Мразя да готвя напролет

  • 34 949
  • 860
# 60
Я дайте инфо за робот на поносима цена, че срам не срам, мързелива домакиня като мен, още няма робот.  Embarassed
Ама да не е от 300 лв, по-евтинко ако има, може и китайско
  Мисля, че сега има на доста по ниски цени. Моят е Philips от преди 5 години, ама сега за стотина лева предполагам ще намериш.
Виж целия пост
# 61
И аз съм от тези, дето целогодишно мразят да готвят  Tired
Виж целия пост
# 62
    .... Май ще врътна едни кюфтета с доматен сос...
  
това за мен е хай класа готварско изкуство. а и като си помисля колко време ще се наложи да преседя в кухнята и получавам главоболие.

имам един кухненски робот, но ми изглежда толкова сложно съоръжение, че 10 години стои в килера и май и в следващите 10 няма да го разопаковам. абе много плескане , чистене и мацане е това.

вергилия, и аз искам прясно зеле   Crazy Crazy Crazy с доматки. само ако имаше и кой да ми сготви, ехееееееее  Laughing
Виж целия пост
# 63
Нещо такова се получи. Ако е за поръчка, проучили сме ги тези рецепти.
Тц, не е.
Обаче, понеже аз изобщо не готвя, няма начин да не споделя с другарите по съдба рецептата, която на мен ми отне 5 минути.
Пълнен калмар:
1. Цели калмари
2. Консерва спанак
3. Сирене.
4. Клечки за зъби.
Разбърквате спанака и сиренето, тъпчете калмарите и ги затваряте с клечка за зъби, за да се задуши спанака и ги мятате във фурната.
Да не забравите и мъничко масълце- за вкус.

Ако ще си играете с пресен спанак, няма да е 5 минути, но задушаването е лесно и пак може да се причисли към листата на всяка дама, която не обича да готви.
Виж целия пост
# 64
Я дайте инфо за робот на поносима цена, че срам не срам, мързелива домакиня като мен, още няма робот.  Embarassed
Ама да не е от 300 лв, по-евтинко ако има, може и китайско

И на мен роботите ми се виждат сложни и пресложни уреди - само докато успея да напасна кое къде се слага ooooh! - за това съм със блендер, безценен дар е той! В годините съм видяла сметката на не един, последния купих за 30 лева. Ползвам го всеки ден и по много пъти. В нашата къща е на особена почит, децата го наричат "дясната ръка на мама", както и аз, де. Под страх от смъртно наказание съм забранила да го докосва някой друг, щото като се счупи и съм като инвалид. Готвенето с него е наистина бързо и лесно. Например обелените лук, моркови, чушки, подправки и ... каквото се сетиш слагам в него и след миг са нарязани.
Уф, ама каква ода му написах - ама наистина го обожавам този уред! По натам ще напиша 101 приложения в готварството.
Виж целия пост
# 65
УФ!Няма шанс на масата да сложа калмари Stop
Така и не се научих да ям такива неща,камо ли да ги готвя newsm78
А спанака  Sick
Виж целия пост
# 66
Нещо такова се получи. Ако е за поръчка, проучили сме ги тези рецепти.
Тц, не е.
Обаче, понеже аз изобщо не готвя, няма начин да не споделя с другарите по съдба рецептата, която на мен ми отне 5 минути.
Пълнен калмар:
1. Цели калмари
2. Консерва спанак
3. Сирене.
4. Клечки за зъби.
Разбърквате спанака и сиренето, тъпчете калмарите и ги затваряте с клечка за зъби, за да се задуши спанака и ги мятате във фурната.
Да не забравите и мъничко масълце- за вкус.

Ако ще си играете с пресен спанак, няма да е 5 минути, но задушаването е лесно и пак може да се причисли към листата на всяка дама, която не обича да готви.

ще пробвам
Виж целия пост
# 67
Много вкусно ми звучи това с калмарите, ние сме почитатели. Уф, вие ще ме накарате да готвя.

Робота го ползвам за това, както и за салати, таратор, палачинки /много рядко/. Може и месо да смели.  И спанака ми нарязва, а бе, всичко.
Виж целия пост
# 68
робота го ползвам най-често вместо миксер и вместо пасатор,да реже, да смели орехи, до рендетата много рядко стигам
Виж целия пост
# 69
И аз съм от тези, дето целогодишно мразят да готвят  Tired

Опааа... и аз така, ама се налага. Мъжете огладняват. Което означава, че мързи не мързи - там в кухнята и се твори... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 70
 На кюфтетата с доматен сос, отделих по малко от половин час. Друг е въпроса дали ще става за ядене . Утре ще споделя.
Виж целия пост
# 71
... Мъжете огладняват ...

Който огладнява, да готви  Mr. Green

Виж целия пост
# 72
Недей така с лека ръка, защото после ще трябва да го ядеш това, сготвеното. Simple Smile
Виж целия пост
# 73
Недей така с лека ръка, защото после ще трябва да го ядеш това, сготвеното. Simple Smile
...и то ако става за готвене!!!!
а за бързи и лесни рецепти НЕ се сърди ,човече е факир  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 74
И на мен роботите ми се виждат сложни и пресложни уреди - само докато успея да напасна кое къде се слага ooooh! - за това съм със блендер, безценен дар е той! В годините съм видяла сметката на не един, последния купих за 30 лева. Ползвам го всеки ден и по много пъти. В нашата къща е на особена почит, децата го наричат "дясната ръка на мама", както и аз, де. Под страх от смъртно наказание съм забранила да го докосва някой друг, щото като се счупи и съм като инвалид. Готвенето с него е наистина бързо и лесно. Например обелените лук, моркови, чушки, подправки и ... каквото се сетиш слагам в него и след миг са нарязани.
Уф, ама каква ода му написах - ама наистина го обожавам този уред! По натам ще напиша 101 приложения в готварството.

Може ли една снимчица/ линкче на какво казваш блендер? Че ме запалии възторга ти Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия