Ама да не е от 300 лв, по-евтинко ако има, може и китайско
с доматки. само ако имаше и кой да ми сготви, ехееееееее
- за това съм със блендер, безценен дар е той! В годините съм видяла сметката на не един, последния купих за 30 лева. Ползвам го всеки ден и по много пъти. В нашата къща е на особена почит, децата го наричат "дясната ръка на мама", както и аз, де. Под страх от смъртно наказание съм забранила да го докосва някой друг, щото като се счупи и съм като инвалид. Готвенето с него е наистина бързо и лесно. Например обелените лук, моркови, чушки, подправки и ... каквото се сетиш слагам в него и след миг са нарязани. 



- за това съм със блендер, безценен дар е той! В годините съм видяла сметката на не един, последния купих за 30 лева. Ползвам го всеки ден и по много пъти. В нашата къща е на особена почит, децата го наричат "дясната ръка на мама", както и аз, де. Под страх от смъртно наказание съм забранила да го докосва някой друг, щото като се счупи и съм като инвалид. Готвенето с него е наистина бързо и лесно. Например обелените лук, моркови, чушки, подправки и ... каквото се сетиш слагам в него и след миг са нарязани. 
Препоръчани теми