ПЕТЪЧНА! Какво е най-откаченото нещо което сте правили в секса?

  • 9 462
  • 102
# 45
Правила съм много луди неща и изпълнения но ще ги запазя за себе си.
 Mr. Green
Виж целия пост
# 46
Записвам се да науча нещо ново smile3520
Виж целия пост
# 47
Ма много скромни хора бе...
И аз исках да науча нещо ново. Tired
Виж целия пост
# 48
Ма много скромни хора бе...
И аз исках да науча нещо ново. Tired
Ами кажи ти за да повлечеш крак... Mr. Green
Виж целия пост
# 49
запис
Виж целия пост
# 50
Правила съм много луди неща и изпълнения но ще ги запазя за себе си.
 Mr. Green
Марианке, това ми прозвуча като: ееех да знаете как се пииит.
Виж целия пост
# 51
на ръба на скала,на скутер,............ Whistling
Виж целия пост
# 52
Нищо чак толкова, че да се хваля...
Най-якото беше на една закотвена в залива чужда лодка, до която плувахме.
А най-смущаващото - на масата на затворено плажно заведение, където всеки момент някой можеше да мине...
Това се случи няколко пъти даже Embarassed
Виж целия пост
# 53
По улиците и дискотеките смята ли се за откачено.. newsm78
Виж целия пост
# 54
Брои се.
Виж целия пост
# 55
 newsm44
Виж целия пост
# 56
На въпроса "Какво е най-откаченото нещо, което сте правили в секса?" защо повечето изброяват къде им се е случило?
Мислех, че темата е описателно-разказвателна. А под място на което се е случило, аз съвсем друго си помислих.
Виж целия пост
# 57
На въпроса "Какво е най-откаченото нещо, което сте правили в секса?" защо повечето изброяват къде им се е случило?

Това, което се е случило между завивките - щом е било желано и от двамата, хич не го смятам за откачено..
Виж целия пост
# 58
Малеее само,като си помисля къде съм го правила и ме Фаща срам.Леееее/добре,че нямам щерка/ Blush Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 59
Абе, то е ясно, че нищо откачено няма да напишете, ами що се хабите  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия