.
. Чухме се предималко, бил почти на границата с България
. Поне че след тея закъснения са наваксали, че вчера ми каза че закъснението им е около 6 часа.
Благодаря ви, че ви има!!!
,нали ви казах ,че имам гадателски умения
-виждам го тук твоя мъж при теб
.ей големо съм куку бре.сега сериозно -дано се гушкате скоро
колко му е и да го захраня с бира

честита месечинка да ти е жив и здрав юнака и много да те радва .ПУХИ
малко остана и ще честитим весели очички. Милото се обади минали са опасната зона и ми олекна ,а сега ви оставям ,че хич не ми е добре ,а на вас СЛАНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН !
Да похапнем набързичко ,а
.
.днес аз ви сготвих .да ви е сладичко 
Къде сега пак да забърквам сос и да варя. И тоя ми ти моряк, много ги хареса и вика- кажи как ги правиш, че мойта хич не може така а аз не обичам. Омаха чинията за нула време
, а аз като слагам, слагам да има. Ама булчето му така и не можа да се научи да ги прави, или просто не е искала да се занимава със спагети 

Препоръчани теми