Sci-fi сериали - тема II

  • 35 685
  • 730
# 120
Да, в почивка е.
Мисля, че септември ще продължи.
Виж целия пост
# 121
Moonlight гледал ли го е някой. Чудя му се newsm78
Виж целия пост
# 122
Този беше вампирски, нали?
Бива, сладко сериалче, само един сезон, а и вампирът беше готин  newsm53
Виж целия пост
# 123
Да, същият. Артистът го гледах скоро в една комедия с Дженифър Лопез
Виж целия пост
# 124
Аз харесвам приятеля на вампира в този сериал. И Клодия я има за един епизод. Simple Smile
Виж целия пост
# 125
е той приятеля на вампира е гажето на Вероника Марс
иначе, да сладък сериал но е пълнеж с тоя един сезон
Кръвни връзки също
Виж целия пост
# 126
Да, да, именно той, аз от там го харесвам. Джейсън Доринг.
Виж целия пост
# 127
аа Логънчо и аз го харесвам много във Вероника Марс Heart Eyes
Виж целия пост
# 128
Такъв е сладур... Обожавам химията между него и Вероника, в един такъв непретенциозен сериал имаше повече химия между главните герои отколкото в мнооого такива дето претендират да са голяма работа, съответно с велики кастинг директори и тн... Нещо в начина, по който той я гледа, не мога да повярвам, че играе, страшен е. Simple Smile
Виж целия пост
# 129
дам, кефи ме и как отначало уж я мразеше, а накрая се влюби в нея
Виж целия пост
# 130
Мда, сериала беше много хубав, само последния сезон не ми хареса толкова, с оная русата идиотка, гадния лигав нов приятел на Вероника и тоя тъп край...
Виж целия пост
# 131
Аз изгледах и Каприка  Grinning
Обаче нещо не ми е ясно, от тук излиза, че хората са създали силоните 58 години преди войната в Батълстар Галактика.
Обаче нали излезе, че всъщност оригиналните силони са живели на Земята преди 3000 години, включително последните 5   newsm78
Всъщност последните 5 са създали другите  Thinking
Нещо не ми се връзва  Rolling Eyes

И през цялото време се чудех, защо Зоуи не каза на баща си коя е?!?
И защо толкова искаше да отиде на Джеминон?
Виж целия пост
# 132
Не съм гледала нито Батълстар Галактика, нито Каприка, но в Старгейт репликаторите бяха веднъж създадени от онази, как и беше името, дето я намериха изключена на една планета в СГ-1 и веднъж от Древните в СГА, за мен не е особено логично, защото това не е като да се сетиш да ядеш бананите без обелките, ами си е сложна технология и тн... Но може да е нещо такова.
Виж целия пост
# 133
Мотото и на Батълстар Галактика и на Каприка е - всичко вече се е случвало преди и ще се случва отново.
Така че предполагам това е обяснението   Thinking
Виж целия пост
# 134
Мотото и на Батълстар Галактика и на Каприка е - всичко вече се е случвало преди и ще се случва отново.
Така че предполагам това е обяснението   Thinking
А може да трябва да изгледаме Каприка до край за да разбереме. И на мен не се върза всичко обаче айде да видим...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия