СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 630
Их, бе Роска, душицата ми ти. Hug Не че съм много редовна, обаче все се чудех, къде зачезна. М.....а им, пари, писна ми да смятам, но такъв ни е живота, ще се оправим. Горе главата, чу ли. Heart Eyes Виж, болестите са гадно нещо, дано се стабилизира всичко около теб.  Hug Hug Hug
Ани, Галчето правилно е рекла, пък 600 гр са си добре, мисля. Hug
Мариско, със здраве да си сърфираш. Laughing Кажи как се чувстваш, моля.  Hug
Съни, много свежа, красива, а Яни си е направо пич, както казва Ани. Laughing
Галче, хрипове, т.е бронхит ли? Лазар май вече има два бронхита зад гърба си, обаче с АБ за 5-7 дни и се оправя.

За пиенето на АБ само за ден-два - когато се пие един АБ, той унищожава микроорганизмите, които живеят само определени часове, но се размножават непрекъснато и когато се спре преди да е унищожил всички поколения микроорганизми, оцелелите поколения си изграждат резистентен щам към въпросния АБ. Нещо като при живите ваксини, да кажем. В резултат, ако се наложи да се приема този АБ, той може да не повлияе. Привикнали са към него. Уф, ама и аз съм една обяснителна. Laughing Ани, успя ли да разбереш нещичко? Laughing

Да ви кажа ли как свеки ми каза, че ще стана дебела, щото майка ми напълня последните години доста, а пък ако не сте на ясно, да ви светна, че щерките заприличвали на майките си на 100 % и след това ми предлагаше лекарства за преди, по време и след климакс. Joy Ох, да се смея ли, да плача ли, ама преди седмица ми беше изпушила главата. Laughing
И още нещо смешничко, да ме прощава човечецът, който ще спомена, но днес на работата в един от списъците имахме пътник с името Орфей Бенковски. Joy
Виж целия пост
# 631
Niya, разсмя ме искрено - и с името, и с разсъжденията на свеки  Joy hahaha За АБ и аз такова нещо знам  Confused
ГАЛ-че, хич не знам колко пъти кърмя даже (е, мога да изброя, ако се наложи) - това "на поискване" при нас важи с пълна сила - само да зяпне да измрънка, аз бутам цица  Mr. Green На 1 час, на 3, на 5, както дойде. Храня до откат - кърмя я, тя спира да цока, изправям, оригва се, нтръцква се, преобувам и пак кърмя  Joy Има моменти в които вече така стисва устата, че с длето не мога да пробия да И набутам нещо  Mr. Green Абе тя е спокойна, не плаче, има гривнички на крачетата, бузаци...просто е късичка  Mr. Green
Роси, не ми харесва да чета такива унили постове от теб - целуни си дечицата и мъжа и горе главата  Hug
Ей, Мариска, забравих да ти честитя придобивката  ooooh! Hug Много хубави новини да ни пишеш от новия лаптоп  Heart Eyes
Виж целия пост
# 632
Добро слънчево утро  Hug

Роска, мила, напразно търсиш причината за депресиите в рождените дни  Sad Много ти се е насъбрало. За децата и болестите....миии, какво да ти кажа, няма начин  Wink понякога, за да си подействам ободрително, си казвам: еми това да са ни проблемите - сополи и кашлици  Praynig важното е по-сериозни неща да не ни стигат  Praynig Praynig Praynig много съжалявам за проблемите на родителите ти, много е мъчно, омагьосан кръг  Sad дано преодолееш тези трудни моменти по-лесно. А за парите, всички сме в кюпа с кризата  ooooh! на мъжо бизнесът също куца, дрънкаме се сериозно за някакви дреболии  Crazy Понякога се чудя от проблемите ли му става нещо, или от възрастта  Laughing

Нийка   Joy Joy взимай мерки от сега  Mr. Green Laughing Ох, това с приликите и разликите не трябваше да го пишеш, че мъжо, ако надникне тук, ще се притесни сериозно  Joy hahaha Joy обаче напоследък аз имам едно допълнително наблюдение, което определено ме плаши - мъжете също започват с годините да приличат на родителите си все повече  Sick Whistling и то баш по това, дето най-не ми харесва  Laughing

При Дари има хрипове вляво, като не е бронхит а нещо по-нагоре уж. Сега давам вентолин и отхрачващ сироп и в монеделник отиваме да проверим каква е ситуацията и ще преценим за АБ, защото педката е сигурна, че вирусна е работата и да не бързаме, преди възпалението наистина да е станало бактериално  Rolling Eyes

АниК, Криста е кротичка, защото нямате режим  Laughing Просто си е щастливо детето, че си е близо до мама  Heart Eyes и аз открих този плюс с второто. При Дари цепех секундата и се препотявах, когато ревне, а аз се правя на маймуна и се чудя защо е кисел, като не му е дошло още времето за ядене  Embarassed Embarassed Embarassed ooooh!

Днес ще се вдигнем малко на село, а утре на другото село със сестра ми ще изкараме една седмица. Дано само котка не ми мине път нещо, че.... Confused
Виж целия пост
# 633
Здравейте, дами!

Ние се завърнахме от морето преди няколко дни. Малко снимки:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2047996&id=1136027141& … amp;id=1136027141

Изкарахме прилично. Временцето беше малко гадно, но биваше. Малкото инатче мина на диета - хляб и бонбони  Sick, но като се върна вкъщи прояде - странна работа. Всички се разболяхме последните няколко дни - температури и кашлици, но то болестите май вече щом не са сериозни, не следва да ги броя.  newsm78

Роси - горе главата и дано скоро се оправи всичко  Hug

Госпожичке - с кеф разгледах снимките, много те бива   bouquet

Отивам да си прибера домочадието и после ще се пробвам да ви изчета  Wink

Упс - пропуснах да се похваля, че ме повишиха и да се оплача, че моите здравословни простотийки пак се завърнаха  Sad - пак ще се почва ходенето по доктори, ама ще се оправи - няма къде да ходи, няма по-упорито нещо от мен (освен мъжа и децата)  hahaha
Виж целия пост
# 634
АниК, Криста е кротичка, защото нямате режим  Laughing Просто си е щастливо детето, че си е близо до мама  Heart Eyes и аз открих този плюс с второто. При Дари цепех секундата и се препотявах, когато ревне, а аз се правя на маймуна и се чудя защо е кисел, като не му е дошло още времето за ядене  Embarassed Embarassed Embarassed ooooh!


Ей под това се подписвам с две ръце и два крака  Peace Hug Ох, ГАЛ-че, дано имате добри новини за Дари днес, да не задълбавате в лекарства  Praynig Габче също не е напълно здрав, не се храни много, но и там ги удави в дъжд, не излизат и няма къде да го напече слънчице, да поиграе, да се умори  Confused
angie, ама такива са бонбони  Hug И колко са пораснали и двамата  ooooh! Ти по какви мъки ходиш?  Cry
Виж целия пост
# 635
Добро утро миличли  Hug
Niya да се чудя да се смея ли да плача ли с твоето свеки  Laughing Laughing Laughing
Аngie честито за работата - браво! Обърни внимание на здравето обаче, че винаги едно е за сметка на друго. Дечицата са прекрасни  Hug
Роси има по трудни моменти от други, но обърни внимание на себе си, тъй като много се крепи на теб - дечицата, близките и е важно ти да си добре за да помагаш. Всичко ще мине и замине и ще дойдат и по добри времена Hug
Слънчев ден момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 636


Добро утро момичета,
Аник дано започва да се оправя лека по лека , притеснително си е , когато детенце е далече и е болничко Heart Eyes
Галче какво става?
Мариска Освен, че те прегръщам , да ти кажа, че част от екипа на Едрев се е преместил в Правителствена болница. Със сигурност Тодорова е там, а е казала, че чака и още хора да отидат при нея.
Роси има добри, има и лоши дни. Пожелавам ти да имаш сила да правиш лошите в добри   bouquet
angiеЧестито повишение, в криза е много хубаво да чуеш такава новина  bouquet  bouquet  bouquet Но за какви здравословни проблеми говориш, сподели, тук половината сме "доктори" Mr. Green Децата ти са бонбончета Heart Eyes
N i y a посмях се искрено на разказа ти Hug Hug Hug
Съни прекрасни сте на морето, ти красива , той много сладък. Ха дано отидете на още една почивка - поне Mr. Green

Ние вчера се прибрахме от вилата - много бях доволна, че успяхме да прекараме време сред природата. В поледно време се старая да гледам по-философски на живота и там имах възможността да се насладя на истинаския такъв. Проблемите на селото, на земята, на къщата се превръщат в твои "проблеми", а те са много сладки за решаване Mr. Green хареса ми, пак ще отида. Вероника беше прекрасна, както писа и Съни - явно растат, защото беше много послушна, много разумна.
Тази едмица сме отново в real life , няма начин. Че скоро може е съвсем да се потопя, ама какво да се прави.
Целувам ви, радвам се да ви "видя"   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 637
Привет!

Роси, много ти се е насъбрало, те проблемите край нямат, но горе главата.  Peace
Ани, и Рали така наддаваше като бебе и сега си е финна...
Ние сме си на къщата с Емо. Рали се върна от море с нашите, сега пък е на село със свекитата. Тук си е като на село, седим си навън по цял ден, с една дума добре ни е. Вчера направихме първото градинско гости, имаше дечурлига дивяха по полянката, мина екстра...
Виж целия пост
# 638
Добро утро Милички,


Къде сте се покрили всички  newsm78
Виж целия пост
# 639
Аз съм си тук !  Laughing
Такава буря имаше през нощта..от 12 та до към 2.30..бррррррр
Ама пък сега е свежо .
При нас нищо ново затова и не пиша. Обичайното ежедневие. Градът е пуст, всички са отпуск, няма кой да ти каже 2 добри думи  Laughing
Виж целия пост
# 640
Дескааааа, как ми се идва в Норвегия, чак боли  Mr. Green Ама много скъпа таз' Норвегия, а ни е мечта. Ама като "порастнем" ще посетим и тази страна  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 641
Eee Поли, айде де..докато сме тук ..имаш още време до октомври...
Грабвайте самолета или пък с кола..страхотна екскурзия става..септември месец е свободен от гости тъй че идвайте / аз съвсем сериозно/...тогава е и голямата разпродажба  Mr. Green...
Не е толкова скъпо когато знаеш откъде и кога да пазаруваш....
Виж целия пост
# 642
Привет!  Hug
Аз само да кажа, че съм ок. Дебелея си тук. Вчера бях на лекар и бебка е 860гр а аз за месец съм качила кило само, но вените са ми  Cry
Съни, много сте готини и дамата с Яни!  Hug
Тук е жега, но спорд сайтовете на мъжо ще има северен вятър към края на седмицата и пак ще се ходи към морето.
Виж целия пост
# 643
И аз съм тук и умирам от скука. Днес ми е супер утрепано и нещо не намирам сили да се отнеса в някой парк да разходя детето  Embarassed Пък и ми е тъпо по тия паркове  Rolling Eyes
Мариска, ама ти много си напреднала със седмиците - ми то не останало  Hug
Илианка, как е Емо? Не ви ли е скучно там?
Абе аз ли нещо не съм добре, искам си комуникация, народ и темите да не са само за бебета  Embarassed
Виж целия пост
# 644
Оо Анче, много си си наред..аз съм същата..не мога по парковете да се разхождам с останалите и да слушам само за бебешко ежедневие..аз затова и избягвах всякакви такива  градински квартални сбирки  Rolling Eyes
На Или и завиждам..това искам и аз..градинка, лаптоп, фотоапарт и не ме търсете за нищо  Laughing
Мариска- бебка добре наддава..браво  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия