СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 570
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВШИСКИ ПЕШКОВЦИ ДНЕС! Нека да са здрави!

Деска, специални поздрави на вашия татко!

Еви, мерси много за цялата информация  Hug
Виж целия пост
# 571
Здавейте,честит имен ден на всички който имат имен ден днес.Всичко най хубаво им желая и по много да има от всичко!
Аник а догодина ептен ще си фри като пратиш и Криста с габчо и ще си пей сърце.Сега от 3 заминава бабата с Ронката на село малко след Перник и я агитирам да вземе и ДОдо но тя се дърпа щото не можела да обърне внимание на Ронката и той не можел да ходи,но при мене такива номера не минават.ИЛи взима и двете или нито едното нито другото.Най мразя да се правят така разделения на децата.Един ден заради това разделение тя се фръцна и си отиде така както беше дошла.Щото на Ронкат акупил анещо за ядене а на Добри не и я попитах защо ,а тя ми излезе с номера че е малък,но аз повиших тон а мъжа ми направо й се накара чеда не ги дели на мълък и т.н и си отиде.Така че сега от 5 съм фри и който иска може да си чукнеме една среща по женски,а който ще е чавето било малко,било голямо аз ще си играя с него щото съм свикнала да има чаве около мене да си играя а като ги няма мойте ще ми е скучно Mr. Green
ЕВи ти сигурноси приспала диванетата и пътя ти  еминал що годе добре.
Гал Тлявна наистина е хубаво. Не съм ходила поне от 5,6 години  и предпологам че е станало още по хубаво.А колкото до ритни топковците и мъжа ти ,ако те е гледал от някъде сигурно бая те е гледал какво правиш Mr. GreenА за Варицелата ако я хване Руси ще я изкара малък,лошото е бабите да не я хванат че тогава зле е положението.
АНилеви честита  preggo видяхте случайно търсех една друга мама в отчетните и те видях,но не смейх да се обадя че ти беше притеснено  вначалото,дан осега всичко е ок и на финала здраво бебе ти желая.
Или за вманиячаването по Уинкс така сме от 1 година,даже ме накара да й запиша всички серий и ги гледаме до откат.Да не говориме че само долни гащи нямаме на уинксНаща мания е сега всичко в розово,ако може и на УИнкс и само рокли да носиме ще е най-добре.ЕЙ на пресен пример от вчера реших да й купя кецове и сандали че има един чифт маратонки а сандалите ги скъса.Влизаме в магазина и от вратата се поча искам сандали на УИнкс и то розови.МОмичето каза че няма на Уинкс и наще се приготви да си ходи,ама ОВена -сиреч аз я върнах като й казах че им ародови.Премери ги и каза че не й стават,а бяха два номера по големи от нейните.Накрая си хареса едни сини светло кецове и едни сандали аз й харесах но повече биеха на мъжки,но след като видя че са й одобни си тръгна с тях и за малко да не платиме обувките,ама се спряхме навреме.Така че се приготви да ти каже че за Рд иска такава торта,ама ако може да е по реална кат ов детското както са като истински. Mr. Green
А ИЛИ къде ви е къщата,знам че е някъде близ одо РАЛи.Като бяхе на събора на БОжурище видях за секунди МИла.Да не си и ти в същия кв като Рали.Вече окончателно ли се местите на къщата.
Иначе ни есме добле,ДОдо е хремав от кастанетите дето му никнат и по цял ден ходиме нагоре на дол ухванал едната ми ръка и тараши наред.Затова не пиша.Скоро можеби од август се надявам да проходи ,ам атогава дупе да ми е яко .Катозаминеме на море как мама ще търчи след него, а кака и тате ще ми гледат сейра ама какво да се парви каквото такова.А прощапулник евентуално като се върнеме ,зада може да си тръгне сам а не сам оако мама е до него.ОСтавям ви мацки че иска да ходиме по къщи,
Виж целия пост
# 572
Еййй мързеланки..
Да не сте проспали Джулая  Laughing
Ето ви от мен малко кафе..с много любов  Hug

Виж целия пост
# 573
Малее, никакво време не ми остава напоследък. Как се оправях преди, не ми е ясно... Остарявам явно.

Почерпки за именния ми ден, който мина вече Simple Smile

Питие, което много обичам



И нещичко за хапване

Виж целия пост
# 574
Добро утро и от мен  Mr. Green
Не посмях да се появя преди да кача снимки от морето, от където се върнахме в сряда. Беше много, много хубаво Heart Eyes Времето беше превъзходно, никой не успя да се разболее, изкарахме страхотна почивка, само дето за много кратко Mr. Green
Пепе, честит имен ден на патерица  bouquet  bouquet  bouquet

А ето и снимките
http://picasaweb.google.bg/pipiole/DropBox?authkey=Gv1sRgCL318ob … 88968099791445474

И госпожичке, как си слагаш снимките в цялата им големина, сега като ги разгледах, ами те на нищо не приличат, така са намалени от пикасата Sad

Приятно гледане Mr. Green
Виж целия пост
# 575
Пепс да си жива и здрава  Hug
Леле Поли, изкарали сте разкошно, Вероника е толкова голяма , толкова лъчезарна и щастлива. Много, много ми харесва с тази прическа...истинска малка лейди. Гледам я там пред салатата и си мечтая и Макси така да седне да яде нещо човешко  на маса...ама те момчета са друга история  Laughing . Да я нацелуваш! А теб няма да те коментирам...с тия плочки по корема  Crossing Arms
Аз качвам във фликр, там качеството се запазва и има опции да показваш снимките в различни размери..навсякъде другаде снимките стават шумни като ги кача по разни сайтове, включително и във ФБ.
Виж целия пост
# 576
Поли много хубави снимки . Вероника е прекрасна и страшно й отива новата прическа.
Хубав ден !
Виж целия пост
# 577
! А теб няма да те коментирам...с тия плочки по корема  Crossing Arms
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Къде видя плочки бе момиче  Joy Joy Joy Joy Joy Слаба съм, ама съм таквоз желе Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 578
Страхотни снимки, Поли  Grinning   Вероника Бонбоника е абсолютна сладурка с новата прическа.   Hug
Виж целия пост
# 579
 Привет, момичета!
 Пепе, да си жива и здрава, мила! Много щастие и любов!  bouquet
 Полииии, прекрасна малка госпожица е Они. Толкова ми харесахте Heart Eyes Снимките ме заредиха с прекрасно настроение!
 Аз имам много ядове в работата. Нещо много се изморих напоследък, но ще се оправя къде ще ходя!
 Хайде, цунки от нас!
Виж целия пост
# 580
Добро утро и от мен  Mr. Green
Не посмях да се появя преди да кача снимки от морето, от където се върнахме в сряда. Беше много, много хубаво Heart Eyes Времето беше превъзходно, никой не успя да се разболее, изкарахме страхотна почивка, само дето за много кратко Mr. Green
Пепе, честит имен ден на патерица  bouquet  bouquet  bouquet

А ето и снимките
http://picasaweb.google.bg/pipiole/DropBox?authkey=Gv1sRgCL318ob … 88968099791445474

И госпожичке, как си слагаш снимките в цялата им големина, сега като ги разгледах, ами те на нищо не приличат, така са намалени от пикасата Sad

Приятно гледане Mr. Green
чудесни стееееее Simple Smile
Изглеждате прекрасно с малката голяма госпожица Simple Smile
Наистина май момиченцата порастват по-бързо от момчетата newsm78,моя син е толкова разсеян само игри са му в главата,храненето е мъка...но мисля не само за нас е това Simple Smile

Хубав уикенд
НИе сме на плажа двата дни.........
Виж целия пост
# 581
Ей, раздвижване - като не пишете и на мен не ми се пише  Sad
Полиии, направо ви завидях  Hug Ама защо за толкова малко време, даже се учудих като те видях на скайп, реших,ч е ит там се логваш  Mr. Green Вероника е изключително готина с тази прическа. Аз много харесвам деца с прически - да си личи, че майката държи на вида. Лошото обаче, че сигурно И е неудобно с бретончето зад ушнеце, з'то при игра няма да стои мирно. Ти изглеждаш страхотно  Heart Eyes  bouquet
Ради, що така, мила - някакви неща се случваха в срок до 30 юни. И мен счетитата ме юркаха този месец  Grinning Задължително си направи една голяма почивка с децата, като отметнеш задачки  Hug
Пепе, и аз със закъснение ти пращам най-хубави пожелания за имения ден  Heart Eyes
anilevi, госпожичке, и моят синковец ако не му слагам в устата докато прави нещо друго, няма да се сети да яде  Rolling Eyes

При нас нищо интересно - Габче си е в Нова Загора, ние с Криста пием кафета и ходим по разходки и задачки...чакам 31 юли да запрашим към морето и така...  Hug
Виж целия пост
# 582

Добро утро!!!

Ани, наистина беше много малко , хич не ми се тръгваше. Ако имаме възможност, ще направим още една 5 дневна почивка малко по-натам Peace А за косата на Вероника - да, наистина не й е лесно да я прибира постоянно зад ушето, но се справя Mr. Green с повечко напомняме
anilevi карах мъжа ми да тръгваме към Варна, ама нещо не се нави. Тук това време направо ме разсипва. Завиждам ти за плажа  Peace
Ради стискам палци всичко скоро да се подреди Heart Eyes
Ние днес ще се разходим до вилата, дано не вали много Mr. Green
Виж целия пост
# 583
Здравейте, момичета!
 
Поли, много  е пораснала Вероничка !
 Като че ли изведнъж и Лилия ми се струва вече голямо момиче. Вчера ходихме заедно на училище за два часа. Запознахме се с новата й учителка - нали вече започва училище по тукашната система. Разказаха ни програмата за следващата година и как да им помагаме. Имаше кафе, чай и сладки, играхме бинго, после децата лепиха картинки. Ще се упражняват да броят, без да пишат, като игра с песни и играчки. Седят на пода около учителката по турски, и мойто и то - като видя учителката с книга, като по команда се тропна на земята и сви крачета  hahaha

Днес сме се засилили да ходим на забава в парка, дано не завали до следобед  Thinking
Виж целия пост
# 584


Айде едно неделно кафенце Wink

Марииииис, Тайги къде сте?
Гопожичке, гледах снимките ти - нямам думи   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия