Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 120
МАМЕ вземам си кафенце ,щото ужасно ми се спи ама яко .иначе се гримирах сега ама за къде и аз незнам  Joy . на улицата за народната топка  Joy-пууу смях
Виж целия пост
# 121
МАМЕ  Hug аз уж градинската мебел лакирах и на открито ама то много работа и съм се надишала яката .Верно ,че като свърших ме хвана ама вече съм по добре ,благодаря ти за загриженоста    bouquet кафенцето ще пропусна ,но си запазвам правото за утре .
Виж целия пост
# 122
АААААА днес къде сте бре .... newsm09 smile3516 http://storage2.album.bg/570/picture_907_95e1e_22987050.jpg ето меее днес се снимах де  Joy
Виж целия пост
# 123
Тука сме бре, ама нещо много тъпо днеска-аз пък се лакирах одеве, че ми е скучно.
Гримът се вижда Grinning на снимката
Виж целия пост
# 124
Лили,браво на теб,изглеждаш чудесно.Но май тази вечер на всички им се спи.Няма да е лошо и ние да си лягаме.гушкай децата и  smile3524 newsm46
Виж целия пост
# 125
ЛИЛЧО Hug
Бомба си Душкоооо, бомбааа.
Кой каза, че ни се спи бе. Няма такова нещо. Изпрасках две тренировки и хич не ми се спи даже. Прибрах се преди два часа и съм свежа като маргаритка. . newsm47
Виж целия пост
# 126
Каке и аз не мисля да си лягам още .тряа да се поровя тука в нета за едни рабути.
Шани ама ти сериозно ли за грима ,а  newsm03
Какенце .викаш бомбааа  Joy
Виж целия пост
# 127
Какви рабУти търсиш из НетО бе Душко?
Виж целия пост
# 128
Ами искам да правим кръщене некъде из Враца -август месец а ши гледам къде.и после от там та при моята бабка на село да се понапием и поиграем и да си я видя .тя ме отгледа мен  Laughing .та така де за Враца ши ровя нещо
Виж целия пост
# 129
Лили супер си излязла на снимката. Вижда ми се розовко гримче, ама може и да бъркам нещо.
Виж целия пост
# 130
Шани ,абцилют си правичка .аз съм по черничка ама взе че ми хареса тоя цвят . Rolling Eyes Embarassed пузагледаха се  днес ,нооо аз съм железна бе  rotfImbo
Виж целия пост
# 131
Ти от Враца ли си бе Лилче?
Лилче и аз не съм от беличките но се цапам във розово и ми отива.
Виж целия пост
# 132
От Врачанско по скоро ,не от самия град ,но и там живях 1 година при майка ми .тя живееше у Враца -дълга история ,но там на 16 години ми се появиха бели коси .не е от  хубаво де.та затва моята баба си остава моя майка и тя е там в едно село  казва се Попица .та там ще ходим със приятели и моето фемили -при баба Нана ,така я кръсти Габи кат по малка  Laughing .моя баща живее в едно друго селце -Рогозен
Виж целия пост
# 133
Много хубаво име и е дала Габито. И баба ти заслужава там да направите кръщенето. Много ще се радва и ще е много щастлива. thumbsup
Виж целия пост
# 134
Абсолютно е така Какенце.днес й викам  по телефона ' бабо ще ни приемеш ли малко повече гости " само дет не се разплака  жената .и ми вика ка въобще и защо съм й искала разрешение  да ходим там -вика елатеееее  Joy тя е огън бабенце
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия