Трябва да си там, къде ти ще си спокойна. А и зимата с бебе в БГ е много по-трудно.
Трябва да си там, къде ти ще си спокойна. А и зимата с бебе в БГ е много по-трудно. 
.....можеш да ме вземеш мен 

В крайна сметка раждането е еднократен разход и дори да е по-скъп, в момента си живеете там и всичко ви е там. Раждането на бебето си е голямо събитие и за Ади, и също си мисля, че за него може да е стресиращо да е далеч от вас и сестричката си. Все пак той ще я е чакал толкова дълго и след цялото нетърпение вас да ви няма и ужасната мръсна зима в града
) Борбата ще е тежка, но вярвам, че ще го набориш 




Вземете си в ръчния багаж и дрешки, че в самолетите си е хладно понякога.


За течностите не съм мнго сгурна, но за Ади винаги съм имала пълно шише с нещо и ако се наложи се купува от летището + храна като беше по-малък. Това,което бих те посъветвала е да се запасиш с малки играчки и книжки. Нещо, коео не тежи. Аз редовно купувах разни играчки пт магазините за 1лв, хем леки, хем и д аги загубиш не е беля, а и като не ги е виждал са му интересни. Нещо за рисуване, малко листи хартия. Някои авиолинии подаряват подаръци за децата, но не всички и не е ясно дали ще са му интересни. А и не е нужно да е завързан през цялото време. Също зависи кога летите ако е следобед и той спи, ще си спинка с кеф на самолета
Къде ще ходите?
Пък тия полети в последните дни на бременността и после с бебе... абсурд
А за 20 дни как се спретва детска стая
Ще харесате легло, няма да го има, ще чакате доставка, може да е объркана или с дефект (пресни примери имам)....абе... не си е работа 
Да е записано в Катар може и да му е от полза един ден 
На коя дата е?




Има ли значение, аз нямам и идея? Аббсолютно те подкрепям, защото смятам, че е важно да си с Ади преди и след раждането. Ще е най-добре и за двама ви. 
Стискам палци за преговорите. 


Ще разгледам темата.

.
голям сладурко Дари и добре папате гледам

Мисля, че мъжа ти малко надценява нашите доФтори... За секцио едва ли ще ти се наложи, след като Ади е раждан нормално, сега ще мине много по-бързо и лесно
Плюс това мога да кажа, че второ дете се гледа много по-лесно, нещата са ти известни. Аз към момента се справям сама и мога да кажа, че се чувствам много по-добре от първия път когато майка ми идваше всеки ден... Ще си намериш там някой да ти помага в домакинството - чистене, гладене (а вие май имахте жена вече
) и всичко ще ти е на 6.. не ти трябва баш ноември, най-грипавото време, да идваш в БГ... Ади да го изолирате също не е добра идея.. много са чувствителни в този момент... За парите пък за раждането - колкото и да е, веднъж се дават... Аз този път родих в частна клиника и мисля, че ми бяха най-добре похарчените пари от много време насам
Как се чувстват батковците и каката? Пиши повече как сте
Казвай да стискаме ли палци, нали знаеш колко е мощна нашата позитивна енергия
В самолета няма да го държиш вързано детенце. САмо при излитане и кацане. Освен това, няма да усетите два часа. Ние час и половина не разбрахме как минаха

А пък като минат двете години, ще е февруари, когато не мога да го дам на ясла, нито мога да го гледам у дома по финансови причини и какво правим, питам аз
Хем ми се полага майчинство, хем не мога да го ползвам. Айде, разбирам за детските градини, учебна година, план, ала - бала, ама яслата....защо приемат само веднъж годишно и то септември
А, от друга страна не искам да ходи на ясла толкова малък, просто имам горчив опит
нашия отбор със 7 човека, противниковия с 15
НАкрая питам аз треньора колко все пак завърши този важен мач от финалите. А той ме гледа учудено и ми вика: Абе кой ти брои тук головете, за всички има медали и купи
Препоръчани теми