ПАЗАРДЖИК-4400-)))

  • 49 975
  • 743
# 300
Честит рожден ден, малко пораснало момиче! Желая ти от сърце здраве, щастие и успехи!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 301
ЧРД на Пали! (със закъснение)  bouquet

Smehulka, Честит Рожден Ден!  bouquet

Браво на вас, много сте организирани за купони. Simple Smile

Ted, сутринта в градината случайно разбрах, че Младен е в групата на Вики. Познах ги с татко му, дано не греша. Peace
Виж целия пост
# 302
Честито на всички празнуващи!

И аз да почерпя - днес моята кръщелница има имен ден!


Всички да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 303
Честит рожден ден Стела newsm51 newsm51 newsm51 желая ти само хубави неща да ти се случват .
Виж целия пост
# 304
Благодаря на всички !!!!!

/ какъв имен ден е днес ? /

Виж целия пост
# 305
smehulka, Честит рожден ден ! Да си жива и здрава !!!  bouquet
Виж целия пост
# 306
Честит Рожден Ден, smehulka! Бъди щастлива!   bouquet
На този ден имен ден празнуват: Валери, Валерия - да са живи и здрави!   bouquet
Виж целия пост
# 307
Честит имен ден и от мен на всички празнуващи!   bouquet

Момичета аз се включвам в темата, за да помоля да ми препоръчате фризьор в Пазрджик, от който/която сте доволни! Ще съм ви много блафгодарна, че в търсенето и опитите до момента - не случих на такава.  #Cussing out
Виж целия пост
# 308
Честит рожден ден Стела  Hug
Здрава и щастлива бъди  Hug

Честито и на имениците   bouquet

Сияйна Ани, аз ти препоръчвам на бул СТамболийски, салона е СЛЕД Синята Лагуна, след Пътното, след сервиза за домакински уреди....преди Златното пиле (сладкарница Росица) ..пада се точно на кръстовището където се срещат Стамболийски и Екзарх Йосиф..
С кафява дограма е салона..при която и от двете момичета да седнеш, все мисля че ще останеш доволна  Peace
Виж целия пост
# 309
Честит рожден ден, Стела!  bouquet
Честито и на именниците!  bouquet
Виж целия пост
# 310
Честит имен ден и от мен на всички празнуващи!   bouquet

Момичета аз се включвам в темата, за да помоля да ми препоръчате фризьор в Пазрджик, от който/която сте доволни! Ще съм ви много блафгодарна, че в търсенето и опитите до момента - не случих на такава.  #Cussing out

може да пробваш и в салона на ул Цар Освободител,до вулканизатора,фриз.е Стефан мн е добър Simple Smile
Виж целия пост
# 311
На Стамболийски са 4 фризьорки и 2 козметички.
Две са жени, две са ....девойчета. Ако Гери има предвид жените, и аз съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 312
Ted, сутринта в градината случайно разбрах, че Младен е в групата на Вики. Познах ги с татко му, дано не греша. Peace
Може и да са в една група аз още не мога да се ориентирам с кои деца е , само ако видя познато де  Embarassed
А сутрин се водят баща и син, за това е възможно и те да са били.
Ако сутрин някой вика- децата, децата /крещейки/ ние сме  Peace В събота ревна че няма да ходи на градина при децата Laughing
Виж целия пост
# 313
Честит рожден ден Стела  Hug
Здрава и щастлива бъди  Hug

Честито и на имениците   bouquet

Сияйна Ани, аз ти препоръчвам на бул СТамболийски, салона е Синята Лагуна, след Пътното, след сервиза за домакински уреди....преди Златното пиле (сладкарница Росица) ..пада се точно на кръстовишето кдето се срещат Стамболийски и Екзарх Йосиф..
С кафява дограма е салона..при която и от двете момичета да седнеш, все мисля че ще останеш доволна  Peace
Гери, салона не е ли "Бюти"???
Виж целия пост
# 314
хич не му знам името.... Blush

СЛЕД Синята ЛАгуна е....на ъгъла където се срещт Екзарх ЙОсиф и Стамболийски  Peace
Едната е жена, едната е девойка  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия