СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 585
уехоооо
от мен кафето днес - на пясък  Mr. Green



Ние се завърнахме безславно, РУси шаркав, Дарко буха. Отидохме ние да заякваме от кашлиците и си хванахме една за разкош  Laughing Сега сме пак под карантина и у нас е весело.
Казвате с две у дома, при това без градина и екстри лудница, а  Crazy hahaha Joy направо съм за завиждане  Whistling

Автоматично отпадам от паркове, кафета и седенки  Sad другата седмица ще отпраша пак на някое село и да видим ще ли ги излекувам тез дяца или не  Crossing Arms ще ги тъпча с домати и краставици от градината и ще взимам хубави продукти, пък кавото сабя покаже. Аз ще се подмивам с канчета и ще мъкна бързовари и легени, идилия  Whistling

Пипиоле, безрамно хубави снимки  Heart Eyes

ето една и от моите юнаци, че не съм ги пускала от сто гадини
Виж целия пост
# 586
Малее Галче, не се оттърва и Руси, а! Милата ти!
Поли, страхотни снимки! Вероника е супер парче Joy като мама Simple Smile

На мен нещо ми е тъпо, и не ми се говори  Hug
Виж целия пост
# 587

На мен нещо ми е тъпо, и не ми се говори  Hug



Какви са тези приказки и то точно от теб - споделяй какво има?
Виж целия пост
# 588
Галче, ама те са като клонинги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Оф, при теб вЕрно е веселба  Confused  bouquet
Мариско, що така  Confused
Днес и на мен не ми е ден, но ще мине  Peace
Виж целия пост
# 589
Я да се стягатеее  Naughty кАКВИ са тез минорни ноти  Crossing Arms Ето, дори и аз днес оцелях  bowuu ДАрко е костенурката нинджа, аз - Ариел, а Руси - хлапето, дето го отвличат  Crazy Спасявахме, спасявахме кюфтето, а то горкото се чуди какмо му се случва и откъде му е дошло. НАкрая спахме дружно два часа и половина  Shocked това не е било от мноооого време  bowuu Шарко горкия толкова се измъчи тея дни, че явно днес вече позавяхват и се успокоява  Simple Smile а Дарко днес го прегледаха и слава Богу не е слязло още надолу, пък да видим  Praynig
Виж целия пост
# 590
Галче, хубавци са ти двамката!
Знам, че ти е въртележка и все напрегнато - безпомощно от болести, но после ще ти липсва  Heart Eyes На мен винаги ми е хубаво, като си спомням как си ги гледах двамата ....
Днес имах едно бебенце в аптеката - най-малкото, което съм виждала изобщо. На една наркоманка, било е зависимо ( естествено), но сега си е перфектно, диша си и си спинка спокойно и е много лакомо. Какво нещо е природата....Не вярвам да е повече от кило и половина, явно тука ги изписват и преди да станат два килограма. А, и още едно ново бебче имам, то вече е много бузесто  Laughing
Виж целия пост
# 591
Ей, Svetlili, как хубаво говориш за бебенцата   bouquet Heart Eyes
ГАЛ-че, от къде тази енергия у теб бе, жена  Heart Eyes Hug Ох, много е хубаво да спи човек, истинско блаженство  Crazy
Снощи свеки се обади, че Габи е с температура, нощта е била тежка - до 39-40 е стигнал, а сутринта тамошната педиатърка каза, че не може да мине без АБ  Cry Било гнойна ангина  Cry Абе смотана работа  Cry
Той сега 1 седмица ще е на АБ и после има още почти 2 седмици до морето (31 юли). Чудя се дали да отложа малко датите да се закрепи напълно или напротив, ще му е по-добре на този климат там  newsm78
Виж целия пост
# 592


Добро утро милички,
Ани, не мисля , че има нужда да отлагаш датите. Знаеш, че в момента, в който започне да пие АБ ще се почувства добре. А и наистина на морето ще му е по-добре. Запаси се с всякакви лекарства и най-вероятно всичко там ще бъде наред.
Да споделя какво направи моя близка с момиченце на три месеца - след около 10 дни заминават на море в Бг и са й сложили на малката ваксина против тези летни грипове, които децата хващат на морето - повръщане, диария и т.н.т Струва 180 лева и се слага 2 поредни месеца. Докторът им гарантира, че няма как хванат подобен вирус.
На мен лично не ми е минало през главата. А и незнам защо си мисля, че тези вируси са характерни за Бг Черноморието. Водата ,с която се готви и още незнам си какво правели тези омаломощаващи реакции при дечицата. Та, ако някой с интересува - да чете  Mr. Green
Ние утре заминаваме за вилата за няколко дни , но днес сме си тук и ще чета  bouquet
Виж целия пост
# 593
Ей ме и мен...
Гости имахме тия дни и днес си отидоха.
Иначе нищо ново при нас. Снимкаме си, радваме се на лятото , постягваме багаж за връщане и така!
Полче- мерси за милите думи  Heart Eyes
Мариска - кво ти е такова безтегловно, я горе главата  Hug
Галче , Ани- да оздравяват мишоците , мъчно ми  е така като има болнички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 594
Госпожичке, ти за постоянно ли се връщаш, или само за лятото? Така и не разбрах мъжът ти с какво се занимава, но ако е към посолството трябва непременно да гледате Мисия Лондон  Simple Smile
Виж целия пост
# 595
И аз за толкова години така и не разбрах какво работи Госпожичка и мъжът й, ама не исках да любопитствам  Blush

Добър ви ден.  Hug

АниК- да оздравява бързо Габи. Заведи си го на море, не се притеснявай. Hug
Галче- и вие също да оздравявате бързо Hug

Всички, които са овесили носове, да се стягат  Naughty     bouquet

Аз тъпея в работата, време не минава, никой нищо не иска от мен все още, пълен хаос......Плащат ми да си клатя краката един вид. Ама ще взема да свикна и ще стане кофти Crazy Laughing

Поли- приятно изкарване на вилата  Hug
Виж целия пост
# 596
Е как бе Мечи не знаеш ..аз съм казвала преди време ама ти си ме пропущила...виж Галчето как си знае урока  Laughing
Чела съм я аз книгата още като излезе...и не само нея..и да ви кажа..положението е още по трагично  Sick..ама кат се видим есенска ще разказвам  ooooh!
А филма дори ще си го купя   Joy
Затова се радвам, че си идвам..въпреки красотата на Норгето.
Мартин пък се прибира след 20 дни дори Mr. Green ..ще поживурка на свобода без контрол до октомври.
Вижте моите калпазани ..плуват в северно море сред патките и ловят риба  Crazy
http://www.flickr.com/photos/44690076@N07/
Виж целия пост
# 597
Аз знам, че е нещо към посолството, ама не знам какво. Laughing  Та за постоянно ли си идвате, или....?
Виж целия пост
# 598
Мдааа, Мечи...първо 3 после станаха 4 години..стига толкова  Tired
Финансист съм инак  Laughing
Нужна ми е почивка обаче вече  Crazy
Виж целия пост
# 599
Леле Деска какви са тези снимки - красота, невероятни и уникални - браво Simple Smile
ТЪкмо се чудих как се казваше зайчето от моето детство и се чудих от къде да намеря приказки за него Simple Smile
Объркала си професията ако питаш мен - фотограф си, а не финансист Simple Smile
АНи,  да оздравява детенце. Аз Калина като я заведох на морето и както пристигнахме с температура дори и си викам къде съм тръгнала въобще, всичко й мина още първия ден. Но не знам какво да те посъветвам, че от БГ черноморие нямам добри спомени.
Галче аз ги намирам 9-те разлики въпреки приликите на децата Simple Smile Големи сладури - да оздравяват и те съвсем! Развесели ме с игрите които им спретваш Simple Smile
И аз откога се кандардисвам да гледам Мисия Лондон все добри отзиви чувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия