Sci-fi сериали - тема II

  • 35 685
  • 730
# 105
Ами предполагам заради свръхсекретния отдел занимаващ се със супершпионаж, разните супермодерни джаджи, с които разполагат, особено за времето, когато е сниман сериала през 1997г.  Thinking
Виж целия пост
# 106
В замунда са качили един торент с всички сезони на Лоис и Кларк, без субтитри за съжаление  Confused
Даже се води златен торент - доколкото разбрах не отчита трафик и не влияе на коефициента.
Виж целия пост
# 107
хааа отивам да тегля
може ли линк, че съм мързелива
Виж целия пост
# 108
Заповядай - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=222248&hit=1
Виж целия пост
# 109
Търся сериал подобен но LOST и Flashforward ,сериите да са свързани и да не прекалено фантастичен, а и да не е много стар.Някакви предложения?
Виж целия пост
# 110
Fringe  Simple Smile
Warehouse 13
Eureka
Chuck
Виж целия пост
# 111
кога ще почне 4-тия сезон на Еврика newsm78
Виж целия пост
# 112
на 10 юли
Виж целия пост
# 113
Аз най-после изгледах Батълстар Галактика  Crazy
Хубав сериал, хареса ми, макар и доста тежък и прекалено философски на моменти, сигурно затова ми вървеше бавно.
Само на края тези ангели нещо не ми харесаха, откъде пък ги измислиха  ooooh!
И за Кара не ми хареса края, по-добре да я бяха изкарали дъщеря на последния сайлон, отколкото ангел.
Остана ми само филмът утре да изгледам.

Този сериал ще го запомня с най-голямото количество изпит алкохол, всички герои пиеха като разпрани, тотални алкохолици  Grinning
Четири години скитане из космоса и не свърши това уиски брей  ooooh!
Виж целия пост
# 114
...
Четири години скитане из космоса и не свърши това уиски брей  ooooh!
Joy Joy Joy
И цигарки си пафкаха,явно запасите им са доста големи,поне цигари и алкохол Crazy

Аз пък гледам Фринж,допада ми,само дето рязането на трупове ми идва в повече,но ще го преживея,идеята е добра Peace
Виж целия пост
# 115
И цигарки си пафкаха,явно запасите им са доста големи,поне цигари и алкохол Crazy

Нали?!?
По едно време нямаха какво да ядат, обаче бар си отвориха  ooooh!
Току някой извади пура, паста за зъби, бомбите и те не свършиха ...

А Фриндж - рязане на трупове, ама като го прави Уолтър докато яде или говори нещо без никаква връзка падам  hahaha
Виж целия пост
# 116
Да,аз Уолтър го нямах за никой,а той ще излезе най-важният.Голям шемет плюс това ooooh!

Фринж ми напомня на един друг сериал-Alias Peace
Виж целия пост
# 117
Фринж ми напомня на един друг сериал-Alias Peace

Ми нали и двата са на Дж Дж Ейбрамс  Grinning
Виж целия пост
# 118
Аз най-после изгледах Батълстар Галактика  Crazy
Хубав сериал, хареса ми, макар и доста тежък и прекалено философски на моменти, сигурно затова ми вървеше бавно.
Само на края тези ангели нещо не ми харесаха, откъде пък ги измислиха  ooooh!
И за Кара не ми хареса края, по-добре да я бяха изкарали дъщеря на последния сайлон, отколкото ангел.
Остана ми само филмът утре да изгледам.

Този сериал ще го запомня с най-голямото количество изпит алкохол, всички герои пиеха като разпрани, тотални алкохолици  Grinning
Четири години скитане из космоса и не свърши това уиски брей  ooooh!
Ами варили са си уискито.  Joy
Не можах да разбера Каприка що я спряха? добре вървеше...  newsm78
Виж целия пост
# 119
Фринж ми напомня на един друг сериал-Alias Peace

Ми нали и двата са на Дж Дж Ейбрамс  Grinning
Ха! Не знаех Crazy
Но си личи почерка Grinning

А Каприка не е ли в почивка,т.е. мидъл сезон?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия