СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 300
http://www.facebook.com/album.php?aid=2043118&id=1136027141& … amp;id=1136027141
Виж целия пост
# 301
Честит 24 май момичета Hug

Анче- брей добре наддавате  Hug
Полче- от последното ти кафе ,направо се размечтах  Heart Eyes
Галче- честито на тати, да ти е жив и здрав !

Познайте ,кой вчера отърка паласки в музикалния евровизионен елит и разходи копитца по червения килим, който всъщност беше розов  Laughing
Снимки по късно във ФБ.
 Hug
Виж целия пост
# 302

Нали съм видна кърмачка  Joy hahaha bowuu Гледах снимките във ФБ - суперско си прекарвате  Peace
angie, сигурно те нямам в приятели, не мога да видя твоите Sad
Ivy, лек път и да се върнете с хубави новини  Hug

Аз съм натоварила количката в багажника и днес вече никой не може да ме спре - парковете ни зоват  Mr. Green
Виж целия пост
# 303


Добро утро милички,
На всички пожелавам спокойна седмица   bouquet
Иви лек път   bouquet
Ани най-сетне хубаво време, възползвай се , че после пак нещо ще прикапва
Деска думи нямам  Mr. Green
Пепе ама какви хубави неща говориш Heart Eyes как ще се разхождате дъъълго, само двамата, върна ме поне 5-6 години назад Heart Eyes
Анджи като разглеждах снимките и пак ми се приика да съм там, разкошно място, от един път нищо не може да е усети Simple Smile А ти изглеждаш  щастлива   bouquet
Svetlili искам и аз на английско село Mr. Green

Около нас - нищо специално, разходки по молове и градинки с приятелки. Продължавам да си организирам лятаната почивка и като един истински неверник, в събота се качихме на колата и заминахме на еднодневна разходка из трите ръкава на Халкидики. Трябваше да видя какво стои зад "страхотните" предложения на туристическите агенции. Някои се оказаха наистина добри, но някои бяха ужасни разочарования. Ако някой търси хотел в Халкидики - насреща съм с прясна информация за условия и цени Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това е от мен  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 304
Ех, Поли, точно ти да го кажеш това не очаквах Simple Smile Та вие сте постоянно по разходки с мъж ти  Heart Eyes

Деси, много сте готини! Завидях и аз неблагородно  Mr. Green
Виж целия пост
# 305


Хайде пак добро утро от мен, пък дано днес активността е по-голяма  Mr. Green

Пепе незнам защо разбрах , че разходката е пешехдна и дъъъъълга, а от както Вероника порастна, не може да ходи много и съответно разходките са по-кратички (из София имам предвид). Но да, иначе не мога да се оплача Embarassed Embarassed Embarassed

Днес съм на зъболекар, че един мъдрец ми прави проблеми, болииии  ooooh!

Хайде приятен ден от мен
Виж целия пост
# 306
Поли, мерси за кафето  Hug
При положение че съм станала в 4.30 кафето ми е екстра Simple Smile
Аз много бих се радвала да споделиш инфо за Гръцко - та давай подробно Simple Smile
Леко да мине зъболекаря днес!
Хубав ден момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 307
 Добър ден, момичета!
 Като видях кафето на Поли, реших да си сръбна  и ей ме на. Laughing
 Полче, все си мисля, че ти трябва в бъдеще да се захванеш с работа в сферата на туризма. Много ще те бива точна, с вкус, имаш собствени преживявания, направо ще си супер!
Деска, на теб разчитаме за представянето на Миро Hug
Ани, много ти се радвам, една такава нежна, спокойна и кърмеща!
 Пепе, оставяш усещането за много хармоничност около теб, твоите постове винаги ми действат приятно!
 Светле, Рангел как е? И все забравям да те попитам, как му казвате на галено?
 В петък Божурище ще има празник и моите гарджета като видни активисти ще участват в концерта. Мила ще пее , тя от 2 месеца ходи на вокална група, а Ники ще тропка хорца с ансамбъла. Мама ще гледа и ще се радва.  Ето и една снимчица от бала на мой племенник. Просто ми е любима, децата на мен, сестра ми и братовчедките Heart Eyes

http://www.facebook.com/photo.php?pid=31386093&id=1223530481&ref=mf

Хайде и една на Мила!

http://www.facebook.com/photo.php?pid=207953&id=100000573112983

Виж целия пост
# 308
Днес посетихме двете фини мацки в южния - Криста и мама АниК  Grinning страхотни са, Криста е толкова миличка, а Ани кърми на поразия в парка ( и аз де )  Mr. Green ще кача и снимки  Peace
Ради, Мила е одрала кожата на баща си  Hug Ще чакаме снимки от събитието  Grinning
Виж целия пост
# 309
Ех, страхотно е с разходките обаче време за нищо не остава  Crazy След като наготвих, измих съдовете, прибрах прането, храних 2-3 пъти, мислех да подремна 15мин докато си дойдат мъжете, а телефонът звънна 3 пъти  Crazy Дано Криста спи тази нощ, че миналата лекичко ми разказа играта  Mr. Green
Емо е страхотен малък сладур, а с Тайги си върнахме спомените  Peace Много е досадно ходенето с колата чак до Южния парк, но аз нямам никаква по-близка алтернатива, пък и си е друго с компания  Peace

Ради, толкова харесвам вашето семейство - всички сте толкова задружни, един голям хубав род  Hug Мила е разкошна малка госпожица вече  Heart Eyes Включвай се по-често  bouquet
И Габи таиз вечер е имал открит урок по танци, но аз нямаше как да отида. Ще ми разкажат, като се приберат   Peace

Еви, защо си станала в 4.30?
Полче, и ние за Гръцко сме се замислили към края на август, началото на септември. Ти си енциклопедия и аз срам-не срам, сигурно пак ще ти се обадя за съвет   bouquet Наистина си за туризма, но вече е толкова мизерен бранш, че не ми се говори...  Confused
Виж целия пост
# 310
Кърмачките, голяма работа сте  Laughing Heart Eyes Hug

Ради, Мила е много миличка  Heart Eyes

На Рангел му викаме Раши.  Добре че го кръстих така ( автентично, на свекъра) , а не Радослав или Радосвет, защото тука им е много лесно  и много му се кефят ( range - владея, простирам се)  Mr. Green.
Виж целия пост
# 311
Здравейте АНик,тайги като ходите в южния парк отново ако искате по голяма компания ми драснете едно Лс.Аз почти прец ден прец два ходя до там пеша.Ще се радвам много.При нас нищо ново освен че малък талибанин лази като торпила и като ме докопа се изправя и иска да ходиме из къщи.Явно до месец ще ходи сам.Тамън за морето ще е проходил.Каката ходи на градина ,слуша кога с едно кога с две уши,мажа си работи а аз ровя в нета и се чудя с какво да се захвана като бизнес.Исками се нещо с търговия или деца ,но за детско клубче подочух че искат от ной някой с педадогическо образование та ще видиме.АМА със сигурност догодин аняма да се връщам на работа а ще си работя за мене си.Аз горе долу съм го измислила,но като стане ще се похваля и ще разкажа.Тази седмица го дават хубаво времето и ние с додо излизаме към 9.30 и се прибираме къде 18 часа.Имаме вече селски тен,ама няма как.НА село ако отидеме тази събота или неделя че го направим с додо изцяло -циганета Mr. Green
Деска с тези снимки който пускаш от евро визия все едно и аз съм там.Не съм фен на МИро.Харесвам една ,две песни и толкова.АМа ми е интересно да се класираме малко по нагоре от миналата годин абяхме май на 5 место.Кога е финала?Деска обзавеждането където правиш това за бг ли го правиш или там при вас?
РАдимного хубава тази снимка с бутилките сиреч с децата дето си ги наредила. Mr. Green
ИВу Лек път и после искам да ми кажеш каке понесъл полета на детенце,защото едни приятели от Лонзон ни поканиха за другия месец да им ходиме на гости и ми се иска да ходиме с децата ама на татито го е щубе да не им стане нещо в самолета
Оставям ви
Виж целия пост
# 312
Ех, че ми е хубаво да ви чета  Heart Eyes

Полетите минаха добре до тук. В първия, се заигра с един пъзел, изтърва една играчка при кацането и плака 2 мин, но беше супер. Втория полет вече беше много уморен и се чудеше какво да измисли  Laughing Отлепя разни лепки, разхождаше се по пътеката, играеше на дзак, стюардесите го поглезиха, хапна, дремна и кацнахме. Роси, ако сте двамата предполагам, че ще е по-лесно. Аз най-много зор виждам, докато мина проверката на багажите  ooooh! Свалям раница, вадя лаптоп, изръсвам джобове, свалям слинга, малкия го взимат, писва, пускат го и той хуква, те след него, аз след тях  Laughingминаваме от другата страна и пак в същия ред  Joy Ако имаше кой да вземе детето щеше да е супер. Голям гърч двата дни, но свършихме ужаааасно много и полезни неща Simple Smile Прегледа мина добре, има напрежение в дясната страна на телцето, мачкаха го малко, някакво специфично изкривяване на краченцата и ще носи ортопедични стелки и вътрешни обувки, с надежда да се оправят и да е ок. Сега ще го следим до следващото идване юли/август и така. Утре малко по-малко ще бягаме по задачи и в петък в обратен ред към дома  Whistling

Целувки на всички  love001
Виж целия пост
# 313
Иви, браво, че сте свършили работа  HugЛек път наобратно!
Виж целия пост
# 314
Иви- браво ,звучиш оптимистично  Heart Eyes
Ани  и тайги- искрено ви се радвам   Hug
Роска- днес е полуфинала. Обзавеждам аз в София ,нали се прибираме след 5 месеца  Mr. Green

Момичета хайде сега ,както ние си можем..силна позитивна енергия за Миро /има нужда ,че нещо вчераа се беше посдухал  Confused/ ,стискате палци ,аз стискам знаме и телефони за гласуване.  Crazy
Сбрала съм агитка , раздала съм билети на хора , които крещят и дивеят, изпрала съм знамената хаха да ухаят на ароматизатори   Laughing..и силно се надявам да успеем да влезем в тоя шибан финал.
Англичанките- можете да гласувате и вие от UK за Миро
 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия