Алекс, ти пък сега, значи без никакви симптоми пак може
Утре май ще се ходи към поликлиниката
Утре май ще се ходи към поликлиниката
То и като нищо не разбирам
Не знаех, че и Вики на Нинка е боледувал 
На вас хубава почивка 
Аз се радвам, че ще си се приберете 
Ти как си? 
Ей, така си я проспах, дамусеневиди. Всички планове се провалиха. Мина ми вече, но доста бяс бях насъбрала.


Аз се надявам повече да не вдига Т и всичко да мине.













НА мен Несебър ми е много любимо място . Важното е че там не сте се разболяли, а чак навръщане и дано вече да сте по добре 
Прекрасен е Йанко 
То това твойто от хормоните, де, ама стягай се и мисли позитивно!!!!
Яни е истински малък мъж - ПИЧ направо
Ти изглеждаш прекрасно, както винаги
Браво, че те е слушал, но то си е вече голямо момче
Тези обици ги пази - явно са ти на късмет, щом винаги се връщат при теб
Обаче аз си знам - никога не влизам в морето с бижута, даже и не слагам за плаж - едно, че се нагряват т слънцето и второ - губят се - я в пясък, я във вода.
не му дават никакви лекарства, само Вит Ц и нещо си с прополис (имуновтимулатор). Аз тук му давам Есберитокс и ми се струва, че всеки път, когато го спра да направим почивка, избива по някоя болест 
Качила е само 600гр и 1 см за един месец. Личната ме напъва да я дохранвам, но на мен ми се струва, че не е нужно. Просто си е дребна - 4200гр и 54см
това са си нормални грамчета, какво иска педката, та тя все по-малко ще качва оттук нататък
Колко пъти кърмиш на ден? Ако мислиш, че й е малко, вкарай едно цокане още и готово
да ти носиПрепоръчани теми