Мразя да готвя напролет

  • 34 955
  • 860
# 165
:: , ама за чий тоя банан е покрит с шоколад, що за извращение.  Shocked вкусно ли е това, и дявол го взел, за к'во ?И


ти сериозно ли питаш и наистина ли смяташ въпросния банан за извращение??? бананът може кротко да си лежи в чинийка и да си го ядеш с виличка и нож, а за вкусно не ти знам вкуса...
Виж целия пост
# 166
Я отивайте да готвите, че съвсем се побъркахте.  Торта ли било или салам. Ами сладкият салам защо е салам.  А палачинковата тората торта ли е, за солената говоря. Защо бил банана в шоколад - ми махаш му шоколада и го ядеш като обикновен банан.  
Виж целия пост
# 167
Оригиналната рецепта е един от най-старите виенски или френски слдкиши /спорен е произхода/, нарича се чийз кейк и в рецептата е с маслено тесто и крема сирене.
И определено ми харесва, редовно я поръчвам за празниците от една сладкарница, където спазват оригиналната рецепта.
Вероятно в готварския, отдавна са я разнищили, но тук, доколкото схванах се споделят прости, бързи и ефектни рецепти.

Ако ви дразни наименованието "торта", може да се нарече десерт, или сладкиш Simple Smile
Аз, честно казано, не съм изпадала в дълбоки размисли по този въпрос.
Виж целия пост
# 168


Ако ви дразни наименованието "торта", може да се нарече десерт, или сладкиш Simple Smile



Хич не се връзвай!Торта си е!На бисквитите с нишесте какво има казват, нали бисквитена торта PeaceАман вече от заядливи и учудващи се дами Wink
На Вергилия ще й предложа да влезе в готварския и да види шоколадовите бонбони с банан на Пина WhistlingЩом не ти харесва цял с шоколад, там банана е на парченца в шоколад Laughing
Виж целия пост
# 169
И сладкиш не е. Кисело мляко с бисквити и в Африка си е кисело мляко с бисквити. Бебешка закуска та ако щеш и на етажи го реди.
Кой не го е ял? Мисля че всички са хранени с такава "торта".

Като вземете да се прехласвате по боклуци... ooooh! Като че цял живот гладни сте държани.
Виж целия пост
# 170
Права си, не е сладкиш, манджа е.
А кисело мляко с плодове, какво е? Бифтек, най-вероятно, няма начин да е десерт.
Виж целия пост
# 171

Сигурна съм, че вече абсолютно всички са наясно с позицията ти особено след като потретваш няма начин да не сме разбрали какво мислиш ти. След като те уверявам, че сме разбрали какво мислиш ще спреш ли да го повтаряш, досадно става все пак...
Виж целия пост
# 172
Моите хора снощи не одобриха идеята за кърначетата  Crossing Arms така че взех пилешки крилца и ги метнах във фурната, време за приготвяне ... 2 мин. Mr. Green сервирани в/у листо, с малко репички  Laughing http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/v1-1.jpg?t=1272613604 и още нещо направих, но ще ме изгоните от темата, така че  smile3505 tooth

С подобни отвратни бисквитени торти и разни супи топчета, на всеки би му се отщяло да готви. Laughing

Не всявайте моля още по-голямо отвращение у народа! ...

Виж сега Simple Smile тук сме се събрали прости, мързеливи женички, не разбираме от засукани манджи, акуратно хранене и мъже милионери, нормално е да не ни разбираш терзнията Hug
Виж целия пост
# 173
Ооо, напротив - именно умната жена умее всичко и всичко й се отдава, включително да направи торта от нищото - като кисело мляко и бисквити  Crossing Arms
Виж целия пост
# 174
искам френска селска торта


ама много сложно това чудо Sad
Виж целия пост
# 175
Правила съм мандарини в шоколад. Много вкусно стана. Това в периода ми на готварски ентусиазъм зимата около Коледа, тогава ми е уютно в кухнята  Laughing
За банани не съм се сещала Thinking Нищо, ей къде е другата Коледа. Crazy
Виж целия пост
# 176
Абе какво разбирате вие от акуратно хранене.  Crazy
Какво е това, 2 мин. за готвене, Човече, отивай да се срамуваш в ъгъла.  Mr. Green
Delusion, ако не си забелязала темата се казва "Мразя да готвя", за засукани манджи си има цял подфорум.
Виж целия пост
# 177
Палмира: http://www.kaneia.com/topic/4

Блатове:

Яйце – 1 брой
Захар бяла кристална – 150 гр.
Маргарин – 50 гр.
Мед – 2 с.л.
Сода – 2 ч.л.
Брашно – 400 гр
Прясно мляко – 200 мл
Разбиват се яйцата и захарта, после бавно се добавят млякото, меда, содата и маргарина. Получената смес се вари на бавен огън до получаването на златист цвят около 30 минути. Докато е още топла сместа се сипва брашното и се омесва.
От полученото тесто могат да се оформят 7-9 топки, всяка с тегло около 85 гр. Всяка топка се разточва на много тънка кора с диаметър 28-30см, дебелина 3мм и се пече. За една торта се използват само пет от блатовете.

Крем:
Заквасена сметана – 900 мл
Захар бяла кристална – 10 с.л.
Орехи – 200 гр
На ръка се разбъркват сметаната и захарта и се намазва всяка кора, след което се посипва с орехи.
Тортата се прави само с 5 (пет) блата!
 

Така приготвената торта се увива във фолио и се оставя 5 часа да зрее при температура от 0ºC до 5º
Виж целия пост
# 178
....ентусиазъм зимата около Коледа, тогава ми е уютно в кухнята  Laughing
...
никога не ми е уютно в кухнята. чувствам ужасно напрежение точно там.
вилико, тази рецепта ако ме удържат нервите да я спретна, ще трябва поне 3 часа да си разтоварвам нервната система после Twisted Evil . но ако някой ми я поднесе наготово, одма я омитам  Heart Eyes
човече, 2 мин, ударно, браво  Laughing. ей на това му викам практична домакиня.
Виж целия пост
# 179
....И наистина кис. мляко с бисквити не е торта, торта е с много блатове, крем заливка, ох
Хайде, хайде и отиде цял в кухнята. За такива сложни и трудоемки процедури си има сладкарници.  Wink

Аз много уважавам глинения гювеч. Слагам вътре месо, всички налични зеленчуци, вино и подправки и пека дълго време на слаба фурна.

Човече, не си права, ние не сме мързеливки, ние сътворяваме чудеса с минимум усилия.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия