СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 285
Добро утро !

Мариска, жената ти е направила комплимент, че добре бременееш, а не че си дебела Naughty

Maris, и аз това си помислих, като прочетох какво ти е казала. Hug Леле, а как ми се ходи на плаж и на мен, ама няма засега.

Светли, дано бързо да свали температурата Рангел. В това хубаво време е много неприятно болен да е. Ние само скитаме - в Четвъртък не се спряхме, около Тауъл Бридж обходихме всичко. Пльоснахме се на една пейка и през минутка туристите искаха да ги снимаме. Голяма забавлявка беше, мъжо предложи направо една шапка да сложим, някой лев да изкараме  Mr. Green Денят завърши с  една вечеря в ресторант покрай Темза. Кеф. Вчера през деня четохме цял ден на двора. Аз нали съм по-мургавичка, нищо ми няма, но той изгоря милия Simple Smile Като последните два дни не се бяхме размотавали от доста време.

Ния, да оздравява и твоят младеж бързо  Hug

Ани, и аз да кажа, че свежо звучиш. Кажи ми само как се наспиваш с това ранно ставане?  ooooh!
Виж целия пост
# 286
Добро утро   bouquet Кафето не го умея като Поли, но ме е срам да съм първа и да не предложа  Embarassed

Аз винаги съм ставала рано, така денят ми е по-дълъг  Grinning Иначе сега дремвам половин-един час следобяд с Криста. Тя е голямо клю-клю, спи малко през деня, да не изпусне нещо  Mr. Green

Пожелавам ден поне като вчерашния, ако може и по-слънчев  Praynig
Виж целия пост
# 287
Само на мен ли вечно ми се спи  Blush
Морнинг  Heart Eyes
Виж целия пост
# 288
Не, Иви, не само на теб  Tired Outta Joint  Всяка сутрин, когато малкия и/или големия вампир ми се качи на главата в неприлично ранно време, се успокоявам, че от сън спомени няма, че ей сега ще си направя едно кафе, ще поседна на пц-то да си видя дружките и денят ще е прекрасен  Wink ама....глава се люшка, очи тъмнеят, уста проклинат цяла вселена....както е казал поетът  Mr. Green Joy

Светли, Нийка, как са децата днес?

Пепче, завидях, съвсем НЕблагородно  Mr. Green

Днес моето татенце навършва точно 60 години  Simple Smile Да ми е жив и здрав още дълги години Heart Eyes  Ще има рожден ден, торта и музика. Аз ще се правя на DJ  Party
Виж целия пост
# 289
Добро утро и мерси за кафето Ани Simple Smile
Честит юбилей на татко ти Гал ! Хубав празник! Явно са набори с майка ми Simple Smile
Весела неделя със семействата и болничките да оздравяват!
Виж целия пост
# 290
Привет!

Гал, Честит ви рожденик, да си изкарате хубаво празника!
Ани, да видиш как се гледа момиче  Mr. Green колко лягаш вечер? На какъв интервал ставате нощем за ядене...
И аз завидях НЕблагродно, но на Госпожичката. Голям фен съм му на Миро  Grinning
Виж целия пост
# 291
Добро утро Simple Smile

Ани, кафето ти е приказно Simple Smile Снощи с мъжо гледахме снимки на Криста във ФБ. Голяма е сладурана  Heart Eyes

Тайги, как сте вие? Расте ли младежът? Simple Smile

Галче, честит юбилей на баща ти! Желая му здраве и дълголетие  bouquet

За завиждането и аз си завидях. До такава степен се бяхме сврели да си седим в квартала, че направо полудявахме. Утре имаме и двамата изпит и след това смятаме пак да си направим голяма следобедна романтична разходка с хубава вечеря някъде.

Марис, ти предложи да пратиш слънчице и явно си се постарала - такова приятно време е навън. Аз имам лек слънчев загар от висенето в двора, а Желян е направо поизгорял Simple Smile

Лек и слънчев ден ви пожелавам.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 292
Здравейте,
Много сте сладки! Hug
Виж целия пост
# 293
Nomadic, в Лондон не знам, но при нас е тропическо време , небето е побеляло от жегата, даже птичките са се изпокрили. Laughing
А вчера сутринта обрах росата по ливадите докато стигна до работа ( нали сме си на село, събух се боса  hahaha).
Галче, да ти е жив и здрав таткото и хубаво да си изкарате!
А Рангел е на антибиотик, свали температурата  Praynig
Виж целия пост
# 294
Svetli, дано оздравее бързо Рангел. За живота на село - ех, хубаво и спокойно е. Ако знаеш каква красота си представих като пишеш за роса по поляните... Ние пак се замисляме да се изнесем към покрайнините на Лондон или малко извън града (макс 30мин с влак). Ще го мислим сериозно след средата на Юни и до август трябва да сме на новото място, че да има време да запишем Тео в някое от училищата (където има място).
Виж целия пост
# 295
Ей, Пепе, вие ергенувате  Hug Светли, и на мен ми хареса как го описваш  Hug Времето от вашия регион винаги идва насам, затова се надявам скоро и при нас да огрее слънце  Praynig
ГАЛ-че, да е жив и здрав татко ти   bouquet
taigi, ами вечер лягам към 22-23ч., както дойде. Храним се на 2-3 часа и нощем  Crazy  Абе не е толкова зле работата, мисля, че ще оцелея  Peace Те тези първи месеци така бързо минават... Единствено не искам да стане някоя залепена за мен, з'то с Габи бях свикнала да остава с всеки и да не ме търси. Все пак се усеща разлика - Криста търси внимание  Laughing Ако остане сама, започва да надава гневни крясъци.
Вчера я теглихме (всяка събота) - за 1 седмица е качила 330гр и вече е 2900гр (изписаха я 2390). Направо си е човек, а има един гащеризон, който вече и е малък (с пампето естествено)  Mr. Green

Виж целия пост
# 296
Пепе прищя ми се и на мен зеленичко с малко свободно време  Laughing Успех с изпитите утре!
Ани  Hug
Всички болнички да се оправят бързичко!
Ние днес гледахме ветроходите, а утре мисля да посетим и парада на ветрилата. Останахме без фото, но ако сме с някой друг ще покажа после снимки Simple Smile
Виж целия пост
# 297

Кафенцеееее   bouquet
Виж целия пост
# 298
Честит 24ти Май!       Grinning
Виж целия пост
# 299
Честит 24 май!

Ето малко снимки:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия