-мия месец му каза, че няма намерение да ражда в Девата. Тя каза, че след това е претупвал прегледите много, накрая дори не обърнал внимание на това, че тя започва да качва кръвно.


Същото се случи и с мен при Люцканов, с тая разлика, че аз проявих неблагоразумието да го светна къде ще раждам още в 4 месец!
Виж целия пост
# 1 017
Моята бременност я следи д-р Бояджиев и сам много доволна.Аз до последно не знаех къде ще раждам и му казах.Такава беше ситуацията тогава, че не се знаеше дали ще съм в Бургас като дойде време да раждам.И въпреки, че знаеше това до последно беше много любезен и внимателен.
Виж целия пост
# 1 018
Искам да попитам има ли продължение на темата за МБАЛ - Бургас? Виждам до 50-та страница на третата част на темата, но не мога да намеря продължение  ( там последната публикация е от октмоври). Ако някой може - моля да пусне линк. Също така искам да попитам имате ли някаква информация за лекарите, които в момента работят в родилно отделение там и някакав техен график може ли да се намери из мрежата. Предварително благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1 019
Няма пусната нова тема за МБАЛ Бургас  Grinning Поне аз не знам за нова Simple Smile  Пиши в старата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия