Кухните - 31-ва тема

  • 85 647
  • 733
# 585
Момичета, знаете ли къде се продават кошове или кутии от ракита и на каква цена са? Виждала съм рафтове с такива кутии вместо чекмеджета, но не знам къде се продават.
Виж целия пост
# 586
Практикер и Бриколаж със сигурнос имат.
Виж целия пост
# 587
В Jusk също има много.
Виж целия пост
# 588
Тези са от Айко http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=16&tid=91&skip=24

Тези са от комо http://www.como.bg/household/household-articles-accessories/cher … h-s-podplata.html
Гледах и в Еником, но не знам цени.
Виж целия пост
# 589
Страхотни сте  bouquet
Виж целия пост
# 590
Имате ли представа ,дали някъде в БГ мога да намеря такъв тип удължители/разклонители/контакти ?
http://www.schulte.com/index.php?id=131&L=5
http://www.futurehabitats.com/Schulte.htm
Виж целия пост
# 591
http://www.rali-m.com/aksesoari.pdf
заповядай Госпожица Клавел
Виж целия пост
# 592
Eйййй ,много ти благодаря giuli   bouquet
Виж целия пост
# 593
Little stranger, според мен възможно най-добре си разположила нещата, за пространството, с което разполагаш.
Какво ще имаш от ляво на печката и, извинявам се предварително, ако е глупав въпроса, защо имаш две отделни вградени плочи с котлони?
Хладилника и аз не виждам къде другаде може да е. Само се чудя защо се получава такава голяма разлика между него и шкафчетата, те не са ли 60 см широки, или понеже е тясно пространството си решила да са по-малко?
Виж целия пост
# 594
Благодаря ти Keit,

ами котлоните искам да са само два, но проблема е че искам един на газ и един на ток.
а стандартно са по 2, и тези са единствения вариант, който съм намерила, но са по големи от стандартните.

Колкото до лявата страна - ами там са комините на блока нищо не мога да направя с чупката. newsm78

шкафовете са 60см, а хладилника ми е към 80 - и затова стои толкова напред. Но той е купен и няма да го смедням  Embarassed - нов е...
Виж целия пост
# 595
това 60 см всъщност е дълбочина, ширината е размерът на фронта ляво/дясно ! Naughty
Виж целия пост
# 596
Много уместна забележка  Grinning Аз още като го пишех, не ми звучеше добре Simple Smile

Днес направо вече съм много нервна. Нормална ли е цена от 840 лв на линеен метър за кухня от най-обикновени ламинирани пдч на егер, плота и той е техен, без никакви механизми и аксесоари... Махнахме лунички, отцедници, полици и т.н. Просто вече няма нищо освен едни пдч-та... Кое оскъпява толкова да му се не види? Или във Варна просто цените са по-високи?
Виж целия пост
# 597
Момичета, най- после и  моя проект е готов ( сори за качеството, но съм я сканирала)
Над мивката е стъклен шкаф, а до чекмеджетата ще има шкафче за бутилки. Просто много промени правихме днес и забравихме да го оправим.
 Какво ще кажете?  Whistling
Виж целия пост
# 598
На ме лично ми харесва. Искам само да те питам защо избра стъклена витруна над мивката? Аз, поне на нашата кухня, я направихме с плътен шкаф,но на мен така по ми харесва. А и на тази витрина всеки отпечатък на пръсти ще си личи, както и на капките вода.
Виж целия пост
# 599
Много уместна забележка  Grinning Аз още като го пишех, не ми звучеше добре Simple Smile

Днес направо вече съм много нервна. Нормална ли е цена от 840 лв на линеен метър за кухня от най-обикновени ламинирани пдч на егер, плота и той е техен, без никакви механизми и аксесоари... Махнахме лунички, отцедници, полици и т.н. Просто вече няма нищо освен едни пдч-та... Кое оскъпява толкова да му се не види? Или във Варна просто цените са по-високи?
заменете материала с този на кроношпан, цената трябва да падне, а качеството ще е същото. ако проблема е в цвета, оставете само фронта на егер, другото кроношпан. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия