



Гледах снимките във ФБ - суперско си прекарвате 




как ще се разхождате дъъълго, само двамата, върна ме поне 5-6 години назад 
А ти изглеждаш щастлива 

Та вие сте постоянно по разходки с мъж ти 







страхотни са, Криста е толкова миличка, а Ани кърми на поразия в парка ( и аз де ) 
Ще чакаме снимки от събитието
След като наготвих, измих съдовете, прибрах прането, храних 2-3 пъти, мислех да подремна 15мин докато си дойдат мъжете, а телефонът звънна 3 пъти
Дано Криста спи тази нощ, че миналата лекичко ми разказа играта
Много е досадно ходенето с колата чак до Южния парк, но аз нямам никаква по-близка алтернатива, пък и си е друго с компания
Мила е разкошна малка госпожица вече
Включвай се по-често 

Наистина си за туризма, но вече е толкова мизерен бранш, че не ми се говори...



Свалям раница, вадя лаптоп, изръсвам джобове, свалям слинга, малкия го взимат, писва, пускат го и той хуква, те след него, аз след тях
Ако имаше кой да вземе детето щеше да е супер. Голям гърч двата дни, но свършихме ужаааасно много и полезни неща
Прегледа мина добре, има напрежение в дясната страна на телцето, мачкаха го малко, някакво специфично изкривяване на краченцата и ще носи ортопедични стелки и вътрешни обувки, с надежда да се оправят и да е ок. Сега ще го следим до следващото идване юли/август и така. Утре малко по-малко ще бягаме по задачи и в петък в обратен ред към дома 



Препоръчани теми