ПЕТЪЧНА! Какво е най-откаченото нещо което сте правили в секса?

  • 9 462
  • 102
# 75
Dendri , поздравления Mr. Green
А бе момичета , как да продължи?
Нали ще бъде с вечен бан? Joy
Виж целия пост
# 76
Ха-ха , как се забавлявате вие тук  Shocked
 Embarassed Ще има ли продължение сериалът с бакалина?
Виж целия пост
# 77
Ееееее, защо ми трябваше да чета тази тема  ooooh!
Сбогом, вурстчета на скара за вечеря, купени от кварталния магазин  Tired Tired Tired

Моля те, кажи, че сте ги изяли (все пак)  Praynig
Виж целия пост
# 78
Ееееее, защо ми трябваше да чета тази тема  ooooh!
Сбогом, вурстчета на скара за вечеря, купени от кварталния магазин  Tired Tired Tired

Моля те, кажи, че сте ги изяли (все пак)  Praynig
Според мен преди да ги е изял някой са влизали тук таме... Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 79
Аз подозирам, че след това изобщо не са били изядени, а само леко поизплакнати  Joy и хайде на витрината, някой късметлия си ги е хапнал на следващия ден.
Виж целия пост
# 80
Аз подозирам, че след това изобщо не са били изядени, а само леко поизплакнати  Joy и хайде на витрината, някой късметлия си ги е хапнал на следващия ден.
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 81
На тревата на националния стадион посред нощ, на прясно окосената трева и осветен (на следващия ден имаше важен мач на националния отбор от квалификациите)
на водно колело, в градинката зад двореца на царя, в безистен на Графа, в офиса, с жена, тройка и няколко пъти петорка - правехме си специални събирания с предварително подготвени питиета, хапване и музика  Peace
Виж целия пост
# 82
Това със стадиона щеше да е откачено, ако беше по време на мача  Laughing

Оптимисти сте за колбасите- едва ли са ги приплакнали преди да ги продадат.  Confused
Виж целия пост
# 83
Аз подозирам, че след това изобщо не са били изядени, а само леко поизплакнати  Joy и хайде на витрината, някой късметлия си ги е хапнал на следващия ден.
Joy Joy Joy
Twisted Evil

Хаха, тук се оживило след "бакалската" ми история с недовършен край.
 За вечен бан, не знам дали щях да си изпрося, ако продължа с разказа, но наденица и вурстчета, които се завират тук там , а не се ползват по предназначение... Ами можеше и вечен цистит да си докарам бре, момичета. Как ги мислите тия работи... то експерименти, експерименти, ама си има граница все пак... Joy Joy Joy
Добре де, признавам - една мааалка част от историята беше художествена измислица, но как да устоиш на такава приятна тема, в петък вечер. Иначе бакалчето, бакалийката и съприкосновението със студените твърди плочки си бяха самата истина.  Mr. Green
Виж целия пост
# 84
Влезнах в темата с надежда. Исках да обогатя сексуалната си култура, а 90% от постингите са "Запис" или "О-о-оооо, лелеее аз какви неща съм правила в секса, ама не казвам"  Tired много смешно или "Правила съм секс в трамвай, на стола, на масата" - все пак темата не е за нестандартни места, а "какво е най-откаченото нещо, което сте рпавили в секса?" .
Аз наистина съм много любознателна, особено щом се касае за сексуалната култура съм като попивателна гъба. Наистина, затова моля ви  по-конкретно.
Благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 85
Това със стадиона щеше да е откачено, ако беше по време на мача  Laughing

Оптимисти сте за колбасите- едва ли са ги приплакнали преди да ги продадат.  Confused

Хахахаха.... Представяш ли си... ритат си хората, стадионът пълен, медиите снимат, а ние сядаме по средата на тревата и почваме 'Ама моля ви се, имайте малко уважение, не минавайте с тая топка точно от тук, не виждате ли че сме заети с нещо важно!..."   Joy   Joy   Joy

А по отношение на въпроса Какво? - аз се разписвам само с петорките, че за другите неща ме е срам да ги пльосна тук Blush
Не, че нещо ама съм качвала и снимки тук таме, та мисля да си спестя по-нататъшното откровеничене    bouquet

Виж целия пост
# 86

 Twisted Evil

Хаха, тук се оживило след "бакалската" ми история с недовършен край.
 За вечен бан, не знам дали щях да си изпрося, ако продължа с разказа, но наденица и вурстчета, които се завират тук там , а не се ползват по предназначение... Ами можеше и вечен цистит да си докарам бре, момичета. Как ги мислите тия работи... то експерименти, експерименти, ама си има граница все пак... Joy Joy Joy
Добре де, признавам - една мааалка част от историята беше художествена измислица, но как да устоиш на такава приятна тема, в петък вечер. Иначе бакалчето, бакалийката и съприкосновението със студените твърди плочки си бяха самата истина.  Mr. Green

Е ти направо ни заля със студен душ. Така не е интересно  Crossing Arms
Виж целия пост
# 87
Е, ако някой смята,че най-голямата му лудория е да прави секс в кола,това не значи ,че описва мястото къде е правил,пак говори за лудорията все пак. Laughing
Виж целия пост
# 88
Е, добре след секс в кола
и секс ...в гора   Crossing Arms

П.П За мене е по-скоро красота  Laughing
Виж целия пост
# 89
Е, добре след секс в кола
и секс ...в гора   Crossing Arms

П.П За мене е по-скоро красота  Laughing
..и после к'во Thinking и ти... Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия