Деска, специални поздрави на вашия татко!
Еви, мерси много за цялата информация
видяхте случайно търсех една друга мама в отчетните и те видях,но не смейх да се обадя че ти беше притеснено вначалото,дан осега всичко е ок и на финала здраво бебе ти желая.


Времето беше превъзходно, никой не успя да се разболее, изкарахме страхотна почивка, само дето за много кратко






Слаба съм, ама съм таквоз желе

Вероника Бонбоника е абсолютна сладурка с новата прическа.

Снимките ме заредиха с прекрасно настроение!
Времето беше превъзходно, никой не успя да се разболее, изкарахме страхотна почивка, само дето за много кратко




,моя син е толкова разсеян само игри са му в главата,храненето е мъка...но мисля не само за нас е това 

Ама защо за толкова малко време, даже се учудих като те видях на скайп, реших,ч е ит там се логваш

Задължително си направи една голяма почивка с децата, като отметнеш задачки 

А за косата на Вероника - да, наистина не й е лесно да я прибира постоянно зад ушето, но се справя 




Препоръчани теми