Какво точно режеш с него, за какво ядене?
в моя робот ножа е изглежда по този начин като на посочения блендер и дори орехите могат да станат на прах от него, големината е според желанието
Мъжът ми като иска да стане обикновен човечец и да види как живеят бедните, си купува 100-200 грама пържени картофи от кулинарния щанд в супермаркета, пък аз и от там не му разрешавам да купува. Вкусни са, няма спор, но са вредни и ми е кофти на коремчето от тях.
Децата мрънкаха в началото "Мамооо, кога ще направиш пържени картофкиии!?!?", а отговорът ми беше - Никога! Е, свикнаха. Сега ги ловя, че ходят по Макдоналдс и КFC да се тъпчат с техните синтетични картофи.


. имам такива няколко, ама само ги гледам и не смея да ги разопаковам.
поправям веднага! Голям заплес съм ...
поправям веднага! Голям заплес съм ...

Получава ми се перфектна.Виж,пюре пробвах 2 пъти и наистина не става с пасатор 


Препоръчани теми