До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 168
  • 1 618
# 1 515
Здравейте ,можете ли да ми препоръчате гинеколог при който да се консултирам за микробиологични изследвания за зачеване.От година пробваме и не става. Cry
Виж целия пост
# 1 516
Да, в София или Варна. В Бургас няма кой дори да назначи какви адекватни изследвания да се направят.
Виж целия пост
# 1 517
Аз лично ще ти препоръчам д-р Душепеев, но той работи само на частно.

lechugitka , с цялото си уважение, ама ти всички лекари ли си обиколила в Бургас?  newsm78
Виж целия пост
# 1 518
С цялото си уважение, Лече-Буболече, ако ми се налагаше не бих си оставила бъдещето в ръцете на тукашните лекари, когато става въпрос за репродуктивна медицина. Още по-малко, моите извинения, в ръцете на Душепеев.  
Виж целия пост
# 1 519
Какъв е смисълът на тази тема  тогава?
Виж целия пост
# 1 520
Здравейте ,можете ли да ми препоръчате гинеколог при който да се консултирам за микробиологични изследвания за зачеване.От година пробваме и не става. Cry

 newsm78

Най-простото, от което може да започнете, е една спермограма на мъжа ти, във Варна или София. Ако там всичко е наред, почвай вече със себе си, първа стъпка  - хормонални изследвания и фоликулометрия,да проследиш имаш ли овулация. Това ще ти го каже всеки. Може да прочетеш и в подфорум "Проблемно забременяване" .
Но в Бургас, за съжаление, няма кой да ти помогне, включвам и измисленият инвитро център.

Виж целия пост
# 1 521
Какъв е смисълът на тази тема  тогава?
[/quote
Взаимопомощ й е смисълът на тази тема. А като няма подходящ лекар или център в Бургас, просто няма.. Момичето пита и й се отговаря. Пък после всеки сам си решава какво да прави.
Виж целия пост
# 1 522
Благодаря ви за инфото.
Ах'Не изчетох доста теми в Проблемно забременяване,но за Бургас нямаше кой знае колко информация.Та затова реших тук да попитам.
Последният път когато ходих на гинеколог  за цитонамазка лекарката ми каза-"Точно в овулация си".
Виж целия пост
# 1 523
А Добрева как са я приели отново в МБАЛ, след като веднъж напуснали аз зная че нe ги приемат отново?!
Виж целия пост
# 1 524
А Добрева как са я приели отново в МБАЛ, след като веднъж напуснали аз зная че нe ги приемат отново?!

Заради недостиг на лекари..
Виж целия пост
# 1 525
А Добрева как са я приели отново в МБАЛ, след като веднъж напуснали аз зная че нe ги приемат отново?!
Ти пък, аз не знам какви са правилата, но не ме учудва ... правилата са такива само на думи ... като много други неща ... за съжаление  Tired
Виж целия пост
# 1 526
Бе не ще я приемат ами не знам - няма доктори ,няма акушерки .... гледате какво става още малко и от университета ще ги вземат ..... четох и се смях скоро в една друга тема за едно ''светило' от Шейново ли беше ,Майчин дом ли - светилото няма и 30 години и вероятно има огромно бъдеще, но все още не е акушер-гиниколог  newsm03
Виж целия пост
# 1 527
мадам тиква , някой от светилата в София са съвсем млади. Доктор Марков е 73 набор, а Димитрова ако не се лъжа 79, та ....

да се поправя: Марков е 72 набор /значи все пак е станал 40/, а за Димитрова ... май ми е грешна информацията, че Димитрова от МД е доста по-голяма
Виж целия пост
# 1 528
 Peace ОК съгласна съм ,но въпросният д-р  няма специалност ,за да е светило.
Виж целия пост
# 1 529
Здравейте ,можете ли да ми препоръчате гинеколог при който да се консултирам за микробиологични изследвания за зачеване.От година пробваме и не става. Cry

 newsm78

Най-простото, от което може да започнете, е една спермограма на мъжа ти, във Варна или София. Ако там всичко е наред, почвай вече със себе си, първа стъпка  - хормонални изследвания и фоликулометрия,да проследиш имаш ли овулация. Това ще ти го каже всеки. Може да прочетеш и в подфорум "Проблемно забременяване" .
Но в Бургас, за съжаление, няма кой да ти помогне, включвам и измисленият инвитро център.



Само да добавя спермограмата да е пусната задължително в клиника за репродуктивни проблеми, а не в обикновена лаборатория.   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия