ПАЗАРДЖИК-4400-)))

  • 49 975
  • 743
# 315
Гери, значи говорим за различни салони. Аз казвах точно за този до Синята лагуна Crazy
Виж целия пост
# 316
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори!   bouquet Всеки ден минавам по Стамболийски и мисля, че се сетих за кой салон говори Гери. Остава да се ориентирам коя е жената и коя девойката и да се  нареждам #Silly
Виж целия пост
# 317
За отчет  ,връщаме се сега от консултация,доки каза,че всичко е наред,околоплодните води са в норма,матката е спокойна,плацентата е 0%,все още не е почнала да зреее ,но е рано .И тъй като апаратите тук са 2Д,пак не се видя какво ще е бебчето  Mr. Green.Каза да спра магнерота,ако се появат контракции тогава да го пия.И ми пусна изследвания за кръв и урина пак,въпреки че миналия месец ги правих,той каза за всеобщо успокоение,което не ми пречи!Ами това е за сега,много  Hug Hug Hug и слънчев ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!
Виж целия пост
# 318
Даниелка, радвам се, че сте добре.
Пускай си изследванията, нека. И за твое успокоение Hug
Виж целия пост
# 319
Danielkka, браво за хубавите новини! Hug
Ted, те ще са значи, Вики каза, че е ново дете, а беше много усмихнат и доволен сутринта. Simple Smile

За фризьорския салон - аз съм доволна от този който е по-близо до градската градина, мисля че се казва Престиж, там са наистина 4 жени както каза Нинка.От както съм в Пазарджик (това ще рече 2003 г. ) ходя само там.При една от по възрастните жени, Гери, тя е и учител, та се занимава професионално с фризьорство. Peace
Виж целия пост
# 320
У, верно, че Престиж се казва ooooh!
Виж целия пост
# 321
Здравейте момичета и на вас да си излея мъката ,малкият се разболя от шарка по цял ден мрънка ,че го сърби,че не можел да излиза ,абе направо полудявам и аз вече #Cussing out #Cussing out :bad-words
Виж целия пост
# 322
Варицела или Морбили?

Гуш за малкия. Hug
Виж целия пост
# 323
Здравейте. Днес моето момче Евгений става на 3 г. и влизам да ви почерпя. не съм от най-редовно пишещите майки в форума , но просто не ми остава време.
Виж целия пост
# 324
Trapezica, да ти е жив и здрав!  bouquet

Nadinka, бързо да му минава. Peace
Виж целия пост
# 325
Варицела или Морбили?

Гуш за малкия. Hug
Варицела.
Виж целия пост
# 326
Честито на рожденника - да е жив, здрав и много да ГО слушате Wink !!!
Наде, вържи му ръцете и няма да се чеше !!!

Аз да ви се оплача, защо съм бясна  #Cussing out
Отидох до Социалните днес да си взема документа, за отпускане на детските надбавки. Първо ме търсеха час....... после по компютъра установиха, че аз съм преместена от един район в друг, пък от не знам си какво си, що си, решили, че не съм осигурена и без никой да ми се обади и попита - откриват ми сметка в друга банка / одеве я издирвах/ и почват там да ми превеждат мнооогото пари. А аз чакам в старата сметка в досегашната ми банка.   ooooh!
Сега си оправиха проблема, пак ще ги получавам на предишното място, само ЧЕ: за да закрия новооткритата / мене нова карта не ми трябва - малко множко ми стават/ какво става: левче за първият месец такса обслужване, левче - вторият, левче - за да ви ги дадем, два лева - да закрием. Равносметка - края на месеца вместо 70лв. дето ми ги дава държавата, аз ще взема от банката 65лв.
Та питам аз "КОЙ ще поеме вината за "грешката" и ще ми върне 5-те лева?".
Може да не са много, но за мене са / 2 кила череши примерно/................. Глас в пустиня !!!!!!!!!!!
Е, как да н
е  
Виж целия пост
# 327
Трапезица, честито!!!

Надинка, от одеве седя и обмислям дали да не се видим с вас, та и моите да изкарат варицелата докато е време.
Не се коси, кофти е, ама.... Hug

Смехулка, няма 5, няма 500, въпросът е един и същ. Разправяй се!
Виж целия пост
# 328
Нинка няма проблем Simple Smile ,казваш и идваме. Simple Smile
Миналата година на мъжо брат му беше с варицела цяла седмица водех малкият да го прехване ,но тогава не стана ,а сега даже незнам от къде я прехвана.
Виж целия пост
# 329
да ти е жив и здрав рожденика Трапезица   bouquet

Наде..айде бързо едно шарка-парти  Grinning  Ние май сме още мънички за нея..но Никол; ми я изкара на 3 години и точно за две седмици отшумя всичко, без Т.  мажех я само с тинктура алба (цинк+спирт) и не я сърбеше  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия