ПЕТЪЧНА! Какво е най-откаченото нещо което сте правили в секса?

  • 9 462
  • 102
# 60
Абе, то е ясно, че нищо откачено няма да напишете, ами що се хабите  Mr. Green
.... Shocked Shocked Shocked Shocked...КАК се първа ти класираш ,в тази тема Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 61
123, аз чакам от 1 май  Peace , да ме осветлят  Mr. Green
Виж целия пост
# 62
а ние чакаме ти да поведеш 'оротро Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 63
Чакай- от умрял писмо.
Виж целия пост
# 64
 spam2 spam2.....започвай...!ЧЕ ще ни банат Crazy
Виж целия пост
# 65
Като ви чета - наблегнали сте на местонахождението.

На много места съм пробвала , но най- страстно беше в асансьора. Само при мисълта , че всяка секунда е ценна давате всичко от себе си.
То ефекта е същия ако си помислиш , че е за последно Mr. Green
Виж целия пост
# 66
На плаж е жестоко!!! Peace
Виж целия пост
# 67
На работното място,в пицарията,на терасата,виртуален секс,телефонен секс,секс с друга жена,секс маратон,секс в асансьора,секс с дрехите(направо можеш да се пръснеш) Whistling.
Виж целия пост
# 68
Оргия  Whistling,правили са ми  Whistling в сепарето на дискотеката и...  Embarassed Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 69
Отвориха за пореден път квартална бакалия (улицата ми е в центъра на София, но в тиха уличка и не им върви на дребните предприемачи при нас). Ей така, за да подкрепя частния бизнес отидох да си купя хляб... Ми то бакалчето се оказа много приятно момче, с големи и непослушни къдрици, около смуглата глава с игриви зелени очи.  От дума на дума се запознахме и ме почерпи отпред с една водка с портокалов сок (аре сега, не се заяждайте, бях на 17г., нямах вкус за пиене и за заведения). И така три дена подред отивам за хляб...а ние хляб  не ядем много, а тогава нъпалних цялата кухня с този насъщен продукт. Та на 3-ти,4--ти ден отивам пак, той пак ме кани на масата отвън да пийнем (с няколко дърти и смърдящи, но приятни и бохемски настроени хорица) и така от дума на дума, от евтина водка , на още по-евтина... Времето взе да лети, а на мен направо ми се разми пред очите. Изведнъж се намерихме двамата в затворения магазин...сами, беше приключил, отпред имаше решетки. Малко ни трябваше... първо на стъклената витрина отгоре, после върху пакетите с хляб и други тестени в складчето, после направо на плочките на магазина... беше ужасно посиняващо, полилавяващо и пожълтяващо начинание, но в никакъв случай не беше неприятно. Накрая той ми каза, че иска да направи нещо специално с мен и да изчакама така... гола и легнала на студените плочки на магазина. Аз се навих, защото водката по онова време беше супер силна, а и  той беше прекрасен. Той отвори витрината с месните продукти и извади две вурстчета, една наденица тип "Кучешка радост" и едно от тея твърдите, тънките... биренките. И се приближи към мен...
Виж целия пост
# 70
 Joy

Сюжет на филм направо!!!
Виж целия пост
# 71
Аз се навих, защото водката по онова време беше супер силна, а и  той беше прекрасен. Той отвори витрината с месните продукти и извади две вурстчета, една наденица тип "Кучешка радост" и едно от тея твърдите, тънките... биренките. И се приближи към мен...

Е ти на най-интересното спря! Joy
Чакам продължението,може и на ЛС,че няма да мога да заспя иначе! Whistling Laughing
Виж целия пост
# 72
Ми хапнали са си ги хората  Mr. Green ( аре сега, не се зайждайте, била е на 17- нямала е възможност да прочете Белия списък за продуктите)
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 73
Отвориха за пореден път квартална бакалия (улицата ми е в центъра на София, но в тиха уличка и не им върви на дребните предприемачи при нас). Ей така, за да подкрепя частния бизнес отидох да си купя хляб... Ми то бакалчето се оказа много приятно момче, с големи и непослушни къдрици, около смуглата глава с игриви зелени очи.  От дума на дума се запознахме и ме почерпи отпред с една водка с портокалов сок (аре сега, не се заяждайте, бях на 17г., нямах вкус за пиене и за заведения). И така три дена подред отивам за хляб...а ние хляб  не ядем много, а тогава нъпалних цялата кухня с този насъщен продукт. Та на 3-ти,4--ти ден отивам пак, той пак ме кани на масата отвън да пийнем (с няколко дърти и смърдящи, но приятни и бохемски настроени хорица) и така от дума на дума, от евтина водка , на още по-евтина... Времето взе да лети, а на мен направо ми се разми пред очите. Изведнъж се намерихме двамата в затворения магазин...сами, беше приключил, отпред имаше решетки. Малко ни трябваше... първо на стъклената витрина отгоре, после върху пакетите с хляб и други тестени в складчето, после направо на плочките на магазина... беше ужасно посиняващо, полилавяващо и пожълтяващо начинание, но в никакъв случай не беше неприятно. Накрая той ми каза, че иска да направи нещо специално с мен и да изчакама така... гола и легнала на студените плочки на магазина. Аз се навих, защото водката по онова време беше супер силна, а и  той беше прекрасен. Той отвори витрината с месните продукти и извади две вурстчета, една наденица тип "Кучешка радост" и едно от тея твърдите, тънките... биренките. И се приближи към мен...

Продължи молим те!!!
Виж целия пост
# 74
Май заглавието трябва да се промени на "къде...". 

Dendri , екстра хапване  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия